FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Equa bank (od 14. 11. 2022 sloučeno s Raiffeisenbankou)

Offline - Inventář Profil 
13. 3. 2021 08:50 Odeslat příspěvek
Právě že největší rozdíl mezi Equa a RB je v tom, že Equa nastavila více méně nějaké podmínky a podle těch stabilně jela (samozřejmě s drobnými změnami - a to ještě většinou opravdu vylepšeními, víc změn bylo u spořicích účtů). Zato u RB se podmínky mění několikrát ročně i dost výrazně a to, co jste si původně sjednali, se vám mění pod rukama. Stačí si vzpomenout, kolikrát se za tu dobu, co mám u Equa účet, stačily naprosto změnit názvy účtů, jejich obsah a systémy zpoplatnění.

Nemá cenu asi psát, čemu dávám přednost.
Poslední příspěvek


Offline - Poslední varování Profil 
22. 3. 2021 17:04 Odeslat příspěvek
xls: vyzkousis a uvidis ja to odsouhlasil i tu toho ING ale nikdo nic, takze mam stale porad Equa a nic rusit nemusim a funguje :)
a ING take funguje a nikdo nic :)


Offline - Nadšenec Profil 
23. 3. 2021 21:18 Odeslat příspěvek
Co se to poslední dny děje ? Partnerka se do SB nemůže přihlásit (dle recenzí na google play má s tím problém více lidí), IB je katastrofálně pomalý...Asi už na to zaměstnanci kašlou, když se dozvěděli, že skončí pod křídly RB...Hrůza

Edit: tak u SB e opravdu chyba na straně google..Blbne takto více aplikací..


Naposledy upravil hannys85 dne 23. 3. 2021 21:58, celkově upraveno 1


Offline - Diskutér Profil 
23. 3. 2021 21:35 Odeslat příspěvek
Taky mívám posledních pár dní velké problémy s přihlášením a občas s okamžitými platbami.


Offline - Návštěvník Profil 
23. 3. 2021 22:18 Odeslat příspěvek
hannys85 píše
Co se to poslední dny děje ? Partnerka se do SB nemůže přihlásit (dle recenzí na google play má s tím problém více lidí), IB je katastrofálně pomalý...Asi už na to zaměstnanci kašlou, když se dozvěděli, že skončí pod křídly RB...Hrůza

Edit: tak u SB e opravdu chyba na straně google..Blbne takto více aplikací..


to jen zaměstnanci začínají zavádět standarty RB do praxe....


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 3. 2021 23:02 Odeslat příspěvek
na běžňáku stále 1% dle appky. Už to tak mají asi 3 týdny. Přemýšlím, že si o ten úrok asi na konci měsíce řeknu..


Offline - Diskutér Profil 
26. 3. 2021 08:44 Odeslat příspěvek
Jak? Se screenshotem obrazovky?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 3. 2021 21:38 Odeslat příspěvek
Je mi jasný, že to asi bude těžký, ale nechápu, co je na tom tak složitého přepsat jedno číslo. Upozorňoval jsem je na to mailem již asi před 3 týdny. Napsali, že to co nejrychleji opraví.


Offline - Diskutér Profil 
27. 3. 2021 08:35 Odeslat příspěvek
Že by to byla nějaká příprava na převod pod RB? :-)


Offline - Poslední varování Profil 
27. 3. 2021 13:45 Odeslat příspěvek
Já jsem asi 2 roky tuto banku opakovaně upozorňoval na problém s potvrzením k platbám na základě svolení k inkasu kde chybělo datum kdy tato platba byla zrealizovaná (odešla z banky) a tím takové potvrzení nebylo použitelné. Vždy mi napsali, že to postoupili dál s požadavkem k opravě, ale k opravě nedocházelo. Teprve až jsem se na to postěžoval na vyšším místě tak do necelých dvou týdnů došlo loni k nápravě tohoto nedostatku. V současné době kdy je zřejmé, že Equa bank se asi změní na Raiffeisenbank už asi nemá příliš smysl požadovat aby cokoliv opravili, protože této bance se už asi neoplatí tím zabývat když ví, že asi za nedlouho už to nebude třeba.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 4. 2021 12:16 Odeslat příspěvek
Tak dnes opět Equa čaruje. Nesynchronizují se platby v IB se SB.
Ale pozor - opravili úrokovou sazbu v appce.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 4. 2021 08:38 Odeslat příspěvek
Od dubna mi to hlásí 0,4% na HITu s bonusem


Offline - Poslední varování Profil 
5. 4. 2021 17:48 Odeslat příspěvek
Taky když se na to nyní dívám v mobilní aplikaci tak tam mám na HITu úrok 0,4% s bonusem.


Offline - Přeborník Profil 
5. 4. 2021 18:15 Odeslat příspěvek
To přece byla oznámená změna k 1. 4.


Offline - Diskutér Profil 
5. 4. 2021 18:39 Odeslat příspěvek
E-mailem avizovali již 28. 1. 2021.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489 ... 552  Další stránka
Stránka 486 z 552 [ Příspěvků: 8267 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies