FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Unicredit Bank

Offline - Trvalý BAN Profil 
30. 11. 2021 07:58 Odeslat příspěvek
Ale nemusel podrobnosti zveřejňovat, akorát to pošta omezí.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
30. 11. 2021 08:29 Odeslat příspěvek
pošta, ta to dávno ví? ale ta nemá černého Petra
toho držela USB, takže si to dá do výjimek ta


Offline - Poslední varování Profil 
30. 11. 2021 09:26 Odeslat příspěvek
drkarel píše
Klient ps píše
Mohu se zeptat. Co kdy udělala Unicredit CZ a SK nemorálního?
Z vlastní zkušenosti je v mém chápání minimálně nemorální (v některých případech protizákonné) např. povinnost zřizovat běžný účet v případě hypotéčního úvěru, dále předkládat souhlas s marketingovým využitím kontaktních údajů (a s jejich předáním dalším osobám) jako povinnou součást smlouvy (to je nakonec i v rozporu s etickým kodexem, k němuž se UCB hlásila. Nemorální a protizákonné je i přes absenci souhlasu či dokonce vyslovení nesouhlasu obchodní sdělení zasílat. Nemorální je nekomunikovat s klientem ... našlo by se toho jistě více.


Na běžném účtu k hypotéce nic nemorálního nevidím. To je skutečnost, která ti byla dopředu známa. A mohls jít do jiné banky. Zřejmé jsi z nějakého důvodu do hypo u UCB šel. Nižší úrok?
Další věci o kterých píšeš nemají s morálkou také nic společného. Je to jen o bordelu v korporátech, kdy levá ruka neví co dělá pravá. Bordel a nechopnost cokoliv pořádně udělat jsou tedy v UCB dovedeny k dokonalosti. Což je známá věc. Přesto tam lidé z nájakého důvodu chodí. Bonus za založení účtu? Patrikova vratka?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 11. 2021 10:02 Odeslat příspěvek
UniCredit je takový zvláštní úkaz. Svou prezentací cílí na vyšší třídu (pamatujete reklamy s Rodenem?), ale přitom služby jsou takové zkostnatělé. Že by to tak měli lépe situovaní klienti rádi? Nemyslím si; vlastně vůbec nevím, co si o té bance myslet.
Co zaručeně vím, jejich komunikace s klienty je opravdu tragická. Také jsem v éře COOL karet protáčel opravdu velké sumy v řádech milionů měsíčně, těžil jsem dva různé bohusy. Obojí se bohatě vyplatilo a přitom mě to stálo jen 10min času denně. Samozřejmě jsem od začátku počítal s tím, že mi banka dřív nebo později přistřihne křídla a tak jsem to rubal hned od začátku na 100%, co limity CK dovolily. Nepříjemné bylo, že mi UCB jaksi zapomněla dát vědět, že mi ruší karty a jako naschvál mi přestaly platit zrovna na výletě v Šanghaji. Což byla docela prekérka, protože jsem už byl těsně před cestou domů a chtěl jsem nakoupit nějaké dárky. Volal jsem na hotline a požádal je o zprovoznění alespoň na 24h, protože mě nechali na druhém konci světa úplně bez peněz. Samozřejmě nezprovoznili nic a pořád dokola opakovali, že jsem byl informován dva měsíce předem jak mailem, tak doporučeným dopisem. Po návratu do ČR jsem 3x písemně požadoval kopii mailu a dopisu, už jsou to tak 4 roky. No dodneška nemám nic, banka totální ignor. Zrušil jsem všechny služby a od té doby se jim vyhýbám obloukem.
Jak říkám - věděl jsem, že mě banka odstřihne, ale věřil jsem, že mi pošlou alespoň vyhihňanou SMSku. :-)


Offline - Inventář Profil 
30. 11. 2021 18:00 Odeslat příspěvek
Klient: Tak dobře, říkej si tomu bordel. Pak tedy zaslouží vytrestat za bordel. :) (Ony ty podmínky taky nejsou nic jiného než bordel. Takže se nemůžou divit, že jednou ten bordel využije ve svůj prospěch někdo jiný než oni sami.) BÚ sám o sobě nevadil, ale bylo to v době s poplatečkem. Ale ano, dozvěděl jsem se o tom (těsně) před podpisem smlouvy, teoreticky jsem mohl jít jinam, prakticky už to moc nešlo.

-- 30. 11. 2021 18:03 --

jjrr píše
Ale nemusel podrobnosti zveřejňovat, akorát to pošta omezí.

Tak pošta na tom asi taky vydělává (něco málo), tak nemá úplně motivaci.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 11. 2021 21:02 Odeslat příspěvek
Nevyuzil nekdo tu akci Unicredit nabizejici udajne az 4000 kc na nakup v Alze? Proslo nekomu jako mzda (uvedena v podminkach te odmeny) preposlani penez ze sveho uctu v jine bance? (byt se Unicredit v tech podminkach snazi lidi od tohoto postupu odradit)


Offline - Nadšenec Profil 
30. 11. 2021 21:19 Odeslat příspěvek
Pokud se jmenujes Albert, tak ti to projde...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 11. 2021 22:26 Odeslat příspěvek
no to se bohuzel nejmenuju...
ale stejne je to neobvykly pozadavek, podminovat to vylozene zaslanim mzdy. Mozna je to uplne prvni pripad ze vsech tech motivacnich kampani bank, vetsinou banky pozaduji pro bonus nejakou aktivitu na uctu, tedy zpravidla urcitou prichozi platbu apod., ale nevidel jsem, ze by to specifikovali jako mzdu.
Ono je taky dost diskutabilni, co je jeste mzda a co neni. V podminkach na alza.cz dokonce uvadi takovou zvlastni definici jako mesicni platba od pravnicke osoby - to by mne zajimalo, jestli banka skutecne vzdy pozna, ze nejaka prichozi platba prisla od pravnicke osoby...


Offline - Přeborník Profil 
1. 12. 2021 07:05 Odeslat příspěvek
Podminku mzdy mas i na Erste Premier a tam to jednoznacne kontroluji(nevim jak), preposilani jiz nestaci.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 12. 2021 10:10 Odeslat příspěvek
Dotaz na bonus v rámci Bank at work.
Minulý měsíc mi příšla na nově zřízený účet výplata, podmínky splňuji a zajímá mě, kdy se ten bonus připsuje. Vím, že dle podmínek by to mělo být do 15. následujícího měsíce.
Jaká je praxe?


Offline - Trvalý BAN Profil 
6. 12. 2021 17:22 Odeslat příspěvek
Poprvé nepřipsali odměnu vůbec a musel jsem to reklamovat, pak to už chodí mezi 6. a 15. dnem násl. měsíce.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 12. 2021 09:58 Odeslat příspěvek
Pokud už účet u UCB existuje a výplata na něj chodí, lze z banky tu odměnu v rámci Bank at work získat?
Podařilo se to někomu?


Offline - Trvalý BAN Profil 
11. 12. 2021 10:00 Odeslat příspěvek
Podmínky tím splněny sice nejsou, ale můžeš to zkusit, třeba to projde.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 12. 2021 10:09 Odeslat příspěvek
Doplnění: ten existující účet je Ukonto 27+ a podmínky k odměně Bank ať work mluví o Běžném účtu = možná by šlo získat odměnu založením druhého účtu a přesměrování mzdy na něj.


Offline - Diskutér Profil 
11. 12. 2021 15:01 Odeslat příspěvek
Mně napsali e-mail:
"Vážený pane,
podmínky hovoří jasně a tedy, pokud jste v rámci posledních 36 měsíců měl v rámci banky smluvní vztah, čímž je v tomto případě myšlen běžný účet, tak na odměnu v rámci dané kampaně nemáte nárok."
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318 ... 550  Další stránka
Stránka 315 z 550 [ Příspěvků: 8247 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies