FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Equa bank (od 14. 11. 2022 sloučeno s Raiffeisenbankou)

Offline - Poslední varování Profil 
27. 7. 2021 12:23 Odeslat příspěvek
Fungují vám v IB potvrzení plateb? Potřebuji potvrzení platby SIPO za červen 2021 a když si tu platbu vyhledám a zobrazím a dále kliknu na tisk tak se mi otevře stránka s tímto textem: "Chyba při podepisování Cannot proceed with user's action. Mistake is on user's side.". Zkoušel jsem to vícekrát opakovaně a pořád je to stejné. K jiným starším platbám např. SIPO za květen 2021 a jiným to funguje normálně tak jak má a potvrzení se otevře v PDF s možnosti tisku nebo uložení.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 8. 2021 22:39 Odeslat příspěvek
Zůstatky na účtech se dnes večer náhle zbláznily. Někomu přibyly miliony, někdo se dostal do mínusu.


Offline - Diskutér Profil 
7. 8. 2021 22:44 Odeslat příspěvek
mobilní aplikace aktuálně nefunguje.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 8. 2021 22:55 Odeslat příspěvek
Ani webovky.


Offline - Trvalý BAN Profil 
8. 8. 2021 06:23 Odeslat příspěvek
Napadli je hackeři?


Offline - Poslední varování Profil 
8. 8. 2021 10:50 Odeslat příspěvek
Tak teď jsem zkusil přihlášení do IB a také přes mobilní aplikaci a přihlásit se tam jde normálně bez problémů. Převody jsem nezkoušel.


Offline - VIP uživatel Profil 
8. 8. 2021 13:03 Odeslat příspěvek
Uz je o tom problemu se zustatky i clanek na Seznamu
https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek ... a-40368446


Offline - Přeborník Profil 
8. 8. 2021 13:16 Odeslat příspěvek
Jsem strašně zvědavý na incident report, který podrobně vysvětlí, co se stalo a jak se to mohlo projevit nesmyslnými částkami. Data mají v různých formách uložení a přenosu kontrolní součty a zhruba řečeno buď existují nebo neexistují, není úplně běžné, že si je počítače jen tak vymyslí. (Ano, je tam nějaká pravděpodobnost, že kontrolní součet propustí i chybu, ale ne zas tak moc velká.) To tam mají nějakou Cimrmanovu konstantu, kterou se všechny částky před zobrazením násobí??!

Ale obávám se, že neřeknou vůbec nic.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 8. 2021 20:05 Odeslat příspěvek
No, jsem zvědavej, jak budou řešit případy, kdy někdo ty peníze vybral a nebo s tím něco zaplatil atd.


Offline - Diskutér Profil 
9. 8. 2021 20:55 Odeslat příspěvek
To je velmi jednoduché. Odečtou je z účtu. Jestli tam nebude dostatečný zůstatek, tak se klient dostane do nepovoleného debetu. Pokud ho nevyrovná, hrozí mu trestní stíhání - použít prostředky, kterých nejsou jeho, i když by přechodně byly umístěny na jeho účet, není možné.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 8. 2021 21:28 Odeslat příspěvek
Ale no tak... Našel jsem v insolvenčním rejstříku dojemný příběh... Mladý chlapec, 23 let, nasekal dluhy za cca 200 000,- Kč. Nezvládal platit, tak požádal Raiffku o konsolidaci. Raiffka mu vyhověla a peníze na splacení dluhů mu poslala na účet. Mladý chlapec se zaradoval. že má na účtu peníze, zapomněl na to, že jsou na splacení dluhů, a prostě je utratil... Pak požádal o oddlužení a soud mu (jak překvapivě, že), vyhověl...


Offline - Poslední varování Profil 
13. 8. 2021 17:29 Odeslat příspěvek
Pravý Tomáš Marný: aneb to rika jen blbec setri a chytry utraci (uziva zivota a radosti) :D


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 8. 2021 11:10 Odeslat příspěvek
Klienti Equa bank mají smůlu, ověření přes bankovní identitu pro ně bude dostupné až po přechodu účtu pod Raiffku. https://www.penize.cz/osobni-ucty/42682 ... isice-lidi


Offline - Nadšenec Profil 
20. 8. 2021 10:29 Odeslat příspěvek
Bankovní identita mě nezajímá. Ale aspoň by mohly pod vedením banky inspirované klienty fungovat platební karty.

https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/e ... nomika_kou


Offline - Trvalý BAN Profil 
24. 8. 2021 15:54 Odeslat příspěvek
Co mě tu ještě drží, je vrácení poplatku za vklad přes poštovní poukázku. Ví už v RB, jestli v tomto budou pokračovat? Protože jinak to chci zavčasu zrušit, účet v RB dávno mám ten Premiový.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505 ... 552  Další stránka
Stránka 502 z 552 [ Příspěvků: 8267 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies