FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

J&T banka

Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 4. 2022 09:36 Odeslat příspěvek
ski1961 píše
... nemohu s tím nic udělat :-(
Podle podmínek dělat můžeš, jen asi svoje krvácející srdce budeš muset nahradit něčím jiným: :hm
Citace
Termínovaný vklad sjednáváte na dobu určitou s fixní úrokovou sazbou platnou po celou dobu jeho trvání, a to prostřednictvím smlouvy, která je závazná pro obě strany. V naléhavých a výjimečných situacích vám umožníme ukončit termínovaný vklad i dříve. Takové případy včetně podmínek předčasného ukončení posuzujeme vždy individuálně. Na předčasné ukončení nemáte nárok automaticky.
Pošlete nám na e-mail jtbank@jtbank.cz žádost, která bude obsahovat následující informace:
důvod pro předčasné ukončení vkladu,
identifikační číslo vkladu,
částku, kterou chcete uvolnit.
Vaši žádost individuálně posoudíme a odpovíme Vám nejpozději do 14 pracovních dnů.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 4. 2022 11:31 Odeslat příspěvek
Standardně vyplatí pouze vklad bez úroků, osobní zkušenost.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 4. 2022 15:50 Odeslat příspěvek
V případě založení vkladu s výpovědní lhůtou 1d, kde požadují min 1mio, lze tento "spořící účet" založit s 1mio a pak třeba 500 tisíc poslat pryč do jiné banky, aby dále fungovalo úročení atd.? Nebo lze vklad vybrat pouze celý, tedy min. 1mio CZK?


Offline - Nadšenec Profil 
8. 4. 2022 16:11 Odeslat příspěvek
Lze poslat i část pryč,úročení zůstane.Jen u vkladů 33 dnů,3 měsíce, musí zůstat min. 100000 na vkladu.


Offline - Diskutér Profil 
8. 4. 2022 17:36 Odeslat příspěvek
když mám zatím jen BU a SU 1D a chtěl bych část převést na SU 33D, jaký by měl být správně postup, když bych tam chtěl dát třeba jen 100k, pokud to jde? Když zkusím jen založit nový Vklad 33D, tak mi to napíše, že
"Prosím zadejte částku větší než nebo rovnou 1 000 000,00 CZK"
Díky.


Offline - Nadšenec Profil 
8. 4. 2022 19:01 Odeslat příspěvek
Minimální vklad je 1 000 000 CZK. Pokud stávající klienti mají nebo měli v J&T Bance investice alespoň ve výši 100 000 CZK nebo vklady alespoň ve výši 1 000 000 CZK, mohou si vklad založit s minimálním počátečním vkladem 100 000 CZK. Na vklad lze kdykoliv vkládat další peněžní prostředky s výjimkou výpovědní lhůty běžící od data vypovězení celého vkladu.


Offline - Diskutér Profil 
8. 4. 2022 19:52 Odeslat příspěvek
Právě proto. Když už existuje SU 1D, tak pro SU 33D by mělo stačit 100k a ne 1000k.


Offline - Diskutér Profil 
8. 4. 2022 21:39 Odeslat příspěvek
tak jsem to myslel. Řekněme že na Vkladu 1D budou 2mil a část 200k budu chtít dát na nový 33D. Asi zavolám v pondělí na infolinku. Dát výpověď této části na 1D a další den tu uvolněnou část použít pro založení 33D?


Offline - Diskutér Profil 
8. 4. 2022 23:15 Odeslat příspěvek
Ještě můžeš vyzkoušet založení vkladu 33D během soboty (dne), třeba se to už bude chovat rozumněji.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 4. 2022 23:22 Odeslat příspěvek
A1rh- píše
tak jsem to myslel. Řekněme že na Vkladu 1D budou 2mil a část 200k budu chtít dát na nový 33D. Asi zavolám v pondělí na infolinku. Dát výpověď této části na 1D a další den tu uvolněnou část použít pro založení 33D?

To jako musíš kvůli výpovědi 1D vkladu volat na infolinku? To nejde v bankovnictví?


Offline - Inventář Profil 
9. 4. 2022 04:34 Odeslat příspěvek
To nemusí a ani nechce, podstata problému spočívá jinde - má 1M na 1D vkladu a chce to po něm další 1M pro 33D vklad.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 4. 2022 07:30 Odeslat příspěvek
A počítá se ten 1D vklad pro tenhle účel? Já si pamatuju, že platilo (a možná teda ještě pořád platí), že mega (tehdy to bylo ještě půl) muselo být na termíňáku nebo v investicích, nestačilo na běžném účtu (jak to bylo u 33D nebo 3M si nepamatuju). 1denní vklad tehdá ještě nebyl, tak je otázka, jestli ho taky neberou stejně jako spořák.


Offline - Diskutér Profil 
9. 4. 2022 09:50 Odeslat příspěvek
iglooo píše
Ještě můžeš vyzkoušet založení vkladu 33D během soboty (dne), třeba se to už bude chovat rozumněji.

někde jsem tu myslím zahlédl, že peníze vložené o víkendu se reálně zaúčtovaly a začaly úročit až v pondělí, takže bych byl s operacemi o víkendu opatrný.


Offline - Diskutér Profil 
9. 4. 2022 10:19 Odeslat příspěvek
Jak jsem již psal, peníze zaslané okamžitou platbou na VÚ 1D v nepracovní dny se zaúčtují až v první pracovní den a úroky se počítají až od zaúčtování tedy od pondělí.

Peníze zaslané okamžitou platbou v nepracovní dny na BÚ se na rozdíl od VÚ 1D zaúčtují okamžitě.

V nepracovní dny nejdou převést peníze z BÚ na existující VÚ 1D.

Provedl jsem v pátek výpověď na VÚ 1D na BÚ v J&T - konec výpovědi v pondělí. V sobotu dopoledne se dívám přes IB a vidím: vypovězené peníze jsou již na BÚ jako disponibilní se zaúčtováním až v pondělí. Odeslal jsem je obratem okamžitou platbou do jiné banky, kde budou přes víkend úročeny. Na VÚ 1D je zůstatek o vypovězené částku menší se zaúčtováním v pondělí a čekající výpověď na pondělí ve VÚ 1D zmizela.
Nefungovalo to dříve tak, že se vypovězené peníze v pátek objevily na BÚ v J&T až v pondělí?


Offline - Návštěvník Profil 
9. 4. 2022 19:23 Odeslat příspěvek
Ahoj,poradil by mi prosím někdo zda jde u J&T banky založit online pouze spořící účet kde pošlu přímo peníze?a nebo se mi prvně založí běžný účet a v něm si založím teprve spořák tak jak jsem tady někde četl.jde mi o to že jejich kreditní kartu nepotřebuji a jde mi pouze o uložení peněz.děkuji za rady :)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 112  Další stránka
Stránka 82 z 112 [ Příspěvků: 1675 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies