FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Unicredit Bank

Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 7. 2021 22:09 Odeslat příspěvek
Ano, za posledni transakce z 8.7. jsem nemel bonus zadny. Karta Generali.
Poslední příspěvek


Offline - Trvalý BAN Profil 
24. 7. 2021 08:21 Odeslat příspěvek
Tak reklamovat.
Poslední crv platbu mám 7.7.2021, zaúčtovaná 9.7.2021, bonus jsem obdržel. Karta Visa Axa Club.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 8. 2021 03:56 Odeslat příspěvek
Vážená klientka, vážený klient,

na základe uskutočnenia kartovej transakcie kartou číslo 4075 XXXX XXXX 1234 zahŕňajúcou službu konverzie meny v bankomate alebo na mieste predaja Vás informujeme o celkových poplatkoch za konverziu meny vyjadrených ako percentuálna prirážka k poslednému dostupnému referenčnému výmennému kurzu Európskej centrálnej banky (ECB).

Dátum transakcie: 08.08.2021
Mena transakcie s konverziou: PLN
Mena účtu: EUR
Prirážka ku kurzu ECB: 2,7582%

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že prirážka ku kurzu ECB sa môže v okamihu zaúčtovania platby líšiť.

Ak si už neželáte dostávať tieto e-maily, prosíme, kontaktujte svojho bankára alebo nám zavolajte na Infolinku +421 2 6920 2090.

Táto e-mailová správa je generovaná automaticky. Prosíme, neodpovedajte na ňu.

S úctou,
Vaša UniCredit Bank

-- 9. 8. 2021 05:00 --

Slovenska UCB ma nej kurzy VISA, ale ted mi po par platbach v Polsku, chodi toto. Je to jen hlaska o tom, ze me Polaci nekde dostali na DCC scam nebo si to pripocitava UCB? Platba jeste penduje, nevidim realny kurz.


Offline - Inventář Profil 
9. 8. 2021 05:39 Odeslat příspěvek
Podle toho, co Ti píšou, soudím, že slovenská UCB u dané karty nemá kurzy VISA, ale počítá k nim nějakou přirážku. Na DCC mi přijde přirážka příliš malá.


Offline - Přeborník Profil 
9. 8. 2021 05:49 Odeslat příspěvek
Slovenska UCB nikdy nemela ani jen priblizne kurzy k VISA, spise s mastnou prirazkou. Pote, jako prevydali debetky z MC, kde byly prave kurzy asociace a byla to jedina mne znama debetka velke banky s MC asociaci kurzem.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 8. 2021 08:43 Odeslat příspěvek
Musím potvrdit po návratu z Polska. Podobné hlášky po platbách českou M&M kreditkou. Kurz ale vycházel 26.7. na 5.64 Kč za PLN...


Offline - Přeborník Profil 
9. 8. 2021 08:57 Odeslat příspěvek
Ty ale mas MC. A na kreditke M&M je myslim stale kurz MC asociace.


Offline - Přeborník Profil 
9. 8. 2021 11:28 Odeslat příspěvek
Tohle je od letoška(?) povinnost bank informovat o spreadu, pokud provedou konverzi samy. O spreadu DCC od kurzu ECB by tě měl informovat terminál. (Účel je, aby měl klient relevantní srovnání a mohl si vybrat levnější variantu.)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 8. 2021 17:34 Odeslat příspěvek
Terminál mě vždy dával na výběr mezi Kč a PLN, ale protože jsem vždy volil PLN, tak by se snad nemělo jednat o DCC, ne?


Offline - Přeborník Profil 
9. 8. 2021 19:14 Odeslat příspěvek
Když je to informace od banky, tak to znamená, že o DCC nešlo. Kdyby to bylo DCC, banka ti nic psát nebude.


Offline - Diskutér Profil 
1. 9. 2021 12:39 Odeslat příspěvek
UCB zavedla nová druhy účtů a ty staré přestala aktivně nabízet:
https://www.unicreditbank.cz/content/da ... _osoby.pdf


Offline - Inventář Profil 
2. 9. 2021 06:57 Odeslat příspěvek
Uvidíme, s čím novým přijdou, zatím tam žádný velký rozdíl nevidím. Po tom, co změnili podmínky karet je to stejné skoro nepoužitelné.


Offline - Diskutér Profil 
2. 9. 2021 09:58 Odeslat příspěvek
no z ceníku jsem pochopil, že v tom top účtu už není vedení zlaté M&M v ceně


Offline - Inventář Profil 
2. 9. 2021 11:05 Odeslat příspěvek
To mně svého času stejně neschválili, takže jsem to neřešil.


Offline - Návštěvník Profil 
8. 9. 2021 12:40 Odeslat příspěvek
Mam dotaz unicreditbank podporuje okamzite platby (prichozi)? Ted jsem poslal penize z ČS do Unicredit a byly tam coby dub… okamzite a to se me jeste nestalo….
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312 ... 550  Další stránka
Stránka 309 z 550 [ Příspěvků: 8247 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies