FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Equa bank (od 14. 11. 2022 sloučeno s Raiffeisenbankou)

Offline - Trvalý BAN Profil 
13. 11. 2021 11:33 Odeslat příspěvek
Jestli nebyla zadána 2x?
Poslední příspěvek


Online - Diskutér Profil 
13. 11. 2021 11:41 Odeslat příspěvek
octaviampi píše
No, nic bych nečekal. U Citi zlikvidovali výhody relativně brzo, k Zunu se postavili dost pragmaticky a Equa poslední roky nebyla co se depozit týče nic extra. Skoro by se dalo říct "žádný Hit". Takže jestli přijdou s akcí á la 1% při lákání kmene ING, tak to budu považovat za úspěch.

Mimo zrušení všeho v Equa možná bez návštěvy pobočky také nic kloudného neočekávám. :-)


Offline - Nadšenec Profil 
14. 11. 2021 23:49 Odeslat příspěvek
@jjrr: ne nebyla. No prostě to Equa nezvládla. Zůstatek mám na nule, tak snad to bude v pohodě a případnou chybu vezmou na sebe.


Offline - Návštěvník Profil 
23. 11. 2021 17:07 Odeslat příspěvek
MirekM. píše
Pánové díky, potvrzuji co píšete:
0. den na pobočce
1. den - Vaše karta je vystavena a "na cestě"
4. den - karta ve schránce
Po aktivaci zlaté karty se mně také stará šedá DK zablokovala.

Jsem zvědav, jestli po nás budou ke konci roku chtít poplatek 99 Kč za výměnu zlaté karty za obyčejnou DK.

Netušíte na jaké číslo se volá v případe využití pojištění při zlaté kartě, např. při nemoci v zahraničí?


Mne tech 99 Kc za vymenu ted nauctovali.


Online - Diskutér Profil 
23. 11. 2021 19:10 Odeslat příspěvek
Jen mě to utvrdilo v rozhodnutí po zablokování zlaté karty bez vydání nové ke konci prosince pak vše na pobočce zrušit, pokud do té doby tuto možnost nenabídne sama RB v rámci převodu Equa pod RB.


Offline - Nadšenec Profil 
23. 11. 2021 19:29 Odeslat příspěvek
Haha, tak v tom byl ten fígl, v poplatku za vydání obyč karty po doběhnutí půlroku zlatý zdarma?


Offline - Návštěvník Profil 
23. 11. 2021 21:28 Odeslat příspěvek
Dnes mi RB poslala dotazník. No nebude to hezké čtení pro toho, kdo to bude vyhodnocovat :-)


Offline - Diskutér Profil 
23. 11. 2021 21:37 Odeslat příspěvek
Co se jim chystáš napsat?


Offline - Diskutér Profil 
24. 11. 2021 17:27 Odeslat příspěvek
Zlatuška: Pokud o tyto výhody nechcete přijít ani po 31. 12. 2021, tak Vám za tuto kartu budeme od 1. 2. 2022 účtovat poplatek 99 Kč měsíčně.

Může se ale stát, že už nechcete využívat výše uvedené benefity a přál byste si k Vašemu účtu naši standardní platební kartu, jejíž vedení je zcela zdarma.

V tom případě stačí zažádat v mobilní aplikaci nebo internetovém bankovnictví o novou, standardní platební kartu. Zde je návod, jak na to. Jakmile Vám standardní karta dorazí a Vy ji zaktivujete, Zlatá karta Premium přestane fungovat a nebude Vám účtován poplatek za její vedení.

Přejeme Vám hezký den Vaše Equa bank


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 11. 2021 19:07 Odeslat příspěvek
No a nebo kartu zablokujte že je ztracená a nechte si vystavit normální. Přes web.


Online - Diskutér Profil 
24. 11. 2021 19:16 Odeslat příspěvek
DrumSession píše
Zlatuška: Pokud o tyto výhody nechcete přijít ani po 31. 12. 2021, tak Vám za tuto kartu budeme od 1. 2. 2022 účtovat poplatek 99 Kč měsíčně.

Může se ale stát, že už nechcete využívat výše uvedené benefity a přál byste si k Vašemu účtu naši standardní platební kartu, jejíž vedení je zcela zdarma.

V tom případě stačí zažádat v mobilní aplikaci nebo internetovém bankovnictví o novou, standardní platební kartu. Zde je návod, jak na to. Jakmile Vám standardní karta dorazí a Vy ji zaktivujete, Zlatá karta Premium přestane fungovat a nebude Vám účtován poplatek za její vedení.

Přejeme Vám hezký den Vaše Equa bank

Došlo mně totéž až na poplatek za kartu od 1. 2. 2022 ve výši 149 Kč. :-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 11. 2021 14:43 Odeslat příspěvek
Jen abychom to ujasnili pro držitele "zlatých karet" EQ:
Je tu už někdo, kdo ji zrušil, požádal o standardní a byl mu za to naúčtován poplatek 99 Kč?
Ověřoval někdo v bance, zda blokace zlaté karty bez náhrady bude mít stejný efekt jako její nahrazení jiným typem? Logicky by to tak být mělo, ale logiku v chování banky raději moc nepředpokládám... ;-)


Offline - Inventář Profil 
25. 11. 2021 15:18 Odeslat příspěvek
O naúčtovaném poplatku 99Kč za obnovu zrušené standardní DK psal @jaanemann dne 23.11. v 17:07


Offline - Přeborník Profil 
28. 11. 2021 00:49 Odeslat příspěvek
https://www.equabank.cz/download/dms/1976-L00813-oznameni-klientum-eb.pdf píše
Fúze se uskuteční dne 1. ledna 2022, přičemž dosavadním klientům Equa bank budou po dobu přibližně 9 měsíců k dispozici tytéž systémy i obslužné kanály, na něž byli zvyklí u Equa bank

Finální integrace se uskuteční v průběhu září a října 2022 („Integrace“). … V rámci Integrace dojde ke sloučení značky Equa bank pod Raiffeisenbank, a tím i k migraci klientských a produktových dat a sloučení obslužných kanálů

VI. Poučení o právu vkladatelů Equa bank vybrat pohledávky z vkladů nebo je převést


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 11. 2021 12:02 Odeslat příspěvek
Tak jsem také dostal mail, jaké budou světlé zítřky v Raiffce a co všechno se nemění... Předpokládám, že se nezmění také fantastické úroky na spořicích účtech :-D.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511 ... 552  Další stránka
Stránka 508 z 552 [ Příspěvků: 8267 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies