FinExpert.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Akce platební kartou + slevy v obchodech

Offline - Diskutér Profil 
11. 11. 2022 21:57 Odeslat příspěvek
Musel jsem reklamovat nepřipsání moneybacku u dr. maxe. Stalo se to také někomu?
Poslední příspěvek


Offline - Přeborník Profil 
12. 11. 2022 07:37 Odeslat příspěvek
To meni MCC kody na terminalu dle koupeneho zbozi? Nebo jak to selektuji?


Offline - Diskutér Profil 
12. 11. 2022 08:35 Odeslat příspěvek
Tak to rovnou mohli nastavit jenom na hotdogy. Co se asi tak kupuje v lékarně? :-D


Offline - Trvalý BAN Profil 
12. 11. 2022 10:26 Odeslat příspěvek
Mně zase nepřipsali cashback 15% za nákup Albert domů "zdarma". Nemáte někdo archivovány konkrétní podmínky pro tu akci? Co si pamatuji, výjimkou byly pouze nákupy na čerpačkách a výběry hotovosti. Tak to ostatně mají i u aktuální akce se 4%.


Offline - Přeborník Profil 
12. 11. 2022 11:27 Odeslat příspěvek
Albert domů "zdarma" se bohuzel nepocita/l v zadne akci "albert" v George/airbank/UCB.
Popis transakce je jiny, nez pri klasickem nakupu v Albertu. Kdyz jsi tam ulil vice penez, mozna zkus reklamovat :-]


Offline - Inventář Profil 
12. 11. 2022 13:59 Odeslat příspěvek
@wit.cz: Platil jsi v kamenné lékárně Dr.Max nebo na jejich e-shopu? Myslím,že to platilo jen pro jejich kamenné lékárny.

Že by to neplatilo na léky, akce a podobně, to se mi nechce věřit :hm Na základě platby kartou na terminálu to hlavně nemá ČS jak rozpoznat.


Offline - Inventář Profil 
12. 11. 2022 15:23 Odeslat příspěvek
@wit.cz, měl jsi před reklamací nejprve důkladně číst podmínky cashbacku DrMax, má mnoho výluk. Drmax cashback je proto i "déle zkoumán" přímo s obchodníkem (na složení a také způsob objednání nákupu, tedy zda nebyla využita sleva už jiným způsobem), jak píše u stejné akce třeba Air Bank (a ČS v detailech věřím že také). Ano, ČS to nemá jak poznat, ale Dateio reklamní agentura, která to pro ně zpracovává, ta už ano: snadno z affiliate odkazů/referencí nákupu pozná, zda nedochází k zneužívání (hromadění více typů slev či cashbacků pro jednu transakci), podobně jako to poznají jiné cashback portály běžně spolupracující s mnoha eshopy.
Tedy: u Drmax cashback skrz Dateio (tedy kartami Air, ČS, UCB) lze využít POUZE tehdy, když není využit ani jiný slevový kanál, který by nabídl přímo slevu (eshop DrMax a rezervace zboží v něm), ani jiný cashback (skrze cashback portály typu Tipli či Získejte.cz), ani jiná forma podpory (léky na předpis hrazené zčásti zdravotní pojišťovnou), případně ani jiný další typ slevy (DrMax věrnostní karta). Tedy nesmíš dané zboží přes web Drmax ani rezervovat, ani nechat doručit z e-shopu na prodejnu, ani použít v nákupu jakýkoliv recept od lékaře (to případně platit zvlášť, pokud máš něco od lékaře na recept), no a pokud se nepletu, ani použít kartu DrMax. Cashback kartou Air/ČS/UCB tedy platí fakt jen na "holý" volný nákup v lékárně zcela bez využití jejich webu, bez receptu a/nebo bez slevové věrnostní karty DrMax. To v detailu slevy je ostatně i uvedeno, aspoň tedy u Air Bank tam ten zákaz online rezervace, receptů atd píšou. Sám u lékáren DrMax či Benu využívám při rezervaci volně prodejných léků cashback portály, tam i ten cashback bývá vyšší než u těchto možností kartou přes Dateio (třeba získejte.cz pro rezervace na webu Drmax dává 7%, pokud jde o věci značky DrMax, pro ostatní cca polovinu).


Offline - Diskutér Profil 
12. 11. 2022 18:03 Odeslat příspěvek
minarjo: nemáš pravdu v několika věcech. Rezervoval jsem v Drmax nějaké léky, osobně vyzvedl, použil věrnostní kartu, zaplatil Airbank kartou a CB jsem dostal.


Offline - Trvalý BAN Profil 
12. 11. 2022 18:32 Odeslat příspěvek
slavo963 píše
Albert domů "zdarma" se bohuzel nepocita/l v zadne akci "albert" v George/airbank/UCB.
Popis transakce je jiny, nez pri klasickem nakupu v Albertu. Kdyz jsi tam ulil vice penez, mozna zkus reklamovat :-]

Nemám nic proti tomu, aby se nepočítalo. Akorát bych chtěl, aby to bylo jasně napsáno. A tady to napsáno prostě není (ani dnes). O měsíc dříve jsem za stejnou věc cashback dostal.


Offline - Inventář Profil 
12. 11. 2022 19:29 Odeslat příspěvek
A jak Ty přesně chápeš "Nabídku můžete využít na jakékoliv prodejně Albert v ČR." a "...Navšitvte naše supermarkety a hypermarkety kdekoliv v ČR a zaplaťe kartou ČS ..."? Pokud Ti někdy v minulosti cashback připsali, pak je to chyba, ale já to v podmínkách vidím definováno tak, že se to týká jen kamenných prodejen s vyjímkami (čerpací stanice, výběr hotovosti ...).


Offline - Trvalý BAN Profil 
12. 11. 2022 20:51 Odeslat příspěvek
Podle mě je to také Albert, ale neuznají to. Obdobně mi neuznala Air bank nákup v KFC, zamítla reklamaci, protože jsem platil přes appku KFC, to že to bylo doporučováno v době pandemie covid19 jako bezriziková platba je nezajímalo, požadovali platbu kartou na terminálu KFC. Tak jsem zrušil účet, v takové bance nebudu.


Offline - Inventář Profil 
12. 11. 2022 21:13 Odeslat příspěvek
@mojmax:
Pak Dateio (či přímo banka, nevím, kdo vyhodnocení splnění podmínek dělá) chybovala v kontrole podmínek nákupu a uznala i to, co je v rozporu s pravidly od DrMax. Také jsem to cca před měsícem ze zajímavosti zkusil (při malém DrMax nákupu), zaplatit net rezervaci na prodejně kartou, chvíli to bylo v čekání na kontrolu, pak to zcela správně zmizelo, protože šlo o net rezervaci a ta je vyloučena. Ano, občas nejspíš Dateio resp. daná banka chybuje, uzná i to co by neměla a danou firmu (zde tedy DrMax) to pak stojí reklamní prachy navíc, ale tak to je ve všem možném (viz třeba co zde dnes píše @drkarel a další o neuznání online Alberta, i když někomu třeba uznán byl).
Jediné, čím si nejsem jistý a tak jsem to výše i napsal, je ta věrnostní karta DrMax - ta skutečně možná sama o sobě nevadí, ale ve spojení s online objednávkou, rezervací či receptem už ano.


Offline - Trvalý BAN Profil 
13. 11. 2022 02:20 Odeslat příspěvek
drkarel píše
A jak Ty přesně chápeš "Nabídku můžete využít na jakékoliv prodejně Albert v ČR." a "...Navšitvte naše supermarkety a hypermarkety kdekoliv v ČR a zaplaťe kartou ČS ..."? Pokud Ti někdy v minulosti cashback připsali, pak je to chyba, ale já to v podmínkách vidím definováno tak, že se to týká jen kamenných prodejen s vyjímkami (čerpací stanice, výběr hotovosti ...).

Úplně normálně to chápu. Navštěvuji prodejnu virtuálně, vyberu zboží a oni mi to přivezou domů "zdarma", když udělám pořádný nákup. Pokud vím, je to dovoz z konkrétní prodejny, i se podle toho liší skladová dostupnost.


Offline - Trvalý BAN Profil 
13. 11. 2022 08:52 Odeslat příspěvek
Jen se mu vysmívejte, na každého jednou dojde, také třeba jednou doplatíte na nejasné znění podmínek. Dle zákona by měl mít v pŕipadě nejasnosti podmínek smlouvy přednost ten výklad, který je pro spotřebitele pŕíznivější.


Offline - Inventář Profil 
13. 11. 2022 15:09 Odeslat příspěvek
osobne: Je pěkné, že účastníkům diskuse vykáš. :)
GeneHawkins: :D :tleskani
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Další stránka
Stránka 1 z 31 [ Příspěvků: 453 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies