FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

FIO

Offline - Diskutér Profil 
8. 2. 2021 21:27 Odeslat příspěvek
Dobře, to jsem potřeboval vědět. Takže 500. byl 10. a já 8.12. nic. Jdu to reklamovat.

Jsem na to docela zvědavej, tohle páchne pěkným podvodem.
Poslední příspěvek

Offline - Administrátor Profil 
8. 2. 2021 23:06 Odeslat příspěvek
A nezáleží na tom, jestli šlo o fyzickou transakci nebo internetovou? Známej to taky nevyhrál, ale dělal jen internetové transakce i když přes googlepay

Přílohy

F2.png
F2.png
[ 136.97 | Zobrazeno 233 krát ]

9. 2. 2021 00:31 Odeslat příspěvek
Ano, internetové. Ale v podmínkách bylo internetové nebo fyzické, takže teoreticky jedno. Otázka je, jestli blbě nenastavili odlišení plateb.

10. 2. 2021 14:45 Odeslat příspěvek
Nějaký update? Mně to zamítly s tím, že platby přes Google Play jsem provedl později (což ano, byly to platby na terminálu), online zjevně nepočítají.

18. 2. 2021 20:50 Odeslat příspěvek
Fio bance o třetinu klesl zisk na 1,2 miliardy korun
https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek ... n-40351478

Fio banka loni vytvořila čistý zisk 1,2 miliardy korun, což představuje meziroční pokles zhruba o třetinu...

Je to take v jejich aktualite:
https://www.fio.cz/spolecnost-fio/media ... a-rok-2020

... Zisk Fio banky třetí rok po sobě překonal 1 miliardu Kč...

22. 2. 2021 11:05 Odeslat příspěvek
Stalo se vám u Fia, že byste zadali platbu v IB, autorizovali SMS a platby vám visely v Plánovaných platbách? Mám u nich příznak "autorizovaný, předán k validaci". Platby jsem zadával asi před hodinou a nic se neděje, platby nechtějí odejít. Prostředky na účtu mám.

22. 2. 2021 11:41 Odeslat příspěvek
Jo, taky mi to nefachčí. Není vidět ani zrušení, ani nefunguje okamžitý převod. Asi před hodinou ty platby ale fungovaly.

22. 2. 2021 11:59 Odeslat příspěvek
Aha, už jsem se lekl, jestli mi účet nezablokoval nějaký exekutor :-D Ledaže by blokoval i tvůj účet, pak by to vysvětlovalo, že nám to oběma nejede :nenapadne

Offline - Nadšenec Profil 
22. 2. 2021 12:14 Odeslat příspěvek
Asi hodinu a půl zpět haprovalo přihlášení, takže nějaký drobný problém asi řeší.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 2. 2021 12:16 Odeslat příspěvek
astrapa píše
Stalo se vám u Fia, že byste zadali platbu v IB, autorizovali SMS a platby vám visely v Plánovaných platbách? Mám u nich příznak "autorizovaný, předán k validaci". Platby jsem zadával asi před hodinou a nic se neděje, platby nechtějí odejít. Prostředky na účtu mám.

To se mi tam stává pravidelně, když zadávám několik okamžitých plateb.

22. 2. 2021 12:21 Odeslat příspěvek
Naštěstí už se to srovnalo.

22. 2. 2021 13:47 Odeslat příspěvek
Taky jsem se přihlásil a platby už jsou odeslané, asi tedy jen momentální výpadek.

6. 3. 2021 12:59 Odeslat příspěvek
Při přihlašování u všech ostatních bank se mi zobrazí vcelku velká číselná klávesnice, ale při přihlašování do Fio appky se mi zobrazí celá klávesnice i písmenama, takže se tam přístupové heslo (šlo zadat jen čísla) špatně naťukává z hodně malých políček (Samsung). Máte to také tak?

Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 3. 2021 13:29 Odeslat příspěvek
Tak to jsem se nikdy nevšiml ... ale to bude asi tím, že ve všech bankovních apkách, včetně Fio, používám k přihlášení otisk prstu :D 8-P , jednak už blbě (bez druhých očí no nosu) vidím a druhak už si lautr h. pomatuju (přihlašovací údaje do všemožných apek bank) :mrgreen:

Offline - Inventář Profil 
6. 3. 2021 14:37 Odeslat příspěvek
Jelikož je tam napsané: zadejte heslo, tak je asi logické, že se zobrazí klávesnice.

Pokud může být tím heslem jen číslo, pak mají soudruzi chybu v logice, což u Fio banky je celkem normální.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 741, 742, 743, 744, 745, 746, 747, 748  Další stránka
Stránka 744 z 748 [ Příspěvků: 11218 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies