FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Equa bank

Offline - Poslední varování Profil 
1. 12. 2020 12:41 Odeslat příspěvek
Kolem.jdouci:
Ty jsi zaměstnanec Equa bank, že až tak dobře víš jestli má nebo nemá tato banka k něčemu důvody?
Nehraj si tu na cenzora a nerozhoduj o čem se tu může diskutovat.

dala67:
Tato banka požadavky klientů asi běžně řeší tvrzením, že to předají na příslušné oddělení nebo, že na tom pracuji, ale ve skutečností to možná jen tak tzv. zametají pod koberec aby nemuseli to co jich netrápí řešit. Asi 2 roky jsem s touto bankou řešil jednu věc a pořád mne ujišťovali, že na tom pracují a o vyřešení mne budou informovat. Nakonec to vyřešili tak, že danou službu místo opravy od 1.1.2021 zpoplatnili přehnaně vysokou částkou. Když jsem ohledně toho na banku před nedávnem trochu více zatlačil tak to nakonec šlo do dvou týdnů opravit.
Poslední příspěvek

Offline - Nadšenec Profil 
1. 12. 2020 12:59 Odeslat příspěvek
Nehraju si na cenzora a nenapadlo mě, že jsi tak natvrdlý. Větou, že bych tímto diskuzi uzavřel jsem myslel to, že na tvoje kydy už dál nemíním reagovat.

Offline - Poslední varování Profil 
1. 12. 2020 13:31 Odeslat příspěvek
Kolem.jdouci píše
už dál nemíním reagovat.
Tak to jsem zvědavý jestli to trolle myslíš vážně. Asi je otázkou času kdy ti to nedá a začneš zase trollovat.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 12. 2020 13:40 Odeslat příspěvek
No tak bych opustil osobní invektiva a zasejc abychom se vrátili zpět k Equa ... jsem se dočkal, převod proběhl a vatu mám po půl dne na běžném účtu. Kupodivu okamžitá platba do jinam v bankovním světě proběhla ostřelhbytě, tak jsem ani nemusel zvyšovat medikaci lentilek na nerva ... tak zase za měsíc první pracovní den v měsíci ... :mrgreen: :D 8-)

1. 12. 2020 13:54 Odeslat příspěvek
ráno odeslány platby na různé peněžní ústavy, chybí připsání do posledního EQUA BANK :-D
add: vždy mě pobaví to jejich vyjádření, že oni příchozí platbu nebrzdí, že je chyba na straně banky která platbu posílá. Jako by si z jiných bank řekli : pošleme to rychleji všem ale pozor, tady je platba pro Equa a to zpomalíme 8-D

1. 12. 2020 14:18 Odeslat příspěvek
Já třeba měl dnes peníze v Equa okamžitou platbou podle očekávání okamžitě :)

1. 12. 2020 14:27 Odeslat příspěvek
si vsaď sportku

1. 12. 2020 14:28 Odeslat příspěvek
jj, okamžité platby do Equa dneska přišly skutečně okamžitě, standardní platba z např z moneta odeslaná hned někdy ráno (byla zadaná už dříve se splatností dnes) zatím nedorazila vůbec..

1. 12. 2020 14:47 Odeslat příspěvek
dala67 píše
vydrž , já čekal na odeslání okamžité platby do Air půl dne :-(

Takový způsob provedení OP není technicky možný. Pokud to trvalo půl dne, pak se okamžitá platba vůbec nezrealizovala a proběhlo to jako standardní platba.

1. 12. 2020 15:04 Odeslat příspěvek
Nevím proč to není technicky možný ale prakticky to tak bylo. Z Air strženo 1Kč za OP a v Equa byl bobek.

1. 12. 2020 15:29 Odeslat příspěvek
Takže z OP z Equa do Airbank je najednou OP z Airbank do Equa, za kterou byla stržena 1 Kč, přestože OP jsou v Airbank zdarma... Zajímavé...

1. 12. 2020 15:35 Odeslat příspěvek
nebyly zdarma, nestalo se nyní, op byla z air do equa - opravil jsem
z důvodů, že equa má tolik problémů mi už to začíná vše splývat

1. 12. 2020 17:51 Odeslat příspěvek
dala67 píše
Nevím proč to není technicky možný

Proto6e takto to prostě nefunguje. Viz sdělení zaměstnance ČNB v diskusi u článku:

https://www.mesec.cz/clanky/test-okamzi ... ry/190742/

1. 12. 2020 18:16 Odeslat příspěvek
Zobrazují se Vám v Transakční historii transakce za dnešní den?

1. 12. 2020 18:49 Odeslat příspěvek
Ano, alespoň v mobilním bankovnictví, klasické IB nepoužívám. Dokonce se mě před chvílí podařilo během minuty převést úrokový vývar ze spořáku na běžný účet, takže makáči už mají volněji a stíhají, byť v jiné bance jsou převody mezi vlastními účty vysloveně on-line, tady je to takové polo-line, neline :D

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473  Další stránka
Stránka 469 z 473 [ Příspěvků: 7083 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies