FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Unicredit Bank

Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 3. 2023 17:00 Odeslat příspěvek
Jaký bude úrok na spoření "další" od 1.4.23 (teď je tam úročení do 31.3.23 6%)?
Poslední příspěvek


Online - Inventář Profil 
25. 3. 2023 17:13 Odeslat příspěvek
Pokud máš účet založený koncem loňského roku, tak pro získání úroku 6% budeš muset od dubna účet aktivně používat (měsíčně zaplatit minimálně třikrát kartou), jinak bude úrok jen 3%. Viz. aktualizované podmínky kampaně https://www.unicreditbank.cz/content/da ... 4-2023.pdf


Offline - Nadšenec Profil 
25. 3. 2023 18:43 Odeslat příspěvek
To zde zapomněl nějaký návštěvník, když připravoval amarouny? Dnes je 25.3. a aktualizované podmínky jsou vydány v Práglu 31.3. ... 8-P ... ale asi lepší návštěva z budoucnosti, než změna (antidatos) do minulosti, jako u nejmenovaného ústavu ... 8-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 3. 2023 19:12 Odeslat příspěvek
Dík za info, plateb mívám mnohem víc i s 3% vratkou.


Offline - Diskutér Profil 
27. 3. 2023 12:11 Odeslat příspěvek
Mám asi 172k mil Miles&More. Dostal jsem nabídku na prodej za necelých 2000 USD. Kdyby měl někdo místní zájem za tuto cenu, tak prodám zde.


Offline - Administrátor Profil 
28. 3. 2023 06:43 Odeslat příspěvek
Myslím, že ta nabídka je velmi dobrá, to prodej, než si to rozmyslí.


Offline - Diskutér Profil 
28. 3. 2023 09:37 Odeslat příspěvek
Jasný, prodám. Jen kdyby to náhodou chtěl někdo tady za stejných podmínek, tak to prodám místnímu :-)


Offline - Návštěvník Profil 
28. 3. 2023 12:11 Odeslat příspěvek
Přišla mi notifikace, že nabízejí i povinné ručení Allianz a že první 3 měsíce jsou zdarma.
Nemá s tím někdo zkušenost, jestli tam není nějaký háček, aneb má cenu si to od nich sjednávat?


Offline - Nadšenec Profil 
28. 3. 2023 14:11 Odeslat příspěvek
Jedině porovnat to pojištění s vícero srovnávači a pak si to vyhodnotit,co je lepší.Taky to závisí od výše bonusu a různých jiných podmínek, co pojišťovny zohledňují.Jiný háček v tom nevidím.


Offline - Návštěvník Profil 
28. 3. 2023 16:05 Odeslat příspěvek
Co sem našel na netu, tak zřejmě nabízejí to samé co Allianz.
Nicméně se mě zdá až příliš dobré to, že by si člověk sjednal to samé, měl 3 měsíce zdarma, pak by to po roce zrušil a tak pořád dokola.
Třeba to jde zřídit jen jednou, nebo se člověk musí upsat na víc let.
Akorát sem si nedávno povinné ručení sjednával, tak už to asi nechám tak, ale příští rok to možná vyzkouším.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 3. 2023 16:26 Odeslat příspěvek
Lafayette16 píše
Mám asi 172k mil Miles&More. Dostal jsem nabídku na prodej za necelých 2000 USD. Kdyby měl někdo místní zájem za tuto cenu, tak prodám zde.


Mohu se prosím zeptat, přes který server to zkoušíš? Taky chci požádat o nabídku…

Mimochodem - jak se to daní? :-)


Offline - Administrátor Profil 
28. 3. 2023 17:31 Odeslat příspěvek
§ 10 odst. 1 písm. a) zákona o daních z příjmů. Do 30 000 Kč osvobozeno (ovšem počítá se součet všech činností spadajících do § 10 odst. 1 písm. a), příjem nad 30 000 Kč není osvobozen celý.


Offline - Diskutér Profil 
30. 3. 2023 16:21 Odeslat příspěvek
bubocz píše
Lafayette16 píše
Mám asi 172k mil Miles&More. Dostal jsem nabídku na prodej za necelých 2000 USD. Kdyby měl někdo místní zájem za tuto cenu, tak prodám zde.

Mohu se prosím zeptat, přes který server to zkoušíš? Taky chci požádat o nabídku…


Dostal jsem přímo nabídku od TheMilesMarket.
Nabídli mi za těch 172k mil něco málo přes 2000 USD.

Ale je to nějaké podezřelé, když jsem jim dal přístup ke svému mílovému účtu (takhle se to dělá), tak mi pak napsali, že bohužel míle koupit nemůžou, ale neřeknou mi proč (doslova takhle).

Můžete to někdo zkusit, jestli se vám, povede jim ty míle prodat.

Já zkusím asi jinou nabídku, sice není tak výhodná (necelý 1700$), ale mám s nimi dobré zkušenosti z minule.

-- 30. 3. 2023 18:26 --

PatrikChrz píše
Myslím, že ta nabídka je velmi dobrá, to prodej, než si to rozmyslí.

Asi to byl podvod, k obchodu nedošlo, nechtějí koupit, neřeknou ale proč.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 3. 2023 20:26 Odeslat příspěvek
Díky za info, zkusím, ocením info o o tom důvěryhodnějším zdroji. ;-)

Mimochodem - @dalich Dalibore, nešlo by prosím vznést dotaz na náhradu karet Miles & More v UCB z pohledu Vašeho serveru? Přijde mi, že už UCB na vydání nových karet asi “zapomněla” a nechává to vyhnít…


Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 3. 2023 08:04 Odeslat příspěvek
@Lafayette16 - s prodejem, nebo převodem míli v programu M&M je to problém. Zkus se zeptat zde : https://forum.airways.cz/viewtopic.php? ... 2&start=75
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466 ... 550  Další stránka
Stránka 463 z 550 [ Příspěvků: 8247 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies