FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

VR-Bank Zittau

Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 11. 2017 21:10 Odeslat příspěvek
ab84: Perfektní, díky moc. Zrušil jsem ho.
Poslední příspěvek


Offline - Inventář Profil 
28. 11. 2017 14:54 Odeslat příspěvek
Moc díky za ten návod, najít to bez něj naprosto nemožné.


Online - Poslední varování Profil 
6. 1. 2018 20:54 Odeslat příspěvek
A je nejaky lepsi ucet v Euro zone ale ZDARMA tj nestojici ani 1E mesicne? :)
Tedy pouze jde mi o zalozeni uctu v Euro zone, pripadne moznost 1x vyber Eur at uz Nemecko, Slovensko, Rakousko nevim kde jeste by to slo?
Osobne treba na OP + treba CZ tel cislo.
Jde mi nejlip o zaslani Eur na dany ucet, nasledne vyber z bankomatu a to Eur. Idealne tak 5000E pokud se vejde do limitu.
I pripadny mensi poplatek bych za vyber prezil, jeste lepsi nez mesicni placeni za ucet.
To radsi jednorazove.


Offline - Diskutér Profil 
6. 1. 2018 21:16 Odeslat příspěvek
Slovensko:
FIO Sk (10 EUR min deposit)
Unicredit SK (pri obratu 400 E/mesic)

Nemecko:
N26 (potreba uvest adresu v cizine kam poslou debetku)

Jsou i dalsi ucty zdarma, ale takto vetsi vyber pak neco stoji.

-- 6. 1. 2018 21:30 --

Doporucuji tu N26, je tam vyhodou, ze platba v jine mene nez EUR je pak kurzem MC a vyberu je 5 za mesic, vybiral jsem i jednotky tisic.


Online - Poslední varování Profil 
7. 1. 2018 01:27 Odeslat příspěvek
Super dik, U te N26 staci teda OP pro zalozeni + mozno dat CZ tel cislo jo? Nechtej nejaky dolozeni treba pobytu v DE ci tak?
Adresa by stacila hodit i na nakou postu neco jako Poste Restante, kdyz uz u te karty.

btw deposit nevadi, to je v poho jeste. Spis nemuset tam zas mesicne pravidelne tocit ci platit poplatek mesicne ze to clovek treba jen ma a vzpomene za 2 mesice.


Offline - Diskutér Profil 
4. 12. 2018 17:46 Odeslat příspěvek
Dnes mi přišla z banky nová karta, bezkontaktní v-pay místo původní kontaktní maestro. Bezkontaktní karty jsou v Německu zřejmě novinkou, přišel k tomu návod pro blbce.


Offline - Diskutér Profil 
4. 12. 2018 18:46 Odeslat příspěvek
Ověřte si, jestli fungují bezkontaktní platby v zahraničí. Já mám Girocard/VPAY od jiné banky ze sítě VR, ale podporuje jen bezkontaktní platby v rámci německého systému Girocard (ne v systému VISA). Sítě VR a Sparkasse nabízí oficiálně klasické bezkontaktní karty teprve asi 2 roky.


Offline - Diskutér Profil 
29. 7. 2021 17:31 Odeslat příspěvek
VR-Bank Zittau od 1. července 2021 zdražila vední účtu z 1 na 2 EUR měsíčně.


Offline - Diskutér Profil 
3. 8. 2021 07:14 Odeslat příspěvek
S těžkým srdcem účet cca po 10 letech zrušen. Počítám, že i toto vlákno odpluje do historie. Nicméně v době, kdy jsem účet zakládal, neexistovala v ČR možnost, jak lacino vložit na EUR účet hotovost v řádu 10K EUR, mít běžný a spořící účet za rozumnou cenu a funkční GIRO kartu kvůli nákupům v Německu.


Offline - Inventář Profil 
3. 8. 2021 08:14 Odeslat příspěvek
Jo, ve své době to bylo naprosto super, taky jsem tam měl účet cca 10 let firemní EUR účet. V dobách, kdy stála platba v EUR desítky nebo stovky Kč, tak bylo nějakých 5 Kč jako zázrak. Jak se to podmínky zhoršovaly, tak jsem se rozhodl to zrušit a přejít k (tehdy ještě placenému) Fiu. A dobře jsem udělal, protože pak hned Fio poplatky zrušilo úplně a není co řešit.


Offline - Diskutér Profil 
3. 8. 2021 08:19 Odeslat příspěvek
Připadá mi, že VR-Bank Zittau český trh vzdala. Narozdíl od Sparkasse v Žitavě nebo Drážďanech, které naopak nabídku pro české klienty rozvíjí a mohou něčím některé zaujmout. Pro běžného českého klienta bez příjmu v EUR, který chce zahraniční účet, ale řešení představují spíš fin-tech společnosti.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6
Stránka 6 z 6 [ Příspěvků: 86 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies