FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

J&T banka

Offline - Diskutér Profil 
23. 12. 2020 11:24 Odeslat příspěvek
Tak jsem založil rámcovou smlouvu a až mi skončí 1,7 u Wust, půjde to sem
Ještě je tedy možnost mbank a 8 nebo kolik spořáků za 0,9%
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 1. 2021 07:59 Odeslat příspěvek
Upravujeme naše internetové bankovnictví, abyste mohli také u nás používat funkci okamžité odchozí platby. Její spuštění máme v plánu na první pololetí letošního roku.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 1. 2021 09:21 Odeslat příspěvek
Chápu správně tu část ohledně zrušení sběrných účtů, že bez běžného účtu ho již nezaložím ? Nemám u nich běžný účet, jen vklad, který se mi vždy po skončení vrátil na účet včetně úroků z kterého jsem ho zakládal přes sběrný účet a já jsem si poté založil přes sběrný účet nový vklad s částkou, kterou jsem potřeboval. Ted mě od této možnosti odříznou a budu si muset kvůli tomu založit běžný účet, který vůbec nepotřebuji ?

Mimochodem okamžitou odchozí platbu v první polovině roku ? dost pozdě a co příchozí odchozí platba, na tu zapomněli ?
Příloha
1.jpg
1.jpg
[ 55.47 | Zobrazeno 6323 krát ]



Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 1. 2021 10:16 Odeslat příspěvek
ski1961
Ano, přesně tak to bude. Souhlasím, že mít v J&T běžný BÚ, jde-li někomu jen o založení vkladu, nemá žádný význam.


Offline - Diskutér Profil 
22. 1. 2021 13:05 Odeslat příspěvek
Dříve z neznalosti jsem BÚ založil (přes IB) pro založení VÚ s 1 denní výpovědí, k čemuž jak se ukázalo nebyl v té době BÚ vůbec potřeba. Vím, neznalost zákona neomlouvá. :-)

Téměř před rokem jsem zrušil BÚ právě proto, že jsem jej k ničemu nepotřeboval. Již při rušení mně upozornil operátor na infolince o možnosti zrušení sběrných účtů v budoucnu a nutnosti nového založení BÚ, čemuž jsem tehdy moc nevěřil ...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 1. 2021 18:11 Odeslat příspěvek
Takže před chvílí jsem mluvil s bankéřem JT, který mi potvrdil to, že pro zřízení nového vkladu bude nutný běžný účet, kam si bude muset klient převést částku pro založení nového vkladu a pak z toho běžného účtu ho na tu částku založí.

Dobré je aspoň to, že kdo už vklad má a nebude chtít zakládat nový, ale bude chtít pouze ten současný na konci období obnovit, tak to stále údajně půjde, ale bez toho bonusu 0,1%, který už nedávají, takže bez nutnosti mít BÚ.

A poslední věc, ony slavné okamžité platby, které už má dnes většina bank oboustraně, tedy na odchozí i přichozí, tak u nich prý budou opravdu jen odchozí, ale příchozí nikoliv, nechápu proč. Další důvod, proč nemít primárně jejich BÚ.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 2. 2021 16:25 Odeslat příspěvek
Před cca 1 rokem jsem založil účet u této banky. Je to jediný produkt, který tam mám a dosud prázdný. Protože jsem jejich služeb dodnes aktivně nevyužíval, chci se jen s odstupem doby ujistit. Přímo na tento účet mohu z jiné banky zasílat finance a následně je z tohoto účtu poukázat dál tím, že si zde založím vkladový účet a na ten převedu prostředky z primárního účtu?
Nabízí se mi tam možnost založení vkladového účtu nebo investičního účtu. "Spořící účet" (0,7% p.a.) z jejich nabídky najdu pod těmi vkladovými nebo ještě někde jinde?
Děkuji.


Online - Nadšenec Profil 
2. 2. 2021 18:13 Odeslat příspěvek
V sekci Přehled - tak uplně vpravo /Akce/ je možnost +nový. Tam se založí nový účet nebo vklad.Jinde jsem to neviděl.Rozpracovanost je vidět v Žádostech.Spořák se založil po kráké chvilce.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 2. 2021 07:28 Odeslat příspěvek
Rozumím a děkuji za odpověď - měl jsem v IB dlaždicové zobrazení, dle popisu to teď vidím v řádkovém zobrazení. Šlo mi hlavně o to, jestli ten "Spořící účet" s 1denní výp. lhůtou je v nabídce pod vkladovými účty. Protože v nabídce produktů mají tenhle spořící účet prezentovaný vedle vkladových účtů s výp. lhůtou 33d nebo 3m. Ale logicky by mělo jít o produkty z jedné skupiny. Asi to jde zkusit a pak event. stornovat, ale raději se ptám :-)
To "vypovězení vkladu s VL" probíhá formou zadání žádosti v IB nebo je to složitější?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 2. 2021 08:25 Odeslat příspěvek
Citace
To "vypovězení vkladu s VL" probíhá formou zadání žádosti v IB nebo je to složitější?

Klikneš v IB na tlačítko vypovědět. Lze zadat jen určitou částku.


Offline - Diskutér Profil 
3. 2. 2021 14:36 Odeslat příspěvek
Asi to chce spořící 3M s 0,9%


Offline - Přeborník Profil 
4. 2. 2021 16:20 Odeslat příspěvek
J&T od 10. 2. snižuje všechny úrokové sazby o 0,2% p.a. (kromě vkladů s výpovědní lhůtou na 33d/3m, kdy to platí od 10. 3.)


Offline - Diskutér Profil 
4. 2. 2021 18:32 Odeslat příspěvek
Kdes tuto informaci vylovil?


Offline - Nadšenec Profil 
4. 2. 2021 18:40 Odeslat příspěvek
šlo to emailem


Offline - Diskutér Profil 
4. 2. 2021 18:53 Odeslat příspěvek
Kdy? Nic mně nepřišlo.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 112  Další stránka
Stránka 72 z 112 [ Příspěvků: 1675 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies