FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Moravský peněžní ústav, spořitelní družstvo

Offline - Diskutér Profil 
18. 1. 2019 23:11 Odeslat příspěvek
A druhá pěkná věc je ta každý den se zvyšující částka u položky "Nepřipsané úroky před zdaněním" :-).
Poslední příspěvek

19. 1. 2019 09:08 Odeslat příspěvek
A uz umi novy produkt zalozit na dalku pres IB, nebo se stale musi na pobocku sepsat smlouva? Koukam, ze design IB maji stale stejny, tak jestli alespon zlepsili funkcnost?

19. 1. 2019 14:13 Odeslat příspěvek
Na https://www.mpu.cz/cs/vyhoda je dole odkaz na založení online a pak přes kurýra. Já to ale ještě nezkoušel, asi záložím za měsíc.

Offline - Administrátor Profil 
19. 1. 2019 19:25 Odeslat příspěvek
Já to mám "přes náměstí" tak jsem se tam stavil cestou z práce.

19. 1. 2019 19:46 Odeslat příspěvek
No ja to mam cca 50 km a v minulosti to na dalku neslo.

19. 1. 2019 22:41 Odeslat příspěvek
:pozor , před sedmi lety to šlo i na větší dálku.

20. 1. 2019 05:19 Odeslat příspěvek
Je mozne, ze jsem to resil driv. A pristup do IB jsem mel pres nejaky certifikat a nechteli mi to zmenit na autorizacni SMS, leda ze bych zas prijel neco podepsat na pobocku, sasci.

20. 1. 2019 10:24 Odeslat příspěvek
Posílání smlouvy přes kurýra probíhalo před několika lety, pak se smlouva vypověděla pro velmi malý zájem (jednotky měsíčně). Teď se v souvislosti s transformací na banku a očekávaným růstem poptávky uzavřela nová smlouva s kurýrní firmou.

21. 1. 2019 18:58 Odeslat příspěvek
Smlouvy jsem podepsal s kurýrem, ale nikdo mě dále nekontaktoval. Přístup do IB nefunguje, tak úplně nevím, co dál...

21. 1. 2019 19:17 Odeslat příspěvek
Smlouvu s kurýrem nelze uzavřít pokud nevlastním občanský prúkaz.Takže s jiným prúkazem totožnosti lze účet Výhoda+ uzavřít pouze na pobočce.

Offline - Návštěvník Profil 
25. 1. 2019 14:43 Odeslat příspěvek
Tomason87 jak si uspěl ? Jsme v téže situaci, podepsáno s kurýrem, do IB se nedostanu. Na webu MPU jsem si nikde nevšiml jestli čekat až to proběhne bankou, nebo tam zavolat, či jak dál postupovat.
Babo raď resp. co na to Lenka_2 :mrgreen:

25. 1. 2019 14:49 Odeslat příspěvek
I při podpisu na pobočce je potřeba počkat, dokud nepřijde SMS, že je přístup do IB zřízen. Takže přes kurýra tomu nebude jinak.

(Neměli bychom se přesunout do nového vlákna "MPU banka"? :-) )

25. 1. 2019 15:04 Odeslat příspěvek
Jojo, asi po 4 pracovních dnech přišla SMS, že je zřízen přístup do IB a výzva k první platbě ze zaregistrovaného účtu. Jinak to IB je na dnešní dobu docela šílený, doufám, že s tím něco budou dělat. Překvapuje mě taky relativně nízký úrok, který je fakticky pod nabídkou Creditas. Těžko říct, co chtějí jako banka dělat...

25. 1. 2019 15:38 Odeslat příspěvek
Fakticky pod nabídkou (spořicího účtu) Creditas sice je, ale až pro vklady výrazně přesahujicí 11 milionů. ;-)

Offline - Návštěvník Profil 
25. 1. 2019 21:21 Odeslat příspěvek
Díky za info, vyčkám SMS :-)

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Další stránka
Stránka 36 z 39 [ Příspěvků: 578 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies