FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

FIO

Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 5. 2023 10:38 Odeslat příspěvek
Platby SEPA se týkají pouze částek v EUR !!! Všechno ostatní co je posílané ze zahraničího účtu v jednojaké měně si účuje FIO 100,- Kč příchozí platba.
(odesílací účet má číslo české banky-proč to poslali jako zahraniční platbu?)

Příchozí platby
Jakákoliv příchozí platba v měně AUD, CAD, DKK, GBP, HUF, CHF, JPY, NOK, PLN, RUB, SEK, USD, popřípadě platba odeslaná v CZK z účtu vedeného v zahraničí (vyjma účtů vedených u Fio banky, pobočky zahraničnej banky), je zpoplatněna ve výši - 100 Kč
REKLAMOVAT U FIO
Poslední příspěvek


Offline - Poslední varování Profil 
24. 5. 2023 13:19 Odeslat příspěvek
Číslo protiúčtu u té platby mám uvedené 2448254/CEKOCZPPXXX. Pokud by se jednalo o účet z banky v česku tak proč by ho ve FIO neuvedli ve tvaru tak jak se používá v Česku a jak to FIO a jiné banky v Česku u plateb uvádějí? Pokud ta platba přišla ze zahraničí tak bych očekával, že protiúčet u toho bude uvedený ve tvaru IBAN, ale tak jak je to uvedené to mi připadá jako nějaký divný tvar účtu.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 5. 2023 14:32 Odeslat příspěvek
To je mezinárodní IBAN ČSOB


Offline - osobne Profil 
24. 5. 2023 15:24 Odeslat příspěvek
Do Fio zalozny se driv posilaly platby pres sberny ucet CSOB ne?


Offline - VIP uživatel Profil 
24. 5. 2023 16:05 Odeslat příspěvek
Ano.


Offline - Diskutér Profil 
24. 5. 2023 17:32 Odeslat příspěvek
Takže nešlo o žádnou lokální platbu do Fio, ale na starý sběrný účet, který měla záložna u ČSOB? To bych byl taky nakrknutej teda.


Offline - Poslední varování Profil 
24. 5. 2023 17:53 Odeslat příspěvek
Kvuli 7 korunam tolik srandy? A vyresis co presne? Fio te posle do pr…, nebyvaji vstricni k blbosti zakaznika…

Leda ze bys jim lzive tvrdil asi zoto: NEVIM KTERY DE… mi to poslal nemam s tim nic spolecneho nevim co to je platbu odmitam, nic jsem si neobjednal, nekdo me chtel piskodit, chci to zrusit, poplatek vymazat…


Offline - Návštěvník Profil 
24. 5. 2023 18:00 Odeslat příspěvek
Tolik srandy pro nas vsechny kvuli 7kc :-D Dobre vy lide! :)


Offline - Inventář Profil 
24. 5. 2023 18:19 Odeslat příspěvek
No, pokud byla platba SWIFT v CZK, pak bych očekával korespondenční banku, ne? A tou by mohla být ČOBka.


Offline - osobne Profil 
24. 5. 2023 19:33 Odeslat příspěvek
wit.cz píše
Takže nešlo o žádnou lokální platbu do Fio, ale na starý sběrný účet, který měla záložna u ČSOB? To bych byl taky nakrknutej teda.

No vlazy se divil, ze to posila do Fio zalozny misto Fio banky a ze to neslo, prestoze to zkusil dvakrat. Takze neni jiste, co tam vubec provadel za transakce.
:nenapadne

http://superforum.zive.cz/viewtopic.php?p=13487971#p13487971


Offline - Poslední varování Profil 
24. 5. 2023 21:13 Odeslat příspěvek
Ono u toho Skrillu mají asi trochu bordel. Jeden den ty peníze nešly odeslat s tím, že se výběr nezdařil a něco se pokazilo a to i když jsem to zkoušel odeslat opakovaně dvakrát. Na druhý den mi zaslali e-mail s odpovědi na moji údajnou reklamaci a to i přesto, že jsem nic nereklamoval ani jim nic nepsal. Bylo to v angličtině a tak jsem z toho pochopil, že mi píšou něco, že moje výběry selhaly z důvodu nějakých nepodporovaných znaků a že bankovní účet můžu znovu přidat a můžu se znovu pokusit o výběr. Pokusil jsem se proto znovu zadat výběr a chtělo to při tom přidat bankovní účet. Přidal jsem ten stejný účet do FIO a výběr se pak normálně provedl, ale peníze byly odeslané asi z některého jejích zahraničního účtu v CZK a ne tak jak jsem předpokládal, že to odešlou ještě z účtu v Česku který měl být funkční asi do dnes. To jak, odkud a ze kterého účtu to odešlou jsem ale neměl možnost ovlivnit.


Offline - osobne Profil 
24. 5. 2023 21:20 Odeslat příspěvek
Takze to bylo rukama, nevis sam, odkud se ti tam tech par penez 7,02 CZK objevilo, nepamatujes si, ze jsi neco reklamoval a nevis ani sam poradne, jak jsi platil. Za to te stihl sankcni poplatek 100 Kc, ktery jsi se ani nepokusil reklamovat, prodelal jsi 92,98 Kc, ale alespon je o cem diskutovat.
:D


Offline - Diskutér Profil 
25. 5. 2023 05:44 Odeslat příspěvek
Tam chybí už jen, že na základě výše uvedeného orgán tuto věc odkládá :-D


Offline - Poslední varování Profil 
29. 5. 2023 16:27 Odeslat příspěvek
A to za 92,98 Kc stoji!


Offline - osobne Profil 
12. 6. 2023 14:28 Odeslat příspěvek
Urokova sazba na Fio kontu je na cely zustatek stejna, kdyz prekrocim zustatek 200000 Kc? Nebo zustane do 200000 Kc jina nez nad 200000 Kc?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 803, 804, 805, 806, 807, 808, 809 ... 838  Další stránka
Stránka 806 z 838 [ Příspěvků: 12558 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies