FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Unicredit Bank

Offline - Diskutér Profil 
28. 4. 2022 05:42 Odeslat příspěvek
Nezkombinoval někdo 2 akce dohromady, tedy založení účtu TOP na vratku 10 % na energie (nutný obrat 40000 Kč/měsíc) spolu s akcí 12 vstupenek zdarma do Cinestar?
Je to na
https://www.unicreditbank.cz/content/da ... dminky.pdf
a
https://www.unicreditbank.cz/cs/ostatni/cinestar.html

V ceníku je ale vedení debetní karty Cinestar za 500 Kč/rok, tak uvažuji, že bych účet založil, ale bez debetní karty, nebo ji neaktivoval. V podmínkách je taky:
Po dobu trvání marketingové kampaně UniCredit Bank CineStar Club je členství v CC EXTRA zdarma. Po skončení marketingové kampaně UniCredit Bank CineStar Club je členství zpoplatněno částkou 80 Kč na období 12 měsíců.

Má někdo s "CineStar Clubem Extra" někdo zkušenosti? Nejsou tam nějaké další zádrhele. Za 580 Kč získat 12 vstupenek je i tak dobrá cena.
Poslední příspěvek


Offline - Administrátor Profil 
29. 4. 2022 12:21 Odeslat příspěvek
Do třetice všeho dobrého a zlého. Myslím, že na mne v Unicredit budou ještě dlouho vzpomínat :D

Přílohy

unicredit.jpg
unicredit.jpg
[ 41.38 | Zobrazeno 273 krát ]




Offline - Přeborník Profil 
29. 4. 2022 14:05 Odeslat příspěvek
o co slo?


Offline - Trvalý BAN Profil 
29. 4. 2022 19:04 Odeslat příspěvek
Při rušení účtu naúčtovali 150 Kč za zrušení inkasa a pak drze zamítli reklamaci?


Offline - Administrátor Profil 
30. 4. 2022 09:38 Odeslat příspěvek
Abych pravdu řekl, to inkaso mi tam nějak hapruje.
Po druhém vyhraném spolu mi Unicredit vypověděla účet (fajn, učinila to řádně s běžnou výpovědní lhůtou). Ale než stačil účet zaniknout, byl zablokován a já si tak nemohl z něj vybrat peníze. Byl jsem na pobočce v Praze na Náměstí Republiky a tam mě poslali do háje, resp. na Floru, ať si jdu shánět mojí osobní bankéřku, bo ta jediná to může odblokovat. Tak jsem jim chtěl dokázat, že nikam nemusím, podal jsem návrh na zahájení řízení, kde jsem požadoval odblokování účtu a výplatu zůstatku včetně úroků z prodlení od zahájení sporu. Jenže než se to celé zprocesovalo, účet zanikl a já dostal na účet u jiné banky peníze (dle částky to byl zůstatek na účtu před podáním reklamace + něco navíc, tedy úroky z prodlení). To, že si tam strhli nějaký poplatek a zase mi ho dobropisovali jsem se dozvěděl až nyní (tak bylo jasné, že by neuspěli, neboť jsem s účtem nemohl manipulovat a tudíž jakkoliv změnit nastavení v IB. Ani nevím, že by tam byl nějaký příkaz nastaven, možná to znamenalo, že si normálně účtují to vypořádání při zrušení účtu, tady to raději nezkoušeli :D


Offline - Trvalý BAN Profil 
30. 4. 2022 11:53 Odeslat příspěvek
Ony ty pobočky fungují jako frančízy a také jsem s tím měl problém, že nemaji přístup k mému nastavení služeb na jiné pobočce, než na které jsem zakládal kreditku, museli pokaždě nějak o ten přístup požádat, a to nebylo vyřízeno úplně okamžitě. Nakonec jsem já musel zažádat o převod produktů na jinou pobočku, aby mě tam vúbec mohli plnohodnotně obsluhovat produkty.


Offline - Diskutér Profil 
30. 4. 2022 12:48 Odeslat příspěvek
jsou velké (kmenové) pobočky a malé (frančízy),
ty označují tuším jako UniCredit Bank Expres


Offline - Trvalý BAN Profil 
30. 4. 2022 13:11 Odeslat příspěvek
Ale systém mají asi všude stejný, jedna pobočka musí žádat druhou o přístup k nastavení služeb klienta, který má založeny produkty tam.


Offline - Přeborník Profil 
30. 4. 2022 14:58 Odeslat příspěvek
Systém je interní věc… co o komunikaci a předávání dokumentů / požadavků říkají obchodní podmínky?


Offline - Trvalý BAN Profil 
30. 4. 2022 15:03 Odeslat příspěvek
Kdo by to četl? :D


Offline - Přeborník Profil 
30. 4. 2022 19:21 Odeslat příspěvek
Normálně nikdo, ale já osobně bych to chtěl vědět, aspoň než do toho začnu tahat arbitra.


Offline - Trvalý BAN Profil 
30. 4. 2022 21:33 Odeslat příspěvek
Obchodní podmínky předpokládám takové technické podrobnosti neřeší.


Offline - Přeborník Profil 
30. 4. 2022 21:56 Odeslat příspěvek
Chjo… no tak dobře, já se nechám vytrolit.
Citace
Pro vzájemnou právně významnou komunikaci mezi Klientem a Bankou platí povinnost písemné formy, přičemž…nebo v listinné podobě, a to na Bankou určené adresy

Na některých obchodních místech … některá služba může být zcela vyloučena.


Obchodní podmínky zcela běžně řeší to, kam můžeš a kam nemůžeš doručit písemnou instrukci (aby někdo nedal ručně psaný platební příkaz jen tak na recepci), fikce doručení apod.


Offline - Diskutér Profil 
3. 5. 2022 08:07 Odeslat příspěvek
v u-šetřete: 4 % na Heurece až 2000 Kč (to samé i v AirBank)

Navštivte nás, nakupte přímo na Heurece a zaplaťte kartou. Nabídka platí pouze při nákupu na e-shopu heureka.cz přes tlačítko "Koupit na Heurece" zobrazené u zboží. Pokud toto tlačítko není u zboží k dispozici, nevztahuje se na něj tato nabídka. Sleva je poskytována na celý nákup a platí na všechny útraty od momentu aktivace až do ukončení platnosti nabídky. Maximální možná částka, kterou lze v rámci této nabídky získat zpět, je 2 000 Kč. Nevztahuje se na nákupy uhrazené kurýrovi nebo na výdejnách třetích stran. Platbu je potřeba provést přes platební bránu na e-shopu heureka.cz.


Offline - Nadšenec Profil 
3. 5. 2022 09:08 Odeslat příspěvek
A od spořky (moneyback) dokonce 6 % (alespoň v mém případě, jinak AB i UCB mám taky 4 %)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330 ... 550  Další stránka
Stránka 327 z 550 [ Příspěvků: 8247 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies