FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Unicredit Bank

Offline - Návštěvník Profil 
16. 1. 2022 19:32 Odeslat příspěvek
Já čekám na připsání 1. bonusu taky, pořád nic, tak jsem podal předevčírem už tlf reklamaci. Při té příležitosti jsem se dozvěděl, že mám u nich účty dokonce 2 včetně karty, aniž bych měl o tom nějaký doklad......neuvěřitelný bordel. A to si hraji se zaměřením na TOP klientelu..... :pozor
Poslední příspěvek


Offline - Trvalý BAN Profil 
16. 1. 2022 19:41 Odeslat příspěvek
A bance, která v dnešní době nepodporuje okamžité platby zdarma, bych se vůbec vyhnul obloukem. Já tam pouze čerpám bonusy, na používání to vhodné není.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 1. 2022 20:22 Odeslat příspěvek
radoch1 píše
Já čekám na připsání 1. bonusu taky, pořád nic, tak jsem podal předevčírem už tlf reklamaci. Při té příležitosti jsem se dozvěděl, že mám u nich účty dokonce 2 včetně karty, aniž bych měl o tom nějaký doklad......neuvěřitelný bordel. A to si hraji se zaměřením na TOP klientelu..... :pozor


Jestli spíš ten bordel nemáš u sebe, když ani nevíš, že tam máš dva účty :-D


Offline - Návštěvník Profil 
16. 1. 2022 21:30 Odeslat příspěvek
To vážně ne, smlouvu mám jen na 1 účet. Spíš byl problém asi v tom, že se online založení nezdařilo a musel jsem s tím na pobočku. A tam jsem se mimochodem dozvěděl, že to není neočekávaná závada, ale vlastnost :roll:


Offline - Nadšenec Profil 
4. 2. 2022 12:54 Odeslat příspěvek
Unicredit nezklamala - výpověď účtu k datu x a i po tomto datu účet dál funguje. Tak asi podám další výpověď nebo nevím :-))


Offline - Inventář Profil 
4. 2. 2022 17:19 Odeslat příspěvek
Také jsem musel na pobočce vypovídat Ukonto dvakrát (rok a kus zpět), nic si z toho nedělej. Mají složité systémy, každý typ účtu se vypovídá jinak a nad mým "případem" se na pobočce shromáždili všichni 3 bankéři, aby dospěli ke konsenzu, ať tedy výpověď je zadána ještě tím druhým způsobem (to naštěstí zabralo, pak už do 10 dní účet opravdu zrušen). Prostě takový bordel jsem jinde neviděl :D


Offline - Administrátor Profil 
5. 2. 2022 11:01 Odeslat příspěvek
Mně po výhře u Arbitra zablokovala Unicredit účet, tak jsem z nich alespoň vylomil úrok z prodlení. Jako šlo o pár stovek (měl jsem tam asi 90 tisíc nějaké 3 týdny), ale na rozloučenou dobré :)


Offline - Trvalý BAN Profil 
5. 2. 2022 11:51 Odeslat příspěvek
Kde všude už jsi na blacklistu? :D


Online - Inventář Profil 
5. 2. 2022 14:00 Odeslat příspěvek
Tak tenhle ústav je čím dál tím větší odpad. Jsem zvědavej, kam to budou směrovat dál.


Offline - Trvalý BAN Profil 
10. 2. 2022 12:23 Odeslat příspěvek
Už snad půl roku po mě chtějí, abych jim zavolal. Každý měsíc pošlou 1 až 2 SMS. Proč nezavolají sami?

Vazeny kliente, na zaklade narizeni zak. c. 253/2008 Sb. je kazda banka povinna pravidelne aktualizovat udaje svych klientu, aby mohla spravovat jejich ucty. Z toho duvodu prosime o telefonicke kontaktovani jakekoliv pobocky UniCredit Bank. Aktualizace udaju je nutna do 24.03.2022. Dekujeme Vam za spolupraci. Vase UniCredit


Offline - Administrátor Profil 
10. 2. 2022 17:04 Odeslat příspěvek
Schválně počkej co se po tom 24. 3. 2022 stane.


Offline - Trvalý BAN Profil 
10. 2. 2022 17:10 Odeslat příspěvek
Asi nic, protože při předchozích SMS dávali jiné datumy, některé už proběhly.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 2. 2022 21:14 Odeslat příspěvek
nevite nekdo proc uz UNI nenabizi M&M kreditky?


Offline - Diskutér Profil 
13. 2. 2022 00:46 Odeslat příspěvek
asi protože přešli komplet na VISU


Offline - Mírně pokročilý Profil 
13. 2. 2022 09:43 Odeslat příspěvek
Zajímavá informace. Tedy po skončení platnosti mi už novou M&M nevydají? Ten účet už držím jenom kvůli ní.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321 ... 550  Další stránka
Stránka 318 z 550 [ Příspěvků: 8247 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies