FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

FIO

Offline - Poslední varování Profil 
1. 5. 2022 17:02 Odeslat příspěvek
fc70:
Každý účet a ne jenom běžný by v bance měl fungovat. Setkal jsem se už v jiných bankách, že mi tam účty včetně BÚ nefungovaly a to i delší dobu. Napsat, že musí fungovat je proto trochu naivní. Nebýt milionářem ještě neznamená, že takový člověk je automaticky s velkou pravděpodobnosti nespláceč dluhů. Naprostá většina bank už dávno žáden minimální zůstatek na účtech nepožaduje a tak nevidím žáden rozumný důvod proč by to měla FIO požadovat.
Já nepotřebují nic počítat, protože mne to až tolik nezajímá jaká částka to je. Napsal jsem pouze svůj názor na to jak to asi s těmi blokovanými 100 Kč může být. Souhlasím s tím, že neodrazovat klienty požadavkem udržovat ten minimální zůstatek by bylo daleko lepší, ale FIO se to asi těžko dá vysvětlit když oni mají na to jiný názor.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 5. 2022 17:35 Odeslat příspěvek
U toho (pro mne) nového Fio spořícího účtu to ten pátý výběr z účtu v měsíci prostě nepovolí nebo se za to naúčtuje nějaká sankce? Jestli to fakt nejde a čtvrtým výběrem se účet stane na zbytek měsíce de facto nedobytným, tak je to ještě přísnější než termínovaný vklad. Ani nevím, může to banka vůbec udělat?


Offline - Inventář Profil 
1. 5. 2022 18:11 Odeslat příspěvek
Pátý výběr v měsíci nebude klientovi umožněn, ani za cenu nějakého poplatku. Banka to může udělat.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 5. 2022 19:44 Odeslat příspěvek
Dá se ten fio konto spořící účet případně jednoduše a rychle online zrušit, kdyby člověk chtěl pak zpět tu stovku?


Offline - Diskutér Profil 
1. 5. 2022 20:28 Odeslat příspěvek
Fio konto je zrušitelné přes web - v Informacích o účtu je na to tlačítko.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 5. 2022 07:53 Odeslat příspěvek
Ale určitě tam bude probíhat standardní výpovědní lhůta, takže počítám 30 dní. A až poté bude těch 100 Kč klientovi uvolněno.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 5. 2022 08:07 Odeslat příspěvek
Všem to nejde zrušit přes web. Je tam sice tlačítko, ale je tam i poznámka : NE


Offline - Inventář Profil 
2. 5. 2022 10:44 Odeslat příspěvek
Záleží jak (a pod jakou rámcovou smlouvou, starší či novější) byl účet založen, takto online zrušit jdou jen ty novější.


Online - Mírně pokročilý Profil 
2. 5. 2022 20:59 Odeslat příspěvek
Suky. píše
...

Tip 2: Mělo by stále platit, že výběr jiné měny (snad určitě pro ty, co nejsou v kurzovním lístku) z Euro MC karty z EU účtu je kurzem asociace. U Visa záleží na zúčtovací měně, (VISA umí obojí, Euro i USD), ale jak to je nastaveno u FIO nevím.
...

Tak prý i pro VISU je podkladová měna Euro.
Ale vzhledem k tomu, jak dlouho jsem z FIO to info doloval (vytrvale odpovídali na jinou otázku, než jsem položil) bych si tím nebyl úplně jist...


Offline - Diskutér Profil 
3. 5. 2022 14:00 Odeslat příspěvek
má někdo zkušenosti s FIO dealingem resp. tím devizovým převodem velkého objemu? na jaký kurz se tam lze dostat?


Offline - Nadšenec Profil 
13. 5. 2022 15:38 Odeslat příspěvek
Jde online založit FIO konto přes IB, když už mám běžný účet ? Nemůžu nikde najít v IB možnost založení dalších produktů..


Offline - Nadšenec Profil 
13. 5. 2022 15:56 Odeslat příspěvek
Ano, jde to (viz. stranky banky)
Jinak ja zakladal pres SB, kde je to mozna jednodussi (IB nepouzivam v zadne bance)


Offline - Diskutér Profil 
13. 5. 2022 16:36 Odeslat příspěvek
V IB je to úplně nahoře vpravo od vyhledávacího pole: + Nový produkt.


Offline - VIP uživatel Profil 
14. 5. 2022 16:59 Odeslat příspěvek
9.5.2022
Klienti Fio banky mohou využívat bankovní identitu
https://www.fio.cz/spolecnost-fio/media ... i-identitu

https://www.fio.cz/bankovni-sluzby/bankovni-identita


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 5. 2022 21:12 Odeslat příspěvek
A dokonce jde BI v Internetbankingu i odmítnout (s odblokováním na pobočce), což hodnotím jako velké plus (zejména, pokud už má člověk přístup na Identitu občana řešen jinak a přihlašování jinam přes BI neplánuje, nebo chce využívat jinou banku.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 771, 772, 773, 774, 775, 776, 777 ... 838  Další stránka
Stránka 774 z 838 [ Příspěvků: 12558 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies