FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Equa bank (včetně převzetí Raiffeisenbankou)

Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 5. 2020 10:16 Odeslat příspěvek
Co psali, tak je to otázka pár dní, zatím Equa jen přijímá a o odesílání bude informovat.
Poslední příspěvek

Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 5. 2020 11:20 Odeslat příspěvek
pokud psali že je otázka pár dní, tak do půl roku bude

28. 5. 2020 12:35 Odeslat příspěvek
Ten mezistav je vlastně pro banku ohromně výhodný. Přijímat peníze v režimu D+0, ale vydávat v D+1, tím se přece bance bezpracně zlepšuje cash flow. Až na to manažeři přijdou, vydají rozkaz držet to tak co nejdéle.

28. 5. 2020 14:16 Odeslat příspěvek
Equa umí D+0 i bez okamžitých plateb, do 10.30 je to dokonce garantováno v podmínkách.

28. 5. 2020 20:31 Odeslat příspěvek
D+0 je ti naprd, když potřebuješ udělat převod o víkendu nebo ve svátek.

Offline - Návštěvník Profil 
2. 6. 2020 21:22 Odeslat příspěvek
Pokud se nic u této banky zase nepo****, budou oficiálně spuštěny okamžité platby příchozí i odchozí tento čtvrtek.

Offline - Inventář Profil 
3. 6. 2020 12:51 Odeslat příspěvek
Uuuuž? Tak kdo mimo UCB a mBanky, jeste zbyva? Sporici ucty nepocitam...

4. 6. 2020 11:27 Odeslat příspěvek
Equa překvapivě odepsala většinu klientů nad 40 let. Tohle se nepovedlo. https://www.penize.cz/mobilni-bankovnic ... enom-napul

Offline - Nadšenec Profil 
4. 6. 2020 11:43 Odeslat příspěvek
Vzhledem k tomu, že i normální převody mezi vlastními účty někdy (třeba po půlnoci) trvají i několik hodin, tak se nelze divit, že se jim to nepodařilo implementovat a raději se o to nebudou ani pokoušet. Oni jsou rádi, že jim to celé alespoň nějak funguje... :mrgreen: :-P :potichu

Offline - Diskutér Profil 
4. 6. 2020 11:48 Odeslat příspěvek
Právě vyzkoušeno Equa do PS a funguje. Dobré je i to, že účty (kontakty) v appce uložené, na které lze OP zaslat, mají v ikoně nový symbol blesku :)

Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 6. 2020 12:06 Odeslat příspěvek
Taky jsem už u Equa využil a funguje to! Hurá :)

4. 6. 2020 20:27 Odeslat příspěvek
Dandík píše
Equa překvapivě odepsala většinu klientů nad 40 let. Tohle se nepovedlo. https://www.penize.cz/mobilni-bankovnic ... enom-napul

To je teda vývod :-) Jakoze klient nad 40 let nema smartphone nebo co :-)

Jojo holt nechteli asi hrabat do jaks taks fungujiciho IB, to by stalo 10 mega :-))

-- 4. 6. 2020 20:35 --

Tak jsem si to zkusil a problem aplikace je v tom, ze pri pokusu pridat kartu do apple pay je tam nejaka chyba, nevim

4. 6. 2020 20:38 Odeslat příspěvek
Já teda nevím, ale já do banky na aktivní operace taky lezu raději přes komp než přes mobil. Mobil na kontrolu zůstatku, plateb a tak, to jo. Ale na zadání příkazu, trvaláku, inkasa, to raději větší obrazovku. A ano, každému se po 40.- 45. roku horší zrak, potřebuje větší písmena (nebo hledat brýle na blízko), a přehlednost na malé obrazovce jde ještě více do kopru. Však v tom věku každý pochopí. Všeho do času ;-). Tenhle trend upřednostňovat funkce v mobilu na úkor funkcí ve webovém rozhraní mi jde taky dost proto srsti.

4. 6. 2020 20:43 Odeslat příspěvek
Slysel jsi slovo iPad, tablet? To pouzivaji i duchodci :-) A prosimte o velikosti pismenek, s ohledem na pozorovaci vzdalenost, to myslis vazne? A to co jsi napsal, tak kde tam potrebujes OP?

Na mobilu je lepsi aplikace a na ipadu v pohode webova stranka... jinak equa neumoznuje poslat malou platbu, pise to “nedostatek prostredku” :-))

Otazka: kdo uspesne pridal pres smart appku equa do apple pay kartu ?

Sikovna je vec, ze takto mohu “ztracene” karty nahodit do mobilu.
Nevyhoda je, ze pres wireless nejde platit na Benzina samoobsluznych, spustit vkladomat Moneta...

4. 6. 2020 23:40 Odeslat příspěvek
mikulka87 píše
Taky jsem už u Equa využil a funguje to! Hurá :)

Taky jsem už zkusil a nefunguje :-(
Spojení Equa - - - - > Air

Add: už ano

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460 ... 505  Další stránka
Stránka 457 z 505 [ Příspěvků: 7561 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies