FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Equa bank

Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 1. 2021 10:14 Odeslat příspěvek
Mě trošku neštymuje ta jejich mobilní aplikace. Přijde mi notifikace o provedené úhradě. Tapnu na notifikaci, zadám PIN do mobilní aplikace a můžu čekat dlooouho, pohyby to neukáže. Nedávno jsem měnil telefon a na novém to stejné - telefonem to nebude.
Poslední příspěvek

Offline - Poslední varování Profil 
11. 1. 2021 11:13 Odeslat příspěvek
Mne nyní mobilní aplikace nefungovala vůbec. Po pokusu přihlásit se otiskem prstu se delší dobu točilo kolečko a pak se zobrazila informace, že
Citace
Při komunikaci s bankovními systémy …
Zkuste to znovu, nebo případně kontaktujte naše klientské centrum
ROZUMÍM
Po několika opakovaných zkouškách se mi povedlo přihlásit. Bohužel platbu z FIO kterou jsem si zaslal jsem na účtu nenašel i když z FIO odešla. Je to už taková banka na kterou se asi nikdy nedá 100% spolehnout i když některé jiné banky na tom nejsou příliš lépe.

11. 1. 2021 11:58 Odeslat příspěvek
Pravý Tomáš Marný píše
Taky dobrá pabanka... Před 2 hodinami jsem převedl peníze z SÚ na BÚ, přišel mail i zpráva z mobilní aplikace, že peníze jsou převedeny. Teď byla zamítnuta platba kartou z důvodu nedostatku prostředků na účtu :grr: .

Když jsem hodně dávno zkoušel provést platby z EB tak pokud byla platba okamžitá a snížení na BÚ na 0 Kč tak to bohužel nešlo. Bylo nutné ze SÚ na BÚ převést více prostředků pak platbu provést a zbytek vrátit zpět na SÚ.

Offline - Diskutér Profil 
12. 1. 2021 09:28 Odeslat příspěvek
Na bonus u HITu se vztahují transakce kartou v daném měsíci, že?

Offline - Poslední varování Profil 
12. 1. 2021 10:06 Odeslat příspěvek
octaviampi:
Ano

19. 1. 2021 14:43 Odeslat příspěvek
z Equa nechodi sms (i kdyz zapnu / vypnu tel) pro bezne prihlaseni do IB, jedna prisla ale pozde, dalsi uz cekam 10min a nic :(

Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 1. 2021 15:17 Odeslat příspěvek
Taky nechodí, cca 30 minut.

19. 1. 2021 15:21 Odeslat příspěvek
Stejne nyni to je i u Hello Bank, jinde chodi, takze to vypada na problem s bankou

19. 1. 2021 15:34 Odeslat příspěvek
Přihlášení potvrzením přes aplikaci funguje. Jestli nemají nějaký problém s mobilními operátory....

Mám jiný špek - v pátek 15.1.2021 před polednem v IB vytvořen a autorizován platební příkaz s datem splatnosti 15.1.2021. Dušovali se, že v pondělí 18.1.2021 to odejde a mají na to celý den.

Doteď mi příkaz visí v čekárně, nebyli schopni ho zatím z čekárny odstranit, ani provést úhradu.

U mě tato banka skončila, přesouvám, byť běžné, aktivity jinam. Předchozí konflikt s bankou jsem měl takový, že příchozí platba (viditelná v transakcích) mi nebyla započtena několik dnů do stavu na účtu. Sice se jednalo o jiný účet, ale u stejné srandabanky.

19. 1. 2021 16:28 Odeslat příspěvek
losalamos: dik za overeni aspon tak :( Jenze ten problem budes mit driv nebo pozdeji i jinde, to je bohuzel realita a ja nenasel banku kde by jednou nejaky problem nebyl :(

Offline - Návštěvník Profil 
19. 1. 2021 16:59 Odeslat příspěvek
Tak zdá se, že přihlašování skrze SMS aktuálně funguje.

19. 1. 2021 17:11 Odeslat příspěvek
Uz ano potvrzuji :)

19. 1. 2021 19:53 Odeslat příspěvek
dala67 píše
Když jsem hodně dávno zkoušel provést platby z EB tak pokud byla platba okamžitá a snížení na BÚ na 0 Kč tak to bohužel nešlo. Bylo nutné ze SÚ na BÚ převést více prostředků pak platbu provést a zbytek vrátit zpět na SÚ.

Nebylo to na 0,- Kč, měly tam zbýt skoro 2 stovky... Druhý den už to šlo, zvláštní.

19. 1. 2021 21:38 Odeslat příspěvek
Od jakého opa vám nechodila SMS?
Já se nemohl odpoledne přhlasit do SSD - nepřišla žádná SMS od Vodafone. Teď už chodí

25. 1. 2021 20:36 Odeslat příspěvek
Nevíte někdo, jak dlouho má Equa v mobilním bankovnictví okamžité platby (orientačně)? Asi mi něco uniklo ... Díky.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475 ... 481  Další stránka
Stránka 472 z 481 [ Příspěvků: 7214 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies