FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Wüstenrot (banka)

Offline - Diskutér Profil 
6. 2. 2020 08:14 Odeslat příspěvek
Potvrzuji, problém byl ten Chrome. Použil jsem Firefox a spoření přidáno.
Poslední příspěvek

12. 2. 2020 09:12 Odeslat příspěvek
Jak je to s odesíláním plateb ze spořícího účtu, posílají je D+0 do kolika hodin?

Jako další mám teď v plánu přesun peněz z Wuestenrotu do Trinity, tak ať dlouho nejsou na cestě. :)

12. 2. 2020 16:23 Odeslat příspěvek
Neposílají D+0.

12. 2. 2020 16:46 Odeslat příspěvek
Díky tomu jejich D+1 a v případě přesunu např. jednoho mega, je ztráta na úroku okolo 40Kč.

12. 2. 2020 17:41 Odeslat příspěvek
Takže kdy je nejlepší zadat příkaz z Wustenrotu? Teď na druhý den, nebo teď s dnešním datem, až zítra...
U Trinity jsem taky četl, že posílají jen D+1 ale při zadání příkazu v 5 ráno to přišlo do druhé banky týž den.

12. 2. 2020 17:49 Odeslat příspěvek
Když to zadáš jako příkaz s bud. splatností,dojde to v ten daný den.To platí i pro Trinity.

12. 2. 2020 21:21 Odeslat příspěvek
23:00 max a prijde to další den rano

13. 2. 2020 05:20 Odeslat příspěvek
Každopádně si myslím, že u Wurstu to nikdy do jiné banky nepřijde ten samý den. Vždy (nejdříve) až následující (D+1). Takže dnešek je "poslední" den pro odeslání, pak až příští týden.

13. 2. 2020 10:27 Odeslat příspěvek
Už někomu, kdo včera odesílal peníze z Wurstu, dorazily do cílové banky? Mám takové tušení, že u těchto větších částek bude nějaký problém. Vzpomínám si, jak to kdysi někomu prověřovala AIR banka. Nebo jenom plaším a u těchto ústavů, s bankovnictvím z minulého století, je to normální.

13. 2. 2020 10:43 Odeslat příspěvek
Včera jsem poslal do RB jen 10 tis a stále na účtu nejsou a to se chystám poslat větší obnos z důvodu převodu do TB

13. 2. 2020 10:43 Odeslat příspěvek
Vcera dopoledne jsem posilal z wurstu do trinity 250k, stale tam nejsou.
Dnes pred sestou rano jsem posilal z wurstu pres 700k a z monety 11k do trinity. Z monety tam penize jsou, z wurstu ne.

13. 2. 2020 10:45 Odeslat příspěvek
myšpulín píše
Takže kdy je nejlepší zadat příkaz z Wustenrotu? Teď na druhý den, nebo teď s dnešním datem, až zítra...
U Trinity jsem taky četl, že posílají jen D+1 ale při zadání příkazu v 5 ráno to přišlo do druhé banky týž den.

Nerozumím co se tady řeší, přeci na účet do TB mohu poslat vklad kdykoliv, mám nastavený účet Narozeninová Supervýhoda, zatím tam mám 500, ale doplním postupně

13. 2. 2020 11:03 Odeslat příspěvek
Kluci dík za info, peníze právě dorazily.

13. 2. 2020 11:06 Odeslat příspěvek
__Pavel píše

Taky nastesti uz vcerejsi prevod v Trinity. Uz jsem zacinal byti malinko nervosni..

13. 2. 2020 11:53 Odeslat příspěvek
__Pavel píše

i mně, teď

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99  Další stránka
Stránka 97 z 99 [ Příspěvků: 1480 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies