FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

FIO

Offline - Diskutér Profil 
27. 12. 2019 09:03 Odeslat příspěvek
Musíš osobně na pobočku a tam přesně uvést, co vše chceš u FIO zrušit. O nějakou stránku zpět je přesný návod...
Poslední příspěvek

27. 12. 2019 09:38 Odeslat příspěvek
Casem zmizi sam, aspon moje ucty to zatim vzdycky udelaly.

Ten clanek o stranku zpet byl o tom, ze pokud chces zrusit vsechno, musis zrusit i IB, a ta pani co ho psala nebyla zrovna nejostrejsi nuz v supliku.

27. 12. 2019 09:39 Odeslat příspěvek
Na pobočku nemusí. Pokud to jde zrušit po webu tak to vyjde nastejno. Rušil jsem na začátku roku tuším EUR účet, po webu, také mě to rozčilovalo že to tam pořád bylo. Trvalo celkem dlouho než to zmizelo.

Offline - Návštěvník Profil 
27. 12. 2019 10:06 Odeslat příspěvek
zrušení toho účtu jsem udělal na pobočce.

27. 12. 2019 10:45 Odeslat příspěvek
Co si já pamatuji, tak zrušený účet z IB zmizel za 1 nebo 2 měsíce.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 12. 2019 10:59 Odeslat příspěvek
Okamžité platby, zatím jen přijímání.
https://www.fio.cz/spolecnost-fio/media ... wOjCWunpY4

30. 12. 2019 12:25 Odeslat příspěvek
Zmizí sám. Alespoň stejně to bylo u hypotečního účtu.

14. 1. 2020 00:18 Odeslat příspěvek
Tak nám funguji odchozí okamžité platby, vyzkoušeno teď v noci z mobilní aplikace do RB a ČS...

14. 1. 2020 01:14 Odeslat příspěvek
CZ4R píše
Zrušil jsem si jeden z účtů u FIO, ale stále ho vidím v IB se zůstatkem 0 Kč. Po rozkliknutí je u něj veden stav "zrušeno". Jak se ho zbavit? Nebo zmizí po čase sám? Nechci ho mít viditelný...

Jde to nastavit v IB, aby se nezobrazoval. Už si přesně nepamatuji, ale loni jsem to dělal taky se zrušeným účtem.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 1. 2020 11:20 Odeslat příspěvek
CZ4R píše
Zrušil jsem si jeden z účtů u FIO, ale stále ho vidím v IB se zůstatkem 0 Kč. Po rozkliknutí je u něj veden stav "zrušeno". Jak se ho zbavit? Nebo zmizí po čase sám? Nechci ho mít viditelný...

Nahoře vlevo - všechny účty - zobrazit/skrýt/seřadit účty a odškrknout požadovaný účet :-)

Offline - Administrátor Profil 
14. 1. 2020 12:31 Odeslat příspěvek
Dnes jsem si všiml nedokonalosti v IB FIO. Pokud přijde platba jako "okamžitá" není na začátku řádku zpětná šipka pro poslání na stejný účet. Napsal jsem to do FIO, prý to testují, připravují, tak snad to bude někdy opraveno. Není to nic zásadního, kdybych to zrovna nepotřeboval (kamarád mi omylem poslal platbu dvakrát), ani bych si toho nevšiml.

14. 1. 2020 15:15 Odeslat příspěvek
Tyhle šipky a kolečka (aka opakovat) se mi na Fio ib moc líbí. V podstatě se k platbám dá chovat jako k emailům.
Akorát by ještě mohli dodělat na příchozí platbě kolečko na opakování inkasní platby z protiúčtu.

Offline - Návštěvník Profil 
14. 1. 2020 21:26 Odeslat příspěvek
Nechceš mě poslat pár emailů ? :-) :-)

14. 1. 2020 22:10 Odeslat příspěvek
Jasně, co za to? :)

17. 1. 2020 12:09 Odeslat příspěvek
FIO už nabízí poslat platbu jako okamžitou. Příslušné tlačítko už je v IB. Zatím jsem jsem ale nevyzkoušel zda platba opravdu jako okamžitá odejde. Platba odešla jako okamžitá

EDIT:platba se asi automaticky nastaví jako okamžitá pokud jde na protiúčet který je přijímá.
Od 16.1. to mají už i vyvěšené na webu

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 710, 711, 712, 713, 714, 715, 716 ... 740  Další stránka
Stránka 713 z 740 [ Příspěvků: 11095 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies