FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Equa bank (od 14. 11. 2022 sloučeno s Raiffeisenbankou)

Offline - Diskutér Profil 
11. 11. 2011 21:40 Odeslat příspěvek
U toho SÚ není co řešit - domácí platba odchozí je za 9 Kč. Kamkoliv.
Poslední příspěvek


Offline - Návštěvník Profil 
11. 11. 2011 21:45 Odeslat příspěvek
Tak to vas musim zklamat. Na tuto vec jsem se ptal, a bohuzel jakykoli prevod mezi SU a BU je zpoplatnen a to i v pripade, ze se jedna o ucet jedne osoby :(

-- 11. 11. 2011 22:50 --

Rad bych se zeptal diskutujicih, jestli nekomu funguji notifikace na e-mail o jakekoli platbe.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 11. 2011 21:52 Odeslat příspěvek
Skoda, ale tak nejak sem cekal nakou kulisarnu. Diky za info.


-
11. 11. 2011 22:29 Odeslat příspěvek
Tak těma 9kč to zabili ... proč?!! :/


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 11. 2011 22:29 Odeslat příspěvek
Me stejne chodi vyplata na SU v GEmoney a odtud prachy preposlu na BU v Equa bank.Takze ten poplatek 9,-Kc obejdu


Offline - Administrátor Profil 
12. 11. 2011 05:09 Odeslat příspěvek
nod32: však ten spořák u Equa není povinný, navíc 2,3 % je ekvivalentní např. 2 % s "daňovým trikem" u ZUNO (dokonce vychází ZUNO o krapet lépe), které podobným neduhem netrpí.
Prostě když někde uberou, museli by jinde přidat, aby se to vyrovnalo (dát tak 2,3 %, ale zavést stejný daňový trik, nebo dát vyšší úrok. A to jsou na trhu i lepší nabídky, např. 2,8 % u MSD


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 11. 2011 06:19 Odeslat příspěvek
ad nod 32: děkuji za zprávu, źe k aktivaci karty stačí mrknout na zůstatek. Sice to Patrik zmiňoval jako jednu z možností, je ale bezva, že nebudu muset experimentovat. Jsem samozřejmě rád, že je mezi bankami konkurence. Patrikem zmiňované MSD má nejvyšší úročení. Připadá mi , že mezi Wuestenrot, Zuno a EQUA není podstatný rozdíl. Šel jsem v minulém týdnu pasáží od JT banky okolo LBBW, měli tam letáčky na produkt IQ spořicí účet a 2.35 p.a. pro vklad nad 100.000,-Kč. Dál jsem to už nestudoval, ale snad se úročení bude mezi malými bankami vyrovnávat. Doufejme, že ne směrem dolů ....


Offline - Administrátor Profil 
12. 11. 2011 06:30 Odeslat příspěvek
Snad to bude zdarma. Napsal jsem jim na FB, tak uvidíme, co odpoví. Škoda těch 9 Kč, ne? :D
Jinak od Wurstu mám ještě účet se starým úročením 2,6 % :)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 11. 2011 09:08 Odeslat příspěvek
MSD je sice vyborne, ale diky tomu, ze si ani nelze automaticky poslat emailem mesicni vypis, tak je to ponekud krkolomne (a to bydlim na stejne Praze jako maji pobocku).


Offline - Administrátor Profil 
12. 11. 2011 10:39 Odeslat příspěvek
Slibují, že již brzy budou mít IB


Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 11. 2011 11:31 Odeslat příspěvek
No jen aby to šlo pak založit bez návštěvy pobočky.


-
12. 11. 2011 12:17 Odeslat příspěvek
Citace
No jen aby to šlo pak založit bez návštěvy pobočky.

To pochybuji. Už jako stávající klient jsem chtěl zažádat o vznik termínovaného vkladu na dálku - už mají můj vzor podpisu, údaje, takže jen kdovíco vyplnit a nechat na úřadě legalizovat - ale nedonutil jsem je. A pochybuji, že se na tom něco změní.

Spíš chtějí ubrat na práci. Protože já je pravidelně bombarduji s prosbou o výpis, navíc někdy o výši aktuálního zůstatku, tak aby se vyhnuli těmhle otravům a ubrali si na práci 8-) :-]


Offline - Návštěvník Profil 
12. 11. 2011 14:57 Odeslat příspěvek
Modrooky Miki píše

Rad bych se zeptal diskutujicih, jestli nekomu funguji notifikace na e-mail o jakekoli platbe.


Fungují bezvadně - zkoušel jsem tedy jen notifikaci na příchozí platbu a provedení/neprovedení příkazu. Všechny moje platby byly z/do jiných bank. Vnitrobankovní převod jsem nezkoušel...


Offline - Návštěvník Profil 
13. 11. 2011 19:43 Odeslat příspěvek
A muzu se zeptat jaky mate nasatven filtr? Ja jsem zadal pouze vsechny prichozi platby, a zbytek nechal prazdny, a notifikace nedorazila. Pritom predpokladam, ze pokud necham jen "obecny" fitr, tzn. nic jineho nez "definici" prichozi platby, tak by to melo platit na vsechny prichozi platby... ale asi je ma domnenka spatna :)


Offline - Návštěvník Profil 
13. 11. 2011 20:22 Odeslat příspěvek
Já to mám nastaveno takhle:
Obrázek

Tedy je vyplněna jen e-mailová adresa, nic víc...

Zpráva potom vypadá takto:
Equabank píše
Vážená klientko / Vážený kliente,

na Váš účet 123456789 byla připsána částka ve výši xxxxx,xx CZK.
Disponibilní zůstatek dne 11.11.2011 11:11 je xxxxxx,xx CZK.

Pro více informací navštivte své internetové bankovnictví.

Vaše Equa bank

.....
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 552  Další stránka
Stránka 4 z 552 [ Příspěvků: 8267 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies