FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Moravský peněžní ústav, spořitelní družstvo

Offline - Nadšenec Profil 
12. 2. 2019 23:05 Odeslat příspěvek
Lenka_2 píše
Teď se v souvislosti s transformací na banku a očekávaným růstem poptávky uzavřela nová smlouva s kurýrní firmou.

To jsou mi věci - odkud máte takového informace? :shock: Plus čistě náhodou víte link na nový produkt ještě je oficiálně zveřejněn na webu - neděláte náhodou v MPÚ v oddělení marketingu? ;-)
A obecně k depozitům: podle mě platí, co jsem tu napsal před 2 roky u Creditasu, totiž, že by se měli snažit nabrat hlavně klienty, ne peníze. Navíc pokud teď tlačí spořáky bez vázací lhůty. Schválně - jak stabilní je asi ten výše uvedený vklad Patrika?
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
12. 2. 2019 23:29 Odeslat příspěvek
Tak Patrik je rozumný člověk. Navíc je jasné, že 1,18 % je víc, než max. 1,07 % v Creditas, že...


Offline - Nadšenec Profil 
12. 2. 2019 23:55 Odeslat příspěvek
My, aktivní družstevníci/akcionáři, se prostě zajímáme o dění ve firmě, kterou spoluvlastníme, chodíme se ptát a dostáváme odpovědi. Chápu, že pro klienty klasické banky to musí být kulturní šok - tam na cokoli se zeptáte, tak se akorát dozvíte, že je to "obchodní tajemství", nebo že "informace tohoto typu zásadně nezveřejňujeme".
S tím odkazem bylo potřeba koukat bankéři přes rameno. ;-)


Offline - Návštěvník Profil 
13. 2. 2019 07:51 Odeslat příspěvek
Myslím si totéž co iglooo. Patrik se chová racionálně a stará se o své peníze. Pokud přesune peníze jinam, není tom nic osobního proti bance. Je to jen obchodní věc


Offline - Diskutér Profil 
13. 2. 2019 16:30 Odeslat příspěvek
...v Creditas dnes na uvodní stránce webu obrázek 1,1% vylepšili o Finparádu, asi aby to vypadalo, že to je víc než obyčejných 1,1% nebo možná právě proto, že to 1,1% vlastně vůbec být nemůže ;-)

Takže MPÚ stále vede.


Offline - Inventář Profil 
13. 2. 2019 16:45 Odeslat příspěvek
Většina bank se snaží zákazníkům něco ne úplně reálného nalhat, když to mohla teď udělat ING, proč ne Creditas. Kdo je schopen si to spočítat a není líný, ten odtamtud už peníze dávno stáhl.


Offline - Nadšenec Profil 
14. 2. 2019 00:19 Odeslat příspěvek
Lenka_2: škoda, že neděláte v MPÚ, mohla jste nám vysvětlit tu záležitost s přejmenováním: mně pořád hlava nebere, proč je třeba stávající bezpochyby konzervativní a starší klienty mást novým názvem, zvlášť pokud to bude nějaká hrůza typu Q bank ...


Offline - Nadšenec Profil 
14. 2. 2019 09:53 Odeslat příspěvek
Už v pondělí bude ve Zlíně valná hromada a po ní tiskovka, kde se záležitost kolem nového názvu jistě objasní.
Myšlenka, že by mi MPU za zdejší evangelizační činnost mohla něco platit, je velmi inspirativní. Zkusím to někde navrhnout. :-)


Offline - Diskutér Profil 
14. 2. 2019 14:37 Odeslat příspěvek
MPU banka bude mít od 20. 3. 2019 nový ceník. Moc se toho nemění. A většinu jistě potěší, že v Oznámení o úrokových sazbách zůstalo zachováno, že "U vkladů nad 30 000 000 Kč lze dohodnout individuální sazbu." :-)


Offline - Návštěvník Profil 
17. 2. 2019 16:46 Odeslat příspěvek
Je třeba v IB vyplnit pole "Účet pro připisování úroků", nebo se úrok automaticky připisuje na již zřízený účet s jistinou ? Předpokládám, že se připisuje na konci měsíce. Dík


Offline - Administrátor Profil 
17. 2. 2019 17:12 Odeslat příspěvek
U spořáku Výhoda++ jsem nic nenastavoval a připsal se mi úrok na něj.

Jestli si matně vzpomínám, tak kdysi dávno se mi u termiňáku připisoval úrok na běžný účet. Ale už je to dlouho 100 % jistý jsem si tím nejsem.


Offline - Nadšenec Profil 
17. 2. 2019 20:01 Odeslat příspěvek
Pokud se nevyplní, bude se úrok připisovat k tomu samému účtu. Lze si ale vyplnit i jiný účet - ať už v MPÚ nebo v jiné bance. Motivací k tomu může být třeba to, aby člověku nepřelezl zůstatek do vyššího, hůře úročeného pásma.


Offline - Návštěvník Profil 
18. 2. 2019 13:49 Odeslat příspěvek
Díky Vám všem za info, já jen abych neudělal nějakou chybku a nepřišel o úroky :-)


Offline - Diskutér Profil 
19. 2. 2019 09:50 Odeslat příspěvek
Už se to chystá
https://www.mpu.cz/cs/aktualne/detail?NewsItemID=313
:-)


Offline - Nadšenec Profil 
20. 2. 2019 00:27 Odeslat příspěvek
A už je to tady! Nový název je TRINITY BANK.
https://www.trinitybank.cz/lide/
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Další stránka
Stránka 37 z 39 [ Příspěvků: 578 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies