FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

J&T banka

Offline - Nadšenec Profil 
4. 2. 2021 18:55 Odeslat příspěvek
Dnes mi to také přišlo.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
4. 2. 2021 19:48 Odeslat příspěvek
Nedávají seriózní banky tyto informace s předstihem 2 měsíců?!


Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 2. 2021 20:44 Odeslat příspěvek
Já mám naopak pocit, že JT je jediná, kdo to vůbec hlásí předem, takže se tam dá ještě během pár dní doposlat na termíňák za starou sazbu, což beru jako velice férovej přístup (já něco plánoval na duben, no tak to holt urychlím, jestli mi to vyjde).


Offline - Diskutér Profil 
4. 2. 2021 21:54 Odeslat příspěvek
MirekM. píše
Kdy? Nic mně nepřišlo.

Dorazil, ale až těsně před 21 hodinou.

-- 4. 2. 2021 21:54 --

Rad68 píše
Já mám naopak pocit, že JT je jediná, kdo to vůbec hlásí předem, takže se tam dá ještě během pár dní doposlat na termíňák za starou sazbu, což beru jako velice férovej přístup (já něco plánoval na duben, no tak to holt urychlím, jestli mi to vyjde).

Buď máte špatný pocit nebo špatný přehled ... :-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 2. 2021 22:04 Odeslat příspěvek
Mně nedorazil ještě žádný email, ale nový ceník od 10.2. je na jejich webovkách..
https://www.jtbank.cz/file/39963/Urokov ... _FO_CZ.pdf


Offline - Přeborník Profil 
4. 2. 2021 22:31 Odeslat příspěvek
Co to je za šmejdy každý měsíc snižovat úrokové sazby?


Offline - Návštěvník Profil 
4. 2. 2021 23:04 Odeslat příspěvek
Kvůli 0.2% bych se nerozčiloval, je to pár stovek z milionu za rok. Peníze se vydělávají jinak :)


Offline - Diskutér Profil 
4. 2. 2021 23:40 Odeslat příspěvek
Rad68 píše
Já mám naopak pocit, že JT je jediná, kdo to vůbec hlásí předem, takže se tam dá ještě během pár dní doposlat na termíňák za starou sazbu, což beru jako velice férovej přístup (já něco plánoval na duben, no tak to holt urychlím, jestli mi to vyjde).


Přesně tak.
Teď jsem dal výpoveď u jednodenního vkladu, v pondělí 8.2. mám peníze na tom jejich bežném účtě a 9.2. si krásně stihnu založit ještě termínovaný vklad. Mě tohle přijde luxusní, musí se zareagovart hned, ale ono je rozdíl, jestli od 10.2. máš 0,5% nebo 1,4%. Samozřejmě, jen v případě pokud ty peníze nepotřebuješ mít likvidní.


Offline - Trvalý BAN Profil 
5. 2. 2021 03:03 Odeslat příspěvek
ski1961 píše
Mně nedorazil ještě žádný email, ale nový ceník od 10.2. je na jejich webovkách..
https://www.jtbank.cz/file/39963/Urokov ... _FO_CZ.pdf

Zato mně email došel i když mi zrušili všechny produkty už cca před půl rokem. Také mi stále posílají poštou nějaký jejich trapný časopis. Nevím už, jak se toho zbavit.


Offline - Nadšenec Profil 
21. 3. 2021 14:53 Odeslat příspěvek
Funguje Vám IB? Jde mi se přihlásit, ale jakmile po přihlášení udělám nějakou akci tak mi to vyhodí hlášku že došlo k chybě a odhlásí mě to (Firefox)


Offline - Nadšenec Profil 
21. 3. 2021 15:59 Odeslat příspěvek
Funguje ok.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 3. 2021 16:02 Odeslat příspěvek
Potvrzuji, žádný problém (Firefox).


Offline - Nadšenec Profil 
29. 3. 2021 17:41 Odeslat příspěvek
Nezkoušel jste někdo někdy s JT používat SEPA inkaso? Mají ho v ceníku, ale když ho chci na eurovém účtu zadat, píše to, že lze zadat jen v lokílní měně. To funguje teda jenom pro JT Slováky? Nebo máte někdo zkušenost se SEPA inkasem v jiné bance?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 5. 2021 17:02 Odeslat příspěvek
nevíte jak je to s připsáním úroků na konci měsíce na vklad, který jsem pár dnů před koncem měsíce vybral a vklad tím zanikl?
Připíšou mi úroky na běžný účet nebo o ně prostě přijdu?

nedošlo mi to, že mám do konce měsíce nechat na vkladu aspoň 1,-kč, aby zůstal otevřený pro připsání úroků.. řešil už někdo podobnou situaci?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 5. 2021 23:24 Odeslat příspěvek
O jaký vklad šlo? Nepřipsali při ukončení (výběru) vkladu rovnou úrok za počet dnů v měsíci do dne zrušení?

ski1961 píše
A poslední věc, ony slavné okamžité platby, které už má dnes většina bank oboustraně, tedy na odchozí i přichozí, tak u nich prý budou opravdu jen odchozí, ale příchozí nikoliv, nechápu proč. Další důvod, proč nemít primárně jejich BÚ.

Mně příchozí okamžité platby fungují. Schválně jsem se díval na notifikační e-maily a z Creditas do J&T přišla platba za nějakých 20 minut dokonce už v květnu 2020.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 112  Další stránka
Stránka 73 z 112 [ Příspěvků: 1675 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies