FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Equa bank (od 14. 11. 2022 sloučeno s Raiffeisenbankou)

Offline - Diskutér Profil 
6. 6. 2021 14:42 Odeslat příspěvek
Omlouvám se všem, které jsem svým "dotazem" uvedl v omyl, že mne opravdu zajímá, jakého původu je tato banka. Měla to být jen rádoby vtipná poznámka o rychlosti. :-)
Poslední příspěvek


Offline - Návštěvník Profil 
7. 6. 2021 07:25 Odeslat příspěvek
Něco málo k dalšímu průběhu: Od 1. července začne fúze obou bank, respektive můžeme začít s přípravami na fúzi. Až do nabytí akcií rakouskou RBI musí pracovní týmy obou bank fungovat odděleně, takže reálné přípravy na spojení zatím nemohly začít. Od července už můžou obě banky zahájit některé společné aktivity, může se to týkat například marketingu. Pro klienty Equa bank se zatím v praxi nic nezmění ani od července. K reálnému spojení obou bank dojde v lednu příštího roku, od kdy bychom chtěli začít s postupným převáděním klientů Equa bank. Samotná Equa by měla skončit až na konci roku 2022. https://www.penize.cz/osobni-ucty/42641 ... 1-cervence


Offline - Diskutér Profil 
8. 6. 2021 08:26 Odeslat příspěvek
Zrovna se pokouším si poslat peníze z Air do Equa a píše mi to "Equa bank a.s. v tuto chvíli okamžité úhrady nepřijímá." To jako Equa občas vypne okamžité platby?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 6. 2021 10:51 Odeslat příspěvek
To není specialita EQ. O víkendu jsem posílal okamžitou platbu Moneta-Air bank, ani se nezobrazila žádná informace... a platba dorazila v pondělí jako standardní. Holt výpadky jsou.
A díky za zprávy o přesunu EQ-RB :-)


Online - Inventář Profil 
8. 6. 2021 12:32 Odeslat příspěvek
Chystaný "Krátký výpadek okamžitých plateb" hlásila zprávou v appce i mBank. Tedy možná to bylo u OP plánováno jako u celku, bez ohledu na banku (akorát to některé banky neoznamují, když službu berou jako nadstandardní a základní systém plateb je funkční).


Offline - Diskutér Profil 
8. 6. 2021 13:15 Odeslat příspěvek
Jo, u mBank jsem to zaznamenal, ale netušil jsem, že by se to mohlo vztahovat i na jiné banky. Pokud jde o "základní systém plateb", tak bych 100 minut mezi odesláním a přijetím platby v rámci vlastních účtů u stejné banky nepovažoval za normál. Tedy aspoň u jiných bank. U Equa je to nejspíš běžné, i když zatím jsem se setkal s prodlevou maximálně 2 nebo 3 minuty.


Offline - Diskutér Profil 
11. 6. 2021 10:53 Odeslat příspěvek
Jak poznám, že mám na spořícím účtu bonusový úrok? Za květen i červen jsem provedl víc než 3 platby kartou, ale v detailu účtu mi to pořád píše: "Úroková sazba pro zůstatek od 0,00 CZK do 200 000,00 CZK 0,10%".


Offline - Nadšenec Profil 
11. 6. 2021 11:13 Odeslat příspěvek
Bonusovy urok se nezobrazuje, ten jen dostanes.
Ale maji bordel v TV, kde ukazuji jen 0,35% ikdyz ma byt 2%


Offline - Diskutér Profil 
11. 6. 2021 11:47 Odeslat příspěvek
Takže si to musím hlídat sám. To Air aspoň ukazuje, kolik jsem už provedl plateb kartou a kolik ještě chybí.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 6. 2021 15:52 Odeslat příspěvek
y2key píše
Rozhodně nesouhlasím s tím, že bank to má už tzv. za pár, a tak jí budeme tyto chyby a problémy tolerovat. Banka tady může s námi být klidně rok, možná více. A to je ještě dlouhá doba na to ji naučit, aby služby poskytovala ve standardní kvalitě. Takže, reklamace, stížnost ČNB, FA atd. - možnosti jsou. Jedině tak je donutíme si dát systémy do pořádku.

Údajně některým klientům (tedy pokud to nejsou trollové a já reaguji na trolly na Facebooku, na které však reaguje i sama banka s ujištěním, že je to hrozně mrzí a dělají, co mohou) peníze z toho víkendu ještě vráceny nebyly. Neuvěřitelné. Poslal jsem samozřejmě tento týden již stížnost na ČNB. To už je pomalu jak krádež.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 6. 2021 10:32 Odeslat příspěvek
regin píše
Jak poznám, že mám na spořícím účtu bonusový úrok? Za květen i červen jsem provedl víc než 3 platby kartou, ale v detailu účtu mi to pořád píše: "Úroková sazba pro zůstatek od 0,00 CZK do 200 000,00 CZK 0,10%".

V appce je to uvedeno správně. V IB jim to nefunguje.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 6. 2021 17:38 Odeslat příspěvek
Dobrý den,

lze zrušit běžný účet u Equa Bank online nebo e-mailem? Co je k tomu případně potřeba. Děkuji za radu.


Offline - Nadšenec Profil 
14. 6. 2021 19:14 Odeslat příspěvek
Strejda Goodle praví:
V Equa bank máte hned čtyři možnosti, jak zrušit svůj účet.
Telefonicky na lince 222 010 222.
Osobně na pobočce.
E-mailem na adrese klientske.centrum@equabank.cz.
Zasláním žádosti o zrušení účtu na adresu centrály banky.
E-mailové zrušení již bylo popisováno ve zdejším vlákně někde výše, já rušil přes datovou schránku zasláním vyplněného formuláře žádosti o zrušení z webu ... ohne problém. O několikahodinových převodech mezi vlastnímu účty už mám jen divoké sny 8-P


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 6. 2021 10:04 Odeslat příspěvek
Chci se zeptat. Máte už od banky připsané bonusové úroky za minulý měsíc a vratku za vklady v hotovosti?
Díky


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 6. 2021 11:03 Odeslat příspěvek
Ahoj, za to druhé nikoliv. Bonusové úroky nevyuživám.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503 ... 552  Další stránka
Stránka 500 z 552 [ Příspěvků: 8267 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies