FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Equa bank

Offline - Diskutér Profil 
3. 3. 2020 00:22 Odeslat příspěvek
Proč sis myslel, že vnitrobankovní platby se provedou dřív než inkaso a odchozí platby, když ti to nikdo neslíbil?

Jak se banka chová v případě nedostatku peněz najdeš v obchodních podmínkách. Pokud chceš fungovat takhle nadoraz, je čas podobné dokumenty začít číst.
Poslední příspěvek

3. 3. 2020 01:09 Odeslat příspěvek
fc70 píše
Proč sis myslel, že vnitrobankovní platby se provedou dřív než inkaso a odchozí platby, když ti to nikdo neslíbil?
Protože to tak provádím běžně už několik let (nejen v Equa bank) a prozatím s tím nikdy nebyl problém. Myslím, že nejsem sám kdo to takto provádí. Už tu někde ve fóru někteří psali, že to také takto dělají.
Jsem si vědom, že na takové zasílání plateb asi nejde 100% spoléhat, ale doposud to tak fungovalo bez problémů. Ono v Equa bank asi nejde na nic spoléhat, protože platby často odersílají jak a kdy se jim zrovna zachce.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 3. 2020 12:27 Odeslat příspěvek
S tím nesouhlasím, u Equa bank jsem nikdy problém se zpožděním odesílání plateb neměl.

3. 3. 2020 12:48 Odeslat příspěvek
Tak to jsi měl štěstí, v Equa skutečně někdy trvalé příkazy (případně o jednorázové) odejdou až třeba odpoledne a v cíli jsou tak o den déle, než kdyby odešly hned ráno jako v jiných bankách. Bývá to jen někdy, nejspíš dle vytížení bankovních systémů v daném dni.

3. 3. 2020 13:55 Odeslat příspěvek
minarjo píše
v Equa skutečně někdy trvalé příkazy (případně o jednorázové) odejdou až třeba odpoledne a v cíli jsou tak o den déle, než kdyby odešly hned ráno jako v jiných bankách.
Tak to by nějaký velký problém nemusel být když peníze odejdou trochu později než jak to někdo očekává. Banky mají na to ze zákona maximálně D+1 a to je třeba především u této banky brát v úvahu. Větší problém může být v tom když si někdo převede peníze mezi svými účty ze spořícího účtu na běžný a po několika hodinách zjisti, že nemůže zaplatit kartou protože peníze ještě nebyly převedené a převod se provede až když už to není třeba což se mi už několikrát v této bance stalo.

3. 3. 2020 18:07 Odeslat příspěvek
Nevíte někdo, jak funguje bonusová sazba na spořícím účtu HIT ? Zobrazí se po třech platbách kartou v měsíci v internetovém bankovnictví?

3. 3. 2020 18:35 Odeslat příspěvek
Mrusnok:
Citace
Jak získáte k základní sazbě 0,2 % bonus 1,4 % p.a.?:
stačí měsíčně provést 3 platby naší kartou, nebo
aktuální hodnota investice k poslednímu dni v měsíci je alespoň 50 000 Kč.
V IB se po třech platbách kartou v měsíci nic nezobrazí.

3. 3. 2020 18:50 Odeslat příspěvek
@Mrusnok:
U SÚ HIT Equa bank připíše na přelomu měsíce nejprve základní úrok (na ten je nárok vždy) a pak cca do 10. v měsíci tu bonusovou část úroku, pokud předchozí měsíc byla ta podmínka splněna (tedy 3 platby kartou nebo investice určitého objemu). Neboli tři platby kartou zaúčtované daný měsíc si musíš hlídat sám. Nic takového jako má u podobné podmínky Air bank (kde při splnění podmínky 5 plateb kartou je to v horním rohu IB i SB vidět) Equa teď nemá.

5. 3. 2020 15:04 Odeslat příspěvek
Jojo, souhlas. Já jsem bonusovou částku vždy dostal zpět do toho desátého. A 3 placení kartou zvládne opravdu každý :)

Offline - Návštěvník Profil 
5. 3. 2020 15:16 Odeslat příspěvek
Bonusová přišla dnes.

11. 3. 2020 14:29 Odeslat příspěvek
Přišlo mi v SMS od Equa toto. Pokus o tokenizaci vaší karty byl zamítnut, já už sem dávno učet a kartu u EQUA zrušil. Stalo se vám to někomu také?

13. 3. 2020 09:35 Odeslat příspěvek
Dobrý den,
ne toto se mi u Equa karty nikdy nestalo. Stalo se mi to u karty u jiné banky, kdy mi kartu zablokovali s tím, že na ní byl uskutečněn pokus o výběr peněz někde mimo v divným státě v zahraničí. Tak mi hned psali a volali a musel jsem si nechat vystavit novou kartu. Nechápu ale v případě, že již kartu nemáte. S Equa jsem zatím žádný problém tohoto typu naštěstí neřešil.

26. 3. 2020 20:33 Odeslat příspěvek
Ahoj, v sobotu mi konci TV s 2% sazbou. Vetsi obnos penez. Equa zatim nema okamzite platby, ze? Takze asi driv jak v pondeli penize do wustenrotu nedostanu ze? Nebo netusite zda TV skonci v pracovni den?

4. 4. 2020 10:35 Odeslat příspěvek
pivinecek

Okamžité platby nemají, ale víc jak měsíc už jsou v sazebníku. Pak jen pozor na převody ze spořícího účtu. Tam hezky nasadili na okamžitou platbu poplatek 9 Kč. Na běžném účtu to bude zdarma.

Online - Administrátor Profil 
4. 4. 2020 10:52 Odeslat příspěvek
Doplním, že stačí ze spořáku převést na běžný (je to "okamžitě" - no, někdy to trvá i pár minut) a z běžného to už je zdarma.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448 ... 456  Další stránka
Stránka 445 z 456 [ Příspěvků: 6837 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies