FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Unicredit Bank

Offline - Administrátor Profil 
12. 10. 2020 13:46 Odeslat příspěvek
Asi záleží na výši využívání, mně po pár platbách na poště úplně zrušili účet na u-šetřete (bez nějaké informace), již nasbírané bonusy nebyly na účet připsány.
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
12. 10. 2020 13:57 Odeslat příspěvek
mám stejnou zkušenost, cca prosinec 2017, kupoval jsem asi 10 dárkových karet fruitisimo, tehdy na ně byl cashback a ušetřete zrušeno bez jakékoliv informace... Bylo to 10 nákupů hned po sobě, protože tehdy to fruitisimo jinak neumělo...

A asi za dva měsíce následovala výpověď miles&more gold opět bez jakékoliv informace... Je fakt, že tam bylo i hooodně plateb na ck ;-)


Offline - Nadšenec Profil 
12. 10. 2020 18:23 Odeslat příspěvek
antonioseruty píše
Je to tedy i na Revolut apod.?


Bohužel Revolut NE.
Sice to má Unicredit dost nepřehledné, jelikož párkrát za měsíc zaznamená v ušetřete výši bonusu + z jaké souhrnné částky ji připíše, ale čistým vysledováním z Excelu jde poznat, že z Revolutu nepřipisuje nic...


Offline - Návštěvník Profil 
14. 10. 2020 12:09 Odeslat příspěvek
tramin píše
Tak snad jo, debetku už mám.Pěkný hnus...

a tak není to taková trága, jestli to chápu správně embosované karty už se asi dělat nebudou, sloužilo to jen kvůli žehličkám...nebo to mělo ještě nějaký jiný účel?

Přílohy

IMG_4505.JPG
IMG_4505.JPG
[ 134.38 | Zobrazeno 237 krát ]




Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 10. 2020 13:57 Odeslat příspěvek
uz vis jakym kurzem bude zauctovana platba VISOU na eurovy ucet pri ne eurove platbe?


Offline - Inventář Profil 
14. 10. 2020 15:57 Odeslat příspěvek
Však tak předchozí DK byla taky mimořádně šeredná, ale na rozdíl od nové byla použitelná.

Jinak ve srovnání s tím se mi designem libí karty ČSOB premium.


Offline - Nadšenec Profil 
14. 10. 2020 16:15 Odeslat příspěvek
a ja mel jeste UCB na tema man in black 3 /film. Jsem je prosil ze nechci zadnou custom akcni kartu ze to je me k nicemu, no dostal jsem ji a jsem rad ze dostanu visu. Sice nevim kdy.


Offline - Diskutér Profil 
14. 10. 2020 17:38 Odeslat příspěvek
no já bych si zrovna tu MIB kartu rád nechal, vypadá rozhodně líp než hořčicová goldka


Offline - Návštěvník Profil 
15. 10. 2020 18:52 Odeslat příspěvek
tak vtipálci z UCB mi dnes poslali k VISA Gold i novou MC Debit Gold, soudruzi z Itálie asi někde udělali chybu


Offline - Nadšenec Profil 
15. 10. 2020 19:37 Odeslat příspěvek
Kde bych našel aktuální podmínky pro zdravotní asistenci k Premium BÚ? Díky, nějak se mi to na jejich webu nedaří dohledat (jen google najde pdf, ale nevím, zda aktuální)


Offline - Nadšenec Profil 
16. 10. 2020 13:53 Odeslat příspěvek
Odpovím si, na webu to prolinkované není. Support mi poslal link, který prý aktualizují https://www.unicreditbank.cz/content/da ... stence.pdf Na webu totiž mají zdravotní asistenci pro celou rodinu, ale reálně je to pouze pro majitele (pro rodinu je pouze ubytování). Řešil jsem něco kvůli rodině.


Offline - Diskutér Profil 
17. 10. 2020 16:20 Odeslat příspěvek
Zkoušel někdo ukecat ten bonus tuším 200 Kč měsíčně přes platby kartou u UCB i pro stávající zákazníky, nebo to nemá smysl zkoušet? Podmínky říkají jasně jen pro nové, takže klasika.


Offline - Diskutér Profil 
22. 10. 2020 11:07 Odeslat příspěvek
To si asi hlídají. Ja ještě dnes dobil Globus dárkovou kartu kreditkou od UniCredit Bank v Globuse Černý Most, když mám na u-setrete vratku 8% do konce 10/2020. Na benzín lepší než KK Mototechna od Hello Bank.


Offline - Nadšenec Profil 
23. 10. 2020 14:51 Odeslat příspěvek
Stává se Vám taky, když platíte nějakou položku z Twista Unicredit debetkou, že platba neprojde ? Ten jejich imbecilní výmysl 10 plateb za den splňuji, ale přesto občas někdy platba neprojde.


Offline - Inventář Profil 
23. 10. 2020 15:15 Odeslat příspěvek
Z toho si nic nedělej, dokud jsem byl klientem UCB, tak zcela náhodně neprošly různé online platby různých eshopů. Rád jsem se toho paskvilu už zbavil, to skoro ani za tu odměnu za využívání nestálo :(
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287 ... 550  Další stránka
Stránka 284 z 550 [ Příspěvků: 8247 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies