FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Equa bank (od 14. 11. 2022 sloučeno s Raiffeisenbankou)

Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 12. 2021 20:30 Odeslat příspěvek
Nakonec jsem řešil zrušení zlaté debetky dle jejich návrhu, tedy žádostí o převydání na standard. Pro ostatní: Doba doručení nové karty od okamžiku podání žádosti v IB je aktuálně v řádu několika dnů. Takže do konce měsíce pak stačí kartu aktivovat a zlatá v tom okamžiku zaniká.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
13. 12. 2021 09:40 Odeslat příspěvek
MirekM. píše
Pokud to takto budou všechny zúčastněné strany k nějakému datu, co zavelí RB akceptovat, pak ano.

-- 12. 12. 2021 15:42 --

Dívám se na čísla EQ a RB obojí mají 10 číslic, v EQ máme všechny účty začínající na 10. Jestliže takto nezačínají účty v RB, pak by průnik čísel nehrozil.
Tedy dotaz na klienty RB: začíná někomu v RB číslo účtu 10?


Já se hlásím - při zakládání čísla účtu jsem měl možnost si vybrat, tak jsem si vzal stejné číslo účtu jako mám v Airbank.


Offline - Návštěvník Profil 
10. 1. 2022 12:31 Odeslat příspěvek
Máte někdo zkušenost, kolik zaplatím pokud si z Revolutu pošlu eura na eur účet u equbank. Platí se opravdu jen 29 Kč za přijatou platbu nebo tam jsou u Equabank nebo Revolutu jakékoliv další poplatky?

A odchozí platba v z EUR účtu do Revolutu je zcela zdarma?

Děkuji za odpověď


Online - Inventář Profil 
10. 1. 2022 13:05 Odeslat příspěvek
Za příchozí EUR platbu (SEPA platbu) na eurový účet Equabank nic nezaplatíš, je to zdarma. Stejně tak je zdarma odchozí SEPA platba.

Příchozí i odchozí SEPA platby v EUR jsou u Revolutu zcela zdarma.


Offline - Inventář Profil 
10. 1. 2022 15:23 Odeslat příspěvek
Souhrnně řečeno, dle nařízení EU už celkem dlouhou dobu nemohou být odchozí/příchozí SEPA platby u žádné banky v EU dražší než platby v domácí měně daného státu. Tedy logicky když Equa (i Revolut) mají zdarma příchozí/odchozí tuzemské platby v CZK, nemůže to být u SEPA europlateb jinak.

Těch 29 Kč za příchozí zahraniční platbu z ceníku Equa se tedy týká jakékoliv jiné, jen je SEPA platby v eurech/europlatby, vždyť ty jsou i v ceníku jasně uvedeny jako zdarma (tedy například platby v jiné měně, nebo třeba z USA, ty by byly za 29 Kč). V tomto je Equa levná, jiné banky mají příchozí zahraniční platby za 100 Kč i víc.


Offline - Návštěvník Profil 
10. 1. 2022 22:01 Odeslat příspěvek
Nevidím v mobilu moznost odeslat okamžitou platbu. Nějaká nová aktualizace?


Offline - Návštěvník Profil 
10. 1. 2022 22:06 Odeslat příspěvek
Normalne tam okamzitou platbu mam, zalezi na protibance.


Offline - Inventář Profil 
10. 1. 2022 22:33 Odeslat příspěvek
Ta možnost "poslat okamžitě" tam je vždy až po zadání čísla účtu příjemce - zobrazí se v závislosti na kódu banky a faktu, zda v danou chvíli to do dané banky lze jako okamžitou poslat.


Offline - Nadšenec Profil 
11. 1. 2022 08:02 Odeslat příspěvek
equa měla včera v podvečer asi výpadek okamžitých plateb, ale cca klem 20:00 už to zase jelo...


Offline - VIP uživatel Profil 
13. 1. 2022 21:02 Odeslat příspěvek
zdroj FB:
Citace
... Spořicí účet HIT vám od 1. 2. 2022 nabídne ještě výhodnější úrokovou sazbu až 2,5 % ročně ...


Citace
Podmínky pro bonusovou úrokovou sazbu se nemění a navýšení se týká veškerých Spořicích účtů, ne jen nově založených. � Zuzka, Equa bank


viz. muj souhrnny aktualni prehled sporaku:
viewtopic.php?p=13103296#p13103296


Offline - Trvalý BAN Profil 
16. 1. 2022 07:24 Odeslat příspěvek
A je to vyřešeno. Poslali i PDF potvrzení emailem. Já jim poslal naskenovaný formulář také emailem na klientske.centrum(z)equabank.cz .
https://i.postimg.cc/VYhf7m82/equa.jpg

Citace
Oznámení o zrušení účtů / výpovědi rámcové smlouvy o poskytování bankovních a platebních služeb Equa bank
V Praze dne 13.01.2022
Vážený pane ...,
dne 13.12.2021 jsme obdrželi Vaši žádost o zrušení účtů vedených v Equa bank a.s. na základě Rámcové smlouvy o poskytování bankovních a platebních služeb č. L00111177331..., uzavřené dne 1... (dále jen „Rámcová smlouva“).
V souladu s ustanovením 2.2 Zánik smlouvy Všeobecných obchodních podmínek Equa bank, je zrušení a ukončení posledního produktu/služby poskytované Equa bank zároveň ukončením Rámcové smlouvy.
Na základě výše uvedeného Vám oznamujeme, že jsme Vaši žádost přijali a účty s náležitostmi uvedenými níže zrušili. Ke stejnému datu, jako je datum zrušení Vašich účtů, došlo k ukončení Rámcové smlouvy.
Měna účtu Typ účtu Název účtu Číslo účtu Datum zrušení
CZK Běžný účet v KČ - retailový Běžný účet 1030... 13.1.2022
S pozdravem
Equa bank
Raiffeisenbank, a.s


Offline - Diskutér Profil 
16. 1. 2022 08:12 Odeslat příspěvek
Člen rodiny to má stejným způsobem také za sebou s rozdílem odeslání přes datovou schránku za 5 kč, ještě do datové schránky Equa bez podpisu formuláře. Po novém roce již Equa nemá datovou schránku, žádost o rušení všech účtů mimo BÚ (prozatím) jsem v tomto roce poslal datovou schránkou bez podpisu formuláře, ale do datové schránky RB za 5 Kč.
Zasláním přes datovou schránku jsme se vyhnuli kolečku vytisknout vyplněný formulář (po několikerém zaschnutí inkoustu v tiskárně již pro několik A4 ročně doma tiskárnu neprovozuji), podepsat a oskenovat.
Pokud máte někdo fintu, jak do vyplněného PDF formuláře dohrát podpis, sem s ní, příště pošlu e-mailem na klientske.centrum(z)equabank.cz, jak uvedl eetg a obdržel jsem také dříve z Equa e-mailem po dotazu telefonem na infolince na rušení účtů.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Offline - Návštěvník Profil 
16. 1. 2022 08:47 Odeslat příspěvek
MirekM. píše
Pokud máte někdo fintu, jak do vyplněného PDF formuláře dohrát podpis, sem s ní, příště pošlu e-mailem na klientske.centrum(z)equabank.cz, jak uvedl eetg a obdržel jsem také dříve z Equa e-mailem po dotazu telefonem na infolince na rušení účtů.

aplikace na mobilu Adobe Fill & Sign v pripade ze mam papir ktery chci do mejlu tak Adobe Scan
pokud se prihlasite do adobe uctu tak podpis nacmarany v mobilni apce budete mit k dispozici i v acrobatu na pc


Online - Mírně pokročilý Profil 
16. 1. 2022 10:51 Odeslat příspěvek
MirekM. píše
...
Pokud máte někdo fintu, jak do vyplněného PDF formuláře dohrát podpis, sem s ní, ...

Podepisuju pdf v aplikaci Notability na iPadu s perem. Případně nějak dostat podpis do počítače jako obrázek a vložit přes Acrobat Reader (tuším, že stačí). Ale ten pravý digitální podpis člověk dosáhne jedině s certifikátem, podepsat jím zase např. přes Acrobat Reader.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 510, 511, 512, 513, 514, 515, 516 ... 552  Další stránka
Stránka 513 z 552 [ Příspěvků: 8267 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies