FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

VR-Bank Zittau

Offline - Inventář Profil 
25. 7. 2014 06:43 Odeslat příspěvek
Tak to vůbec není špatné, dobrá práce a skvělý přehled karlosi-2009 :tleskani :-)
Poslední příspěvek


Offline - Návštěvník Profil 
28. 8. 2014 11:20 Odeslat příspěvek
Nevíte někdo jak co nejlevněji převést na konto u této banky peníze z ČR?


Offline - Inventář Profil 
28. 8. 2014 11:36 Odeslat příspěvek
Můžeš být klidně i konkrétnější - peníze myslíš Kč nebo EUR? Pokud chceš nakoupit eura za koruny, tak přes devizovku, nebo směnit v dobré směnárně a vložit na pokladně banky...


Offline - Diskutér Profil 
28. 8. 2014 17:42 Odeslat příspěvek
Dřív jsem to dělal přes devizovku, nicméně jak píše freemantle také jsem přešel na obskurní způsob nákupu EUR a vložení v Žitavě na pobočce, protože to je výhodnější.


Offline - Diskutér Profil 
2. 12. 2014 07:28 Odeslat příspěvek
Nedávno nám domů přišly nové VR-Bank karty, místo starých, kterým končí letos expirace. Jenže místo Maestro karet (které jsme měli navolené při zakládání účtu) přišly V-Pay karty.
V bance reklamováno, že chceme opět Maestro karty kvůli lepší akceptaci ve světě (V-Pay je v zásadě omezeno na EU) tak uvidíme, co bude.
Na stránkách VR-Bank jsem ale ani v ceníku na Maestro karty už nenarazil, všude je jen V-Pay nebo pak MC/Visa karty.
Takže to možná dopadne, že se po letech z VR-Bank budeme stěhovat jinam.


Offline - Inventář Profil 
2. 12. 2014 08:52 Odeslat příspěvek
Nevím, to je nějaký divný. Zrovna minulý týden mi dorazila taky nová karta, zase Maestro, vypadá skoro stejně jako ta původní, jen má na sobě místo čísla účtu nově formát IBAN. Co mě překvapilo, tak to je doba platnosti až do 07/2018.


Offline - Diskutér Profil 
2. 12. 2014 10:51 Odeslat příspěvek
Tak tím pádem by to mohlo po reklamaci být zase ok, to je dobrá zpráva.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 9. 2015 14:23 Odeslat příspěvek
Pánové,
máte u téhle banky někdo Firemní účet?

Potřebuju účet v Eurozóně, buď v DE nebo GB pro příjem plateb z Amazonu. U VR bank mě pouze odrazuje poplatek za přijatou platbu, protože těch bude více a už by se to mohlo projevit v nákladech. Kartu k účtu netřeba, všechno převádím přes devizovku jinam.


Offline - Inventář Profil 
16. 9. 2015 14:55 Odeslat příspěvek
Já tam firemní účet mám. Jinak kartu třeba, protože se s pomocí ní a čtečky autorizují platby.


Offline - Diskutér Profil 
8. 11. 2015 08:52 Odeslat příspěvek
Před pár dny mi přišel z banky dopis, doufám, že to nebude znamenat omezení a zdražení služeb. Banka šetří, na obálce je česká známka a raztko pošty Varnsdorf.

Vazeny pane XXX,
jakožto náš klient znáte obchodní model a chování naší banky a proto víte, že VR-BANK.cz vždy nabízela transparentní a prozákaznické produkty za výhodných podmínek.
Abychom si tento trend mohli udržet a dále jej rozvíjet, rádi bychom se v budoucnu zaměřili na služby internetového bankovnictví http://www.VR-BANK.cz a služby českých poradců v našich kancelářích v Praze a v Liberci. Od 31.12.2015 změníme status našich českých poboček a naše služby budeme nabízet v přeshraničním režimu přímo z Německa.
Tato změna statusu Vám zákazníkům přinese následující změny:
* výnosy z vkladů Vám již nebudou zdaňovány v České republice
* Vaše účty budou převedeny přímo do německé banky Volksbank Lóbau-Zittau eG
* vzhledem ke změně obchodního modelu, máte možnost služby vypovědět
* nabídka bankovních produktů bude přepracována, o čemž Vás budeme podrobně informovat
I nadále můžete využívat naše výhodné a spolehlivé služby:
* bezpečné a absolutně cenově nejvýhodnější převody v rámci EU (převod 0,20 €)
* vedení účtu zdarma
* bankovní služby 7/24
* dobré kontakty na německý trh
* podpora při zakládání německých společností
Před nedávnem naši banku vyznamenala německá nadace Oskar-Patzelt-Stiftung oceněním v kategorii Středně velkých podniků. Je to pro nás velká čest a zároveň výzva a motivace být našim českým a německým klientům i nadále kompetentním obchodním partnerem. Silným a dlouhodobě úspěšným.
S přátelskými pozdravy,


Offline - Inventář Profil 
8. 11. 2015 10:09 Odeslat příspěvek
Abych řekl pravdu, tak jsem žil v domnění, že tady v tom režimu z Německa podnikají. Aspoň já byl 2x v Žitavě a tady na těch pobočkách ani jednou.

Jinak postupně tlačí na pilu a za ty roky zvýšili poplatky skoro za všechno. Počítám s tím, že teď zavedou nějaký poplatek za účet a ten účet zruším, protože se to nevyplatí. Už takhle se platilo za kartu, takže ten převod v konečném důsledku nevyšel na těch 0,20 EUR ani náhodou. Pokud něco zvednou, tak se spíš vyplatí platit 20,- Kč za převod a neplatit nic navíc.


Offline - Přeborník Profil 
8. 11. 2015 12:08 Odeslat příspěvek
Otázka je, na čem asi tak mohli vydělávat, když z ČR u nich účty zakládají jen šetřílkové, spíše fyzické osoby nebo opravdu malé firmy. Přišlo by mi i logické ukončení českého angažmá.


Offline - Diskutér Profil 
8. 11. 2015 15:57 Odeslat příspěvek
No na čem by vydělávali - na poplatcích a na půjčování vložených peněz. Ten účet nebyl zdarma, byl levný. Jde o to, aby se z levného nestal drahý / omezený. Uvidíme, s čím nakonec přijdou.


Offline - Inventář Profil 
8. 11. 2015 21:28 Odeslat příspěvek
Byli jste v Žitavě? Působilo to na mě dost depresivně, taková DDR, jako by se tam čas na 25 let zastavil. Vypadá to ještě chudší než Čechy. Takže tam si toho asi taky moc nevyrýžují.


Offline - Diskutér Profil 
9. 11. 2015 07:36 Odeslat příspěvek
Jo je to dederonie, ale snaží se to pomalu vylepšovat (krom prázdných paneláků, s tím asi nic nenadělají i když teď jim tam asi frknou uprchlíky). I ta pobočka VR bank ještě pár let zpátky vypadala jako některé pobočky FIO, ale nyní je to už po rekonstrukci OK.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další stránka
Stránka 4 z 6 [ Příspěvků: 86 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies