FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Unicredit Bank

Offline - Návštěvník Profil 
22. 9. 2020 07:51 Odeslat příspěvek
Jo, kvalita :) Bez okamžitých plateb, bez přehledného internetového bankovnictví, zato s nejvyšším paušálním poplatkem za účet (když nesplním podmínky) a s tímhle neuvěřitelným limitem na počet plateb kartou: https://www.penize.cz/debetni-karty/420 ... e-poplatek
Poslední příspěvek

Offline - Nadšenec Profil 
22. 9. 2020 08:33 Odeslat příspěvek
co k tomu říct? Běžte jinam.

Offline - Inventář Profil 
22. 9. 2020 11:14 Odeslat příspěvek
Ten limit je dobrej. :D Jsou dny, kdy bych narazil.

22. 9. 2020 11:39 Odeslat příspěvek
Lol, lol, ty vole.

Offline - Návštěvník Profil 
22. 9. 2020 15:00 Odeslat příspěvek
tramin píše
V listopadu mi končí platnost kreditky Miles & More. Neví někdo, jestli se bude MC prodlužovat, nebo taky přechází na VISA u zlatých kreditek.

Pokračuje to, včera jsem si novou MC M&M vyzvedl. Akorát jsem od banky nedostal vůbec žádnou informaci, že si ji mám vyzvednout a kde/jak, narozdíl od debetky.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 9. 2020 15:48 Odeslat příspěvek
Dík za info, budu si to muset pohlídat...

Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 9. 2020 14:52 Odeslat příspěvek
:-\ Šmankote, ta dementní banka neumožňuje ani změnu PINu na kartě. No to je odpad největšího kalibru. Asi je zase pošlu do kytek, protože tohle duševně nedávám.
Nechápu, jak někdo může chtít tuhle banku dobrovolně bez nějaké kompenzace....asi nějaký SM uchylák.

25. 9. 2020 14:57 Odeslat příspěvek
Co přesně myslíš "neumožňuje ani změnu PINu na kartě"? U všech karet UCB (obyč. debetka, kreditka) jsem si PIN měnil.

Offline - Diskutér Profil 
25. 9. 2020 15:03 Odeslat příspěvek
Já také, v bankomatu UCB.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 9. 2020 15:36 Odeslat příspěvek
Jo, v bankomatu asi jo, ale v IB jsem to nenašel. Normální banky to mají v IB.

25. 9. 2020 15:47 Odeslat příspěvek
No to má v IB málokterá banka.

25. 9. 2020 16:11 Odeslat příspěvek
A není náhodou třeba ten PIN fyzicky nahrát na tu kartu? Nějak mě nenapadá žádná banka, která má změnu v IB (což ale může být tím, že ji tam ani nehledám), jen znám banky, kde se dá v IB PIN zobrazit.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 9. 2020 16:46 Odeslat příspěvek
Tak to by me vazne zajimalo, ktere banky umoznuji zmenit pin na karte v IB...
Jmenuj prosim (ty normalni banky)...

25. 9. 2020 17:22 Odeslat příspěvek
Nevím, jestli jsou to normální banky, ale změnit PIN přes SB (nevím, jestli i v IB) umí např. Creditas a mBank.

25. 9. 2020 17:47 Odeslat příspěvek
Ano umí to změnit ty jmenované, ale pak vzniká "chaos" tím, že je jiný PIN v čipu karty a v systému banky. Dokud klient neudělá s kartou kontaktní transakci (a to ještě ne pokaždé), tak jsou odlišné a konkrétně u mBank kreditky jsem s tím měl problém (první terminál nový PIN do čipu zjevně nenahrál, protože fungoval stále jen starý, až druhý jiný terminál ano). Tedy v bankomatu, kdy se současně aktualizuje PIN v systémech banky i v čipu karty, je to určitě jistější.

Naposledy upravil minarjo dne 25. 9. 2020 17:48, celkově upraveno 1

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285 ... 297  Další stránka
Stránka 282 z 297 [ Příspěvků: 4443 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies