FinExpert.cz

Přihlásit se




Privatbanka

Offline - Diskutér Profil 
27. 7. 2009 09:12 Odeslat příspěvek
Penta otevre pobocku Privatbanky uz i v CR, dnes je o tom zprava v HN http://finweb.ihned.cz/c1-37896960-pent ... rivatbanku

Co me trochu odrazuje je, ze Penta banku zjevne chce postavit na nohy a pote prodat, ostatne takhle funguje cely byznys tehle skupiny.
Poslední příspěvek


Offline - Administrátor Profil 
27. 7. 2009 11:21 Odeslat příspěvek
No super. Jestli budou mít stejnou poplatkovou politiku jako na Slovensku, tak to může být vážná konkurence pro mBank a FIO, hlavně jestli budou stejným způsobem realizovat i zahraniční platby :D.


Offline - Návštěvník Profil 
15. 8. 2023 14:56 Odeslat příspěvek
Zdar bankovníci. :-) Dovolím si oživit tohle - dlouhých 14 let spící vlákno... :-)

Máte někdo zkušenosti s jakýmkoliv produktem od Privatbanka ? Jde to založit fyzické osobě ? Ten web mi přejde takový, řekněme amatérský..ale budiž...

na webu: https://www.privatbanka.cz/stranka/komp ... at-banking

...v sekci "Nadlimitní termínovaný vklad Privatbanky" se píše, že umožňuje efektivně zhodnocovat volné prostředky na termínovaném účtu. Individuální úrokovou sazbu pro splatnost od jednoho dne a do jednoho roku si můžete domluvit už od objemu 25 000 € nebo ekvivalentu v cizí měně.

Takže cca 600 litrů CZK už není nepřekonatelná vstupenka do banky...nebo za tím něco vězí ?

Díky.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 8. 2023 15:42 Odeslat příspěvek
Napiš jim a dej vědět, jak to mají na mysli a jaké vůbec mají podmínky.


Offline - Inventář Profil 
15. 8. 2023 19:48 Odeslat příspěvek
Kdysi cca. před 15 lety jsem tam měl otevřený běžný účet („@ Konto“ v eurech bez poplatku za vedení - nyní už podobný produkt bez poplatku poskytovaný není - podle toho, co vidím v ceníku, tak si řeknou o 3 €, v případě „vkladu“ 20000 € poskytují 50 % slevu, v případě uložení 250000 € do banky bez poplatku) - stačilo přijít na pobočku do Bratislavy, účet otevřeli v podstatě jakémukoliv pobudovi z ulice... Jedinou podmínkou byl minimální vklad 20 €, po cca. 3 letech od otevření od tohoto požadavku upustili, zůstatek jsem si snad převedl i jinam, takže nakonec mi tam zůstala nula, účet jsem pak už vůbec nevyužíval, po nějaké době mi sami od sebe poslali výpověď, takže jsem měl aspoň o starost méně (bylo to ještě předtím, než přišlo zpoplatnění)...

Už na tu dobu to bylo pořádné retro (archaické internetové bankovnictví, ověřovacím prvkem byla Grid karta), zajímavá byla pro mě v té době možnost vydání debetky MC s kurzem asociace a poměrně levnými výběry z bankomatu i v zahraničí (snad 1,30 €, pokud si dobře vzpomínám - debetky bez poplatku za výběr nebyly ještě tou dobou úplně obvyklé, resp. později jsem se dostal pouze k debetce vydávané k Multi kontu od UCB, kde byly výběry bez poplatku jen v bankomatech v rámci skupiny, ale jen s kurzem banky). A v té době měli tuším i dost levné poplatky za zahraniční převody, instrukce OUR byla zpoplatněna snad méně, než 20 €.

S tuzemskou pobočkou anebo bankéři jsem nikdy nic neřešil, zajímavostí spíš je, že dlouho po ukončení smluvního vztahu (asi před 3 lety) mi začali posílat emailem nabídky investic do korporátních dluhopisů a přání k narozeninám - v podstatě objektivně vzato je celá banka taková hodně amatérská.

Otázkou je, co chceš přesně využívat za produkty, resp. co si od toho slibuješ - nějakou přidanou hodnotu tady neshledávám, ledaže bys toužil se stát klientem ne úplně tradiční banky (na styl Oberbank)...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 5 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies