FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Unicredit Bank

Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 6. 2021 08:35 Odeslat příspěvek
To si už manželka nepamatuje, každopádně tam má domluvenou schůzku. Má to vůbec nějaký význam, nebo jsou lepší možnosti fondů. On tam totiž na účtu "přistál" větší obnos, tam se hned ozvali...
Poslední příspěvek


Offline - Trvalý BAN Profil 
9. 6. 2021 11:10 Odeslat příspěvek
No ať tam raději ani nechodí, když si nepamatuje takovou zasadní véc, podepíše jim tam úplně vše.


Offline - Inventář Profil 
9. 6. 2021 11:12 Odeslat příspěvek
Tak ať si to nechá vysvětlit, vytisknout a hlavně nic nepodepisovat. Fondy jsou obecně výhodné spíš pro banky než pro klienty. A investovat s UCB si neumím představit vůbec, ti nezvládají ani základní bankovní služby.

Jinak manželku jsem naučil, ať všude říká, že se o peníze vůbec nestará, že se starám já, ať to řeší se mnou. Já pak nemám problém jim vysvětlit, co si o těchto nabídkách myslím.


Offline - Inventář Profil 
9. 6. 2021 11:16 Odeslat příspěvek
xls píše
Jinak manželku jsem naučil, ať všude říká, že se o peníze vůbec nestará, že se starám já, ať to řeší se mnou. Já pak nemám problém jim vysvětlit, co si o těchto nabídkách myslím.


Jako u nás doma, ale dalo to fušku, než poslechla. :D


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 6. 2021 08:25 Odeslat příspěvek
Tak jsem to zařídil podobně...


Offline - Nadšenec Profil 
8. 7. 2021 10:01 Odeslat příspěvek
ZKONTROLUJTE si, zda nemáte 2x naúčtované platby !!
Já se teď dívám do smartbanky a platby z 1.7, zaúčtované 7.7 mám sice dle historie stržené 1x, ale odečtené ze zůstatku 2x !! Kdybych si nevedl excel, tak to hned nezjistím, CO je tohle za "banku" to fakt svět neviděl !! Až skončí 1% z plateb, tak to ihned ruším. Banka dobrá fakt jen na bonusy.

Kámoš mi zase psal, že provedl platbu v Hrušce za 30 Kč a teď má vratku z hrušky 60 Kč (nic v hrušce nereklamoval, klasicky odebral zboží a zaplatil unicredit kartou) !! Ale celkově se dostal do mínusu a kontokorent nemá.


EDIT: tak mají problém se zobrazováním a účtováním plateb, člověk se k této informaci musí proklikat na té jejich slavné infolince...


Offline - Diskutér Profil 
12. 7. 2021 07:27 Odeslat příspěvek
Jak v U-šetřete, tak v aplikaci AirBank mám opět
Navštivte naše supermarkety a hypermarkety ALBERT zaplaťte za zboží kartou a získejte slevu 3 % při nákupu nad 500 Kč. Maximální možná částka, kterou lze v rámci této nabídky získat zpět, je 500 Kč. Slevu nelze uplatnit na čerpacích stanicích Albert. Nabídka neplatí pro transakce obsahující výběr hotovosti.


Offline - Přeborník Profil 
12. 7. 2021 08:47 Odeslat příspěvek
Mám jenom 2%,jak AB,tak George.


Offline - Návštěvník Profil 
12. 7. 2021 16:21 Odeslat příspěvek
V Uni mám 5% při nákupu nad 300Kč


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 7. 2021 13:57 Odeslat příspěvek
čulibrk píše
Jak v U-šetřete, tak v aplikaci AirBank mám opět
Navštivte naše supermarkety a hypermarkety ALBERT zaplaťte za zboží kartou a získejte slevu 3 % při nákupu nad 500 Kč. Maximální možná částka, kterou lze v rámci této nabídky získat zpět, je 500 Kč. Slevu nelze uplatnit na čerpacích stanicích Albert. Nabídka neplatí pro transakce obsahující výběr hotovosti.


Já v AirBank 10% bez omezení výše nákupu...


Offline - Inventář Profil 
21. 7. 2021 14:39 Odeslat příspěvek
Mě Airbank nabízí pouze 2% za nákupy nad 500Kč v ALBERTU. Asi to bude tím, že jejich kartu ani účet skoro nepoužívám.


Offline - Nadšenec Profil 
21. 7. 2021 21:07 Odeslat příspěvek
já mám v air i v uni teď taky jen 2% v albertu, ale v minulém kolem jsem měl 10% v uni i air a v podstatě do mrtě využil...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 7. 2021 23:16 Odeslat příspěvek
Vsimli jste si, ze UCB kreditka prestala pripisovat platby za Curve, bezne transakce?


Offline - Trvalý BAN Profil 
23. 7. 2021 03:11 Odeslat příspěvek
Nerozumím otázce.


Offline - Diskutér Profil 
23. 7. 2021 07:51 Odeslat příspěvek
Jako, že z plateb přes Curve není bonus 0,5 % u AXA KK (nebo teď UNIQUA) ?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311 ... 550  Další stránka
Stránka 308 z 550 [ Příspěvků: 8247 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies