FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Komerční banka

Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 4. 2021 09:27 Odeslat příspěvek
pedrysek7 píše
Jinak produkty KB a.s., ( fondy, spořící účty, nic moc, podobně jako u jiných velkých bank. )
Nikde nelze čekat nějaké výrazné zázraky.

Mě však KB a.s. vyhovuje z důvodu, že mám u nich více produktů, kromě spořícího účtu také stavební spoření, penzijní připojištění, pojištění karty Merlin, Pojištění domácnostim možnost investování-neinvestuji a mám u nich vyjednanou slevu na Mlůj účet GOLD ve výši 100% ( běžně 169 Kč). ( výběry po celém světě zdarma, základní cestovní pojištění a pojištění asistence auta-2x využito) Takto to máme všichni tři v rodině a vše vidím v jednom systému, včetně elektronické správy účtů u disponentů.

Vyhovuje mi internetové bankovnictví, které má často vylepšení ( spíše drobné) a vyšší bezpečnost, kdy KB a.s., jako jedna z mála bank si vyžádá PIN při bezk. platbě kartou do částky 500 Kč po každé 6. platbě.
Stači zaplatit 6x 20 Kč za kafe v automatě nebo se identifikova kartou třeba kupónem v rámci systému PID a karty si vyžádá zadání PIN a bankomat při výběru hotovosti u bezk. bankomatů vložení karty. ( u jiných bank se čeká zpravidla na limit dosaŽENÍ 150 eur - dle směrnice EP)

Dle info s mojí bankéřkou mi vedení účtu zdarma, opět prodlouží.


Ano takový přístup je zajímavý :-) Já mám v KB jen bezpečnostní schránku a její akcie . Ale možná tam udělám návštěvu jak ji půjdu navštívit a něco do ní dát. Třeba mi daj Gold učet mohli by když jsem ten jejich akcionář.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
11. 4. 2021 10:24 Odeslat příspěvek
No tak mi volal "ředitel pobočky", že jako dobrému klinetovi, by mi chtěli nabídnou Gold na tři roky zdarma na zkoušku. Tak jsem muřekl, že to asi neklapne, když naléhal. že za zkoušku nic nedám - tak říkám OK. On, že se ozve "moje bankéřka" na dojednání podrobnosti - no už je to asi půl roku a nic.
Takže přístup fakt zajímavý.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 4. 2021 10:32 Odeslat příspěvek
No vidíš mne stále nabízí V ČS Erste Premier a diví se že ho nechci.. :-) Naštěstí je tu ČSOB, která je jistě lepší a neotravuje s ničím.


Offline - Diskutér Profil 
11. 4. 2021 10:35 Odeslat příspěvek
V KB buď chtějí, aby u nich klient měl nějaké produkty (vklady, investice, úvěry), anebo aby přivedl další nové klienty (stačí 2), pak je možné občas získat MůjÚčet Gold bez poplatku. Za dobré slovo nikdo nic nedostane. Běžný klient zde jinak zaplatí za stejné produkty ve srovnání s jinými bankami více. Na retenci nabízejí zpravidla jen MůjÚčet Plus.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 4. 2021 10:38 Odeslat příspěvek
Já mám takové portfolio že bych jistě pro ně byl zajímavý ale proč když jsem jinde spokojený. A to je právě to. Jinak jdou zvěsti že ČS už si přefiltrovala klienty WSPK co byli na poboče v Brně na Veveří a ti co by mohli něco kápnout jsou zvání do jámy na pobočku Erste Premiér a budou se jim valit klíny do hlavy. Kolega již prodělal sáhodlouhý telefonát s manažerkou EP pobočky. Takže evidetně umí s klienty pracovat ale dál jim neumí nic nabídnout jen je chtít oškubat.


Offline - Diskutér Profil 
11. 4. 2021 11:27 Odeslat příspěvek
Já bych nechtěl mít KB jako hlavní banku, protože jinde považuji nabídku lepší. Kdo ale má u nich důchodové nebo stavební spoření, úvěr, hypotéku, tak je v jiné situaci. Pobočka WSPK v Brně měla relativně bonitní klienty, ti na pobočkách v malých městech kraje Vysočina a Jihočeského kraje zřejmě tak zajímaví pro EP nebudou...


Offline - Nadšenec Profil 
30. 4. 2021 11:35 Odeslat příspěvek
Všimnul jsem si náhodou nových změn v pojistných podmínkách pro zlaté a platinové karty. Některé změny k lepšímu, některé k horšímu.

Platné od 1. 7. 2021

https://www.kb.cz/cs/obcane/platebni-ka ... taplatinum

https://www.kb.cz/cs/obcane/platebni-ka ... zlatakarta


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 5. 2021 06:33 Odeslat příspěvek
Ano, např. u karet KB Visa Platinum a Kreditní karta World Elite z pozitivních změn od 1.7. 2021 "zrušena podmínka společného cestování s Držitelem karty, v pojištěných osobách nově zahrnuta vnoučata​", limit lékařských výloh v cizině zvýšen z 5 mil. Kč na 10 mil. Kč, asistenční služby pro motoristy rozšířeny i na Česko


Offline - Nadšenec Profil 
1. 5. 2021 09:03 Odeslat příspěvek
Jj, krom toho to vypadá, že sjednotili podmínky asistenčních služeb pro auta a nově v ČR nabízí neomezený odtah a přidali asistenční služby pro kola.


Offline - Diskutér Profil 
11. 5. 2021 09:59 Odeslat příspěvek
Premyslim ze na zkousku zalozim Muj ucet Plus. Nikdy sem u KB nebyl, tak je vyzkousim, kdyz je akce na tento ucet rok zdarma. Snad se nedaji cekat nejake kulisarny-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 5. 2021 11:32 Odeslat příspěvek
Ten účet nepřináší nic extra oproti účtům, co jsou jinde zdarma trvale a bez podmínek.


Offline - Diskutér Profil 
11. 5. 2021 15:26 Odeslat příspěvek
Tak ja ucet mam jinde primarni.Tady tento sem si u kabecka chtel osahat.


Offline - Diskutér Profil 
11. 5. 2021 15:48 Odeslat příspěvek
KB a UCB jsou posledni banky, ktere nemaji zadnou variantu uctu zdarma bez poplatku a bez podminek.
Doporucuji tedy cokoliv jineho nez tyto 2 banky.


Offline - Diskutér Profil 
11. 5. 2021 17:23 Odeslat příspěvek
UCB je nejhorsi banka, tu opravdu ne.
Jinak KB necham ten rok a pak je snadne ucet zrusit.


Offline - Návštěvník Profil 
11. 5. 2021 18:34 Odeslat příspěvek
Já u nich teda mám (prakticky mrtvej, párkrát za rok zaplatím kartou) účet bez poplatků a není to žádná special nabídka, takže miminálně vedení účtu+karta k němu (zřízeno ještě kdysi, když k tomu bylo pojištění) je zdarma automaticky.
Mám pocit, že se někdy platí za výběr z bankomatu nebo odchozí platbu, ale tím, že to není má hlavní banka jsem to nikdy nepotřeboval.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76  Další stránka
Stránka 73 z 76 [ Příspěvků: 1136 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies