FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka 

Wüstenrot (banka)

Offline - Diskutér Profil 
1. 3. 2020 12:23 Odeslat příspěvek
Pak asi fakt už další není.
Poslední příspěvek

12. 3. 2020 02:06 Odeslat příspěvek
Od 16. 3. zvyšují bonus za 3m fixaci na 1%.

26. 3. 2020 02:17 Odeslat příspěvek
Wüstenrot k 31. 3 ukončuje sazbu 1,5% pro nové klienty.

26. 3. 2020 09:29 Odeslat příspěvek
Zatím zachovali 1,70% p.a. na rok, tak jsem zvědavý, jestli na to sáhnou

Offline - Návštěvník Profil 
29. 3. 2020 04:55 Odeslat příspěvek
1,70% je super, když ČNB snižuje úrokové sazby to výrazně. Také využívám tento účet.

Jen by mě zajímalo, zda Wüstenrot hypot. banka může vůbec v průběhu toho roku - garance úrok snížit, když garantuje sazbu klientům ve výši 1,70%?

Případně, pokud se na jařes loučí s Monetou, tak, zda i tam bude platit pořád sazba 1,70%?

Nevíte nějaké info, jak proces sloučení pokračuje a kdy ke spojení prakticky dojde a jak to bude, zda produkty Wüstenrot budou migrovány do produktů Monety nebo bude Wüstenrot působit jako samostatná obchodní značka? Spíš bych to viděl migrace produktů do Monety?

29. 3. 2020 12:43 Odeslat příspěvek
Nic se neví. V nejhorším případě ti banka vždycky může vypovědět smlouvu, ne? Sice by to bylo přinejmenším ostuda, ale Sberbank vypověděla desetiletý produkt někde v polovině a už se na to pozapomnělo.

1. 4. 2020 00:02 Odeslat příspěvek
Wüstenrot k 1. 4. snižuje bonus za 3m fixaci na 0,5%, a sazby TV všechny zhruba o 0,6%: 1r je teď 0,8%, 5r 1,0%

1. 4. 2020 05:39 Odeslat příspěvek
Může vůbec Wustenrot snížit v průběhu garance ( na 1. rok) úrokovou sazbu z 1,70% na nižší sazbu nebo třeba zrušit účet.

Já myslel, že to banka garantuje a musí to vždy dodržet. Do obchodních podmínek jsme se nekoukal.
Je pravda, že tenkrát opravdu Sberbank účet - Spoření na budoucnost opravdu zrušila, ale nevím, jak tady, když se budou sluřovat s Monetou, která je silná a pomůže jim.

3. 4. 2020 06:14 Odeslat příspěvek
Tak od 1.4.2020 již vlastní Wüstenrot skupina Moneta.

Zatím jedou, jako dvě obchodní značky Wüstenrot a Moneta, ale dle mého názoru se brzo produkty Wüstenrot vloží do Monety a bude jedna značka.
Někde jsem o tom četl rozhovor, že klienti Wüstenrot budou mít lepší služby u Monety, třeba ohledně běžného účtu.

3. 4. 2020 20:02 Odeslat příspěvek
Kamarad.michal, vypatlanče, podívej se na mesec. Tam máš i jak se bude hypoteční a ss jmenovat. Protože seš tupej jak poleno, tak ti to ulehčím.
Bude to Moneta stavební spořitelna a Moneta hypotečni banka.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 95, 96, 97, 98, 99
Stránka 99 z 99 [ Příspěvků: 1480 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies