FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

FIO

Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 3. 2008 22:49 Odeslat příspěvek
Dobry den. Rad bych se zeptal na jednu vec. Behem autorizace platby v IB mi spadl internet. Po nejake chvili jsem to ukusil znovu a vse probehlo v poradku. Jenze ted mam v prehledu prevodu dve stejne polozky, jedna ceka na autorizaci a druha byla provedena. Je mozne tu cekajici smazat at mi tam nestrasi? Nejak jsem na to neprisel. Diky
Poslední příspěvek

Offline - Administrátor Profil 
8. 3. 2008 22:58 Odeslat příspěvek
Jsou dvě možnosti:
a) nechat jí neautorizovanou - po určité době zanikne sama
b) autorizovat jí a potom smazat - jde ale jen v případě, že datum splatnosti je později, než dnes

Offline - Diskutér Profil 
9. 3. 2008 13:04 Odeslat příspěvek
Smazat to právě nepůjde. Takže podle těch možností a) nebo b) u ní bude "vypršela platnost pokynu" nebo "odmítnut při autorizaci", ale strašit v tom přehledu plateb bude dál.

9. 3. 2008 17:19 Odeslat příspěvek
xls: to je ale správě. Uvědom si, že tady jde o PENÍZE, a to končí veškerá legrace :-)
Majitel účtu by mě vidět jaké všechny pohyby se na jeho účtu děly, tedy i neprovedené (ať již z jakéhokoliv důvodu) platby.
On i ten stornovaný tam zůstane, jen se označí jako stornovaný.

Offline - Inventář Profil 
9. 3. 2008 18:01 Odeslat příspěvek
PatrikChrz: to zni logicky, ale nechapu jedine, proc se v celkovem prehledu ukazuje i zruseny ucet?

9. 3. 2008 18:33 Odeslat příspěvek
A proč ne? Mě by se v minulé bance bývalo párkrát hodilo, kdybych se mohl podívat na starší historii i zrušeného účtu.
Možná by mohli programátoři nabídnout volbu "skrýt", ale to bychom byli už moc rozmazlení.

9. 3. 2008 19:05 Odeslat příspěvek
PatrikChrz: proc ne? Protoze to cloveka treba znervoznuje, zbytecne mate a kdovico jeste :mrgreen:

9. 3. 2008 20:14 Odeslat příspěvek
S474N píše
PatrikChrz: to zni logicky, ale nechapu jedine, proc se v celkovem prehledu ukazuje i zruseny ucet?

Správná otázka 8) . Mně to zobrazování zrušeného účtu také vadilo. takže jsem zbytečně neblafal na Finexpertu :D , ale otázal jsem se přímo u FIO, a odpověď zněla, že ten zrušený účet zmizí z přehledu po roce, dřív prý to nejde.
A fakt po roce zmizel :lol: .

9. 3. 2008 20:15 Odeslat příspěvek
Tomáš Marný: jau, takže ještě 11 měsíců tam budou strašit? děsivá představa...

Offline - Diskutér Profil 
9. 3. 2008 21:19 Odeslat příspěvek
Náhodou ten zrušený účet je v pohodě. Kolikrát se třeba potřebuje člověk podívat na nějakou starší platbu, zkopírovat ji, výpisy nebo podobný věci.

9. 3. 2008 21:23 Odeslat příspěvek
xls: vsak at nekde je, ale at jde zapnout/vypnout jeho viditelnost.

9. 3. 2008 22:58 Odeslat příspěvek
mikicz píše
Tomáš Marný: jau, takže ještě 11 měsíců tam budou strašit? děsivá představa...p/quote]

Bohužel ano, ale já mám ten zrušený účet pouze jeden, tak mne to moc netrápí :D .

Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 3. 2008 19:05 Odeslat příspěvek
Nevíte náhodou, jak je to s posíláním českých CZK na účet FIO ze Slovenska?

Vím, že jde poslat SKK na účet u FIO na Slovensku se slovenským kódem banky a poplatky jsou jako domácí platba na Slovensku, ale jde to i nějak podobně s CZK, když někdo vydá fakturu v CZK zákazníkovi na Slovensko, aby poplatky byly minimální?

Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 3. 2008 01:31 Odeslat příspěvek
Asi to sem úplně nepatří, ale nevím kde jinde se zeptat.
Dnes jsem zřizoval internetbanking u FIA a tam se dostanu, ale při pokusu podepsat pokyn se mi zobrazí chybovka"chyba na straně serveru při autorizaci uživatele". Podle návodu na instalaci je to při špatně zadaném jménu u klíče, ale to mám správně.
Tak se chci zeptat zda to třeba nějaký čas netrvá, než se podepisování aktivuje (třeba z důvodu nahrání public části klíče někam do centrálního PC)? Popřípadě zda někdo neví kde by mohla být chyba. Předem díky.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 3. 2008 14:07 Odeslat příspěvek
mikicz píše
Tomáš Marný: jau, takže ještě 11 měsíců tam budou strašit? děsivá představa...p/quote]
Vzhledem k tomu, že ty zrušený jsou zcela jasně přeškrtnutý mi nijak nevaděj.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 749  Další stránka
Stránka 33 z 749 [ Příspěvků: 11234 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies