FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Unicredit Bank

Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 10. 2021 14:17 Odeslat příspěvek
qxdxqxdx píše
Není důvod nic rušit, jen pak oznámíš zaměstnavateli nové číslo účtu pro zasílání mzdy, pokud myslíš tu akci Bank at Work. Musíš mit ale vhodného zaměstnavatele. A nejde podle mě automaticky o firmy, které mají u UCB firemní finance, můj zaměstnavatel má bankovní účet u ČNB.

A jsi si jistý, že víš o všech produktech tvého zaměstnavatele u finančních institucí (jiný účet, firemní úvěry,...)? U nás ta nabídka přišla na email ředitele společnosti právě v souvislosti s tím firemním účtem. U dalších 2 známých to bylo přesně tak. Nabídka šla od UCB na email.

-- 15. 10. 2021 14:21 --

PULPANM píše
Díky no mohu to zkusit tak, že zadám IČO zaměstnavatele při zakládání účtu a uvidím, jestli tento účet půjde či nepůjde založit.

Proč by nešel založit? Je to standardní účet, žádný speciální. A promo kód je jen textové pole. Tam můžeš klidně napsat, že je dnes zima...
Poslední příspěvek


Offline - Trvalý BAN Profil 
15. 10. 2021 15:07 Odeslat příspěvek
PULPANM: To bych nedělal, jestli od zaměstnavatele nemáš nabídku, že je zapojen do kampaně. Účet založit půjde bez ohledu na to, jaké zadáš ičo, ale bez odměny.


Offline - Trvalý BAN Profil 
15. 10. 2021 15:21 Odeslat příspěvek
servpack píše
A jsi si jistý, že víš o všech produktech tvého zaměstnavatele u finančních institucí (jiný účet, firemní úvěry,...)?

Defakto je to státní organizace, pochybuji, že bude mít účet ještě jinde, když ho má u ČNB, a pochybuji, že by jí zákon vůbec dovolil zadlužit se, mohlo by pak dojít k podjatosti celé organizace.

Obrázek


Offline - Administrátor Profil 
15. 10. 2021 16:37 Odeslat příspěvek
servpack: on je totiž osobně (momentálně používající nick qxdxqxdx) chlupatej :lol:


Offline - Inventář Profil 
15. 10. 2021 18:05 Odeslat příspěvek
Fuj, čuně, že se neholí. :)

Nevím, z toho, co jsem pohledal, často (možná výhradně) jsou oslovovány právě veřejnoprávní organizace (viz např. http://www.jmskoly.cz/organizace/odbor- ... nizaci-jmk). Přijde mi, že UB především zaměstnavatele využívá jako zprostředkovatelů pro oslovení lidí, sekundárně přivítá, když si i firemní účet otevřou u ní.


Offline - Diskutér Profil 
15. 10. 2021 18:06 Odeslat příspěvek
Je to speciální kód konkrétního zaměstnavatele, který je do programu banky zařazen. Není to IČ. Kontroluje se pak, že platba přišla z jeho konkrétního účtu a odměna se počítá jen z peněz došlých z tohoto účtu.


Offline - Trvalý BAN Profil 
15. 10. 2021 18:31 Odeslat příspěvek
No alespoň v mém případě bylo promokódem opravdu ičo Policejního prezídia.


Offline - Diskutér Profil 
15. 10. 2021 18:42 Odeslat příspěvek
Oprava! Ověřil jsem ještě informaci, a ten kód je skutečně IČ. To, že mzda/plat musí jít z účtu konkrétního zaměstnavatele, je správná informace.


Offline - Diskutér Profil 
15. 10. 2021 20:39 Odeslat příspěvek
A mzda/plat musí jít z účtu konkrétního zaměstnavatele, tj. může přijít z jakékoli (české) banky?
(Změnilo se něco od 6/21? Příjem/odeslání okamžitých plateb •UniCredit Bank ne/ne)


Offline - Trvalý BAN Profil 
16. 10. 2021 02:56 Odeslat příspěvek
No nemusí chodit mzda z účtu UCB, když mi chodí z účtu ČNB a bonus dostávám.


Offline - Nadšenec Profil 
16. 10. 2021 15:48 Odeslat příspěvek
Chtělo by to vyzkoušet založit ten účet na IČO toho Policejního prezídia a nechat si posílat mzdu od nějakého s.r.o. :-)


Offline - Diskutér Profil 
29. 10. 2021 17:01 Odeslat příspěvek
Byl jsem na Floře, kde mi sdělili (abych obdržel bonusová 2%), potřebují buď promo kod nebo ičo zam. (pod kterým banka najde firmu s promo kodem). Takže pro všechny to neplatí (neb ty 2% zřejmě platí zaměstnavatel a nikoli banka, případně zam. a banka po 1%.)


Offline - Přeborník Profil 
29. 10. 2021 17:06 Odeslat příspěvek
Spíš bych hádal, že ten daný zaměstnavatel indikuje žádanější klientelu (nadprůměrný příjem, menší šance ztráty zaměstnání, menší šance nespolehlivého chronického neplatiče). Např. ČSOB má podobnou nabídku pro zaměstnance jakési firmy, kde jednou z inzerovaných výhod je nabídka půjčky za inzerovanou minimální sazbu – což aspoň naznačuje, že čistě od daného zaměstnavatele nějak odvozují očekávanou úvěruschopnost (i když samozřejmě můžou nějakému rizikovému zaměstnanci půjčku odmítnout dát místo dát za vysokou sazbu, takže takový slib není až tak zavazující).


Offline - Trvalý BAN Profil 
29. 10. 2021 17:58 Odeslat příspěvek
Je pravda, že přes mého zaměstnavatele mi jsou nabízeny benefity od více bank, ne jen UCB.

Obrázek . Obrázek


Offline - Diskutér Profil 
3. 11. 2021 10:25 Odeslat příspěvek
Škoda, na Bankt at work jsem teď koukal, ale účet jsem měl ještě před dvěma lety, takže nesplňuji podmínky. Těch 10k bych vycucnul celkem rychle :-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315 ... 550  Další stránka
Stránka 312 z 550 [ Příspěvků: 8247 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies