FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Unicredit Bank

Offline - Návštěvník Profil 
24. 10. 2020 19:02 Odeslat příspěvek
ano, protože UCB má standardně blokovány respektive nastaven limit na 0Kč pro nezabezpečené non 3D internetové platby, proto tě to pustí udělat platbu jen u platebních bran s 3D security (sms kód), stačí si ten limit navýšit, jenže to jde jenom na pobočce a za změnu limitu si účtují 100Kč, protože to jejich blbé internetové bankovnictví to neumí
Poslední příspěvek

Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 10. 2020 13:22 Odeslat příspěvek
Také jsem na to před pár dny narazil, tak jsem je pojebal po telefonu a že tedy umožní. Tak to tam ta chytrá pani zapnula a já jako debil to zkusil znovu a zase nic. Tak jsem už poněkud našvaný volal zpět s tím co to tam mají za bordel. A pán co si mě vzal to v klidu prošel a povídá, že paní zapomněla spárovat s telefonem, takže se autentizace zasekla a nic neproběhlo. Opravil to a už to šlape normálně. Nicméně UCB to je tedy ústav... :grr:.... takže to jde zdarma a po telefonu

Offline - Diskutér Profil 
26. 10. 2020 13:39 Odeslat příspěvek
ušetřete ALBERT : "Navštivte naše supermarkety a hypermarkety kdekoliv v České republice, zaplaťte za zboží kartou a získejte slevu 5 % při nákupu nad 300 Kč. Maximální možná částka, kterou lze v rámci této nabídky získat zpět, je 500 Kč. Sleva je poskytována na celý nákup a platí na všechny útraty od momentu aktivace až do ukončení platnosti nabídky. Slevu nelze uplatnit na čerpacích stanicích Albert. Nabídka neplatí pro transakce obsahující výběr hotovosti. ".. cash back neprošel :'(

26. 10. 2020 13:45 Odeslat příspěvek
Mě to minulý týden šlo.

26. 10. 2020 20:36 Odeslat příspěvek
bigzachod píše
ano, protože UCB má standardně blokovány respektive nastaven limit na 0Kč pro nezabezpečené non 3D internetové platby, proto tě to pustí udělat platbu jen u platebních bran s 3D security (sms kód), stačí si ten limit navýšit, jenže to jde jenom na pobočce a za změnu limitu si účtují 100Kč, protože to jejich blbé internetové bankovnictví to neumí

Ano, toto už jsem si nechal nastavit, hned po první nepovedené platbě a pak mi ta platba prošla, ale co se týče twista, tak mi třeba projdou tři platby z pěti. Navíc podle mě mají i limit plateb za sebou. Výběr z bankomatu přes curve s navázanou unicredit debetkou nejde vůbec...Jako nebýt bonusů z plateb a bonusů za založení konta, tak samozřejmě tuto banku nemám, což asi každý tady...

7. 11. 2020 01:33 Odeslat příspěvek
„Hrozí“, že by UCB začala podporovat okamžité platby někdy brzy?

7. 11. 2020 03:05 Odeslat příspěvek
Ano

7. 11. 2020 09:38 Odeslat příspěvek
Již asi za týden dám tomuto Ústavu papá přes BM AB. Provedl jsem ještě rychle protočení a platbu a kartovou transakci. Poté nakonec odeslal zbylé prostředky na jiný účet , tak aby na UCB bylo 0Kč a nemohly mě naúčtovat poplateček na rozloučenou za převod zůstatku BM.
Tak jen doufám, že po mě Ústav nebude vymáhat jiný poplateček. :D

7. 11. 2020 10:30 Odeslat příspěvek
Nebudou vymáhat nic, účet prostě nezruší.

7. 11. 2020 10:31 Odeslat příspěvek
:D Nebudou vymáhat nic, protože na nic dalšího nemají nárok.

Online - Diskutér Profil 
11. 11. 2020 16:33 Odeslat příspěvek
UniCredit Bank: Za doporučení bonus 500 Kč
Reklamní akce od UniCredit bank je spojena se získáváním nových klientů na doporučení. Jste-li klientem, dostanete odměnu 500 Kč za doporučení banky další osobě. Pro připsání odměny musí dojít k úspěšnému založení nového účtu a při jeho zakládání k uvedení vašeho telefonního čísla. Počet doporučení není nijak omezen, od banky tak lze získat bonus v řádech tisíců korun. Akce trvá do 31. prosince 2020.

Se založením U konta získá klient vedení účtu zdarma včetně výběrů ze všech bankomatů v ČR i v zahraničí. Po dobu jednoho roku se na účet připisuje 1 % z každé provedené platby.
=====
kdyby chtěl někdo tuto parodii na banku "doporučit" - tak pište

11. 11. 2020 21:09 Odeslat příspěvek
jake je omezeni pro byvale klienty?

Online - Diskutér Profil 
11. 11. 2020 21:24 Odeslat příspěvek
Nový klient – klient, který neměl v minulosti s Bankou žádný smluvní vztah, nebo bývalý klient, který v uplynulých 36 kalendářních měsících nebyl majitelem žádného platebního účtu u UniCredit Bank, viz https://www.unicreditbank.cz/content/da ... ky_V05.pdf

13. 11. 2020 09:53 Odeslat příspěvek
ROlda78 píše
kdyby chtěl někdo tuto parodii na banku "doporučit" - tak pište

jj taky trpím jejich kvalitou, ale držím se jen kvůli M&M Gold
chtěl jsem dnes udělat změnu trvalého příkazu v IB - nejde! ta funkce tam sice je, ale nefunguje, protože políčko příjemce musí být vyplněno, ovšem formulář na změnu vás tam nepustí, takže se nedostanete dál, help linka mi řekne, že o tom vědí tak ať si příkaz zruším a udělám nový :grr: to, že se tam motají anglické texty (také ve formuláři pro zrušení trvalého příkazu) je vizitka nekvalitní práce jejich IT (a dodavatele), proč to proboha aspoň nereklamují ...

Přílohy

UCB.jpg
UCB.jpg
[ 60.12 | Zobrazeno 32 krát ]

Offline - Návštěvník Profil 
16. 11. 2020 09:23 Odeslat příspěvek
https://www.unicreditbank.cz/cs/ostatni/run.html

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288  Další stránka
Stránka 285 z 288 [ Příspěvků: 4317 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies