FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Equa bank

Offline - Diskutér Profil 
8. 6. 2020 15:58 Odeslat příspěvek
Umí equa posílat mailem notifikace s aktuálním zůstatkem při změně zůstatku?
Jsem to zkoušel a nepřišel jsem na to :-(
Poslední příspěvek

8. 6. 2020 16:32 Odeslat příspěvek
Musíš udělat jedno upozornění pro příchozí a druhé pro odchozí platbu. Upozornění na změnu zůstatku nefungovalo, tedy alespoň před 7 lety, kdy jsem účet zakládal :-)

Offline - Návštěvník Profil 
12. 6. 2020 07:17 Odeslat příspěvek
Nevite nekdo jakou korespondencni banku pro platby v USD Equa Bank pouziva?

Offline - Administrátor Profil 
12. 6. 2020 07:18 Odeslat příspěvek
Eurová platba mi přišla po konverzi na CZK od České spořitelny, hádám ji budou mít i na CZK

Offline - Poslední varování Profil 
2. 7. 2020 13:20 Odeslat příspěvek
Jak fungují okamžité platby v Equa bank? Chtěl jsem v mobilní aplikaci okamžitě převést z běžného účtu do MMB necelých 190 000 Kč ale platba byla zamítnutá. Zkusil jsem proto tu okamžitou platbu zaslat znova a zadal jsem rovných 100 000 Kč a tak to normálně prošlo a peníze se odečetly z účtu a přišel i e-mail s informací o odeslání platby. Do MMB to ale došlo až za nějakých +/- 30 minut. Takto jsem si vůbec okamžité platby nepředstavoval, ale v této bance se asi není čemu divit když nezvládají ani okamžitě převádět peníze v rámci účtů v této bance. Zavedli něco na co asi nebyli dostatečně připravení.
Je u těch okamžitých plateb nějaký limit na jednu transakci nebo na den a mohu zbylou částku (necelých 90 000 Kč) ještě dnes okamžitě odeslat do MMB tak aby to prošlo a nebylo zamítnuté a aby platba dorazila do MMB ještě dnes?

2. 7. 2020 15:02 Odeslat příspěvek
Okamžité platby v Equa bank nefungují pořádně, nedá se odeslat částka rovnající se disponibilnímu zůstatku na účtu, musí tam zůstat alespoň nějaké haléře.

2. 7. 2020 15:31 Odeslat příspěvek
teď jsem poslal 2x krátce po sobě okamžitou z Equa na Moneta Spoření (2x 100k) a obě tam byly okamžitě.

2. 7. 2020 15:40 Odeslat příspěvek
TnT2 píše
Okamžité platby v Equa bank nefungují pořádně, nedá se odeslat částka rovnající se disponibilnímu zůstatku na účtu, musí tam zůstat alespoň nějaké haléře.

V monete presne 1 haler :-) Ale ten se da odeslat druhou platbou :-)

Zase usite horkou jehlou tyhle upravy...

Offline - Poslední varování Profil 
2. 7. 2020 16:21 Odeslat příspěvek
Tak jsem před chvíli zkoušel okamžitě odeslat další peníze, ale opět platba zamítnuta a to i když na účtu by zůstalo 0,01 Kč. Opakovaně jsem to zkusil zaslat s částkou o 1 Kč menší a platba se odeslala, ale do MMB ani po 20 minutách prozatím nedorazila. Jsem zvědavý jak dlouho budu na to čekat nyní než dorazí nebo jestli se na to dočkám ještě dnes a nebo také jestli to nakonec budu muset reklamovat.

2. 7. 2020 17:46 Odeslat příspěvek
Všichni jsme zvědaví. To je tak napínavé! Doufám, že budeš pravidelně podávat report.

2. 7. 2020 18:58 Odeslat příspěvek
Převody v IB z Hitu jsou zdarma pouze přes BÚ, ale rovnou do cizí banky stále za 9,-Kč? Poplatek nebyl nově zrušen?

2. 7. 2020 19:55 Odeslat příspěvek
elfin píše
Převody v IB z Hitu jsou zdarma pouze přes BÚ, ale rovnou do cizí banky stále za 9,-Kč? Poplatek nebyl nově zrušen?

Ne, nebyl.

3. 7. 2020 00:29 Odeslat příspěvek
Equa má ode dneška nový úrokový lístek, SÚ HIT i MAX jsou v něm nově nad 200k/500k neúročené (tj. snížení o 0,1%).

To jsem zvědavý, jak to odůvodní, když referenční sazba je podle VOP repo sazba ČNB, která se od 5.6. (poslední oznámená změna) nezměnila, a rozhodně se nezměnila jen pro větší vklady na jednom účtu.

3. 7. 2020 17:58 Odeslat příspěvek
unie, stat, centralni banky potrebuji nejak donutit lidi utracet penize :-) Ucel sveti prostredky, reklo by se.

3. 7. 2020 18:47 Odeslat příspěvek
Nedonutí, není co smysluplného kupovat. Nač předražené plechové krámy nebo extrémně předražené reality :D :D :D
V podstatě je nejlepší prachy nacpat do slamníku a pozděj s nima zatopit, než je nacpat do chřtánu různých překupníků.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463 ... 466  Další stránka
Stránka 460 z 466 [ Příspěvků: 6990 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies