FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Komerční banka

Offline - Nadšenec Profil 
25. 9. 2021 22:46 Odeslat příspěvek
Děkuji všem.
Nemáte tip kam jít?
Zvou mě tam kvůli té KK.
Na jedné malé pobočce jsem se ptala, odpověď "nikdy jsme o tom neslyšeli" :-)
Nejlíp centrum Prahy, ale mužu i jinam.

-- 25. 9. 2021 23:46 --

Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
15. 10. 2021 13:22 Odeslat příspěvek
Komerčka je fakt "dobrej" ústav. Máme tam pro syna stavebko (modrá pyramida) a oni nám jako zákonným zástupcům nedokáží umožnit elektronický přístup (MP Home), když u nich nemáme účet a synovi také ne, protože je nezletilý. Takže pro informace jsme odkázáni jen na roční výpisy nebo telefonát, nebo bychom byli nuceni si u nich založit běžný účet. Nic hloupějšího jsem u bank dlouho neviděl. Jak v minulém století.


Offline - Inventář Profil 
15. 10. 2021 13:42 Odeslat příspěvek
Tak to spíš kecaj, protože já stavebko rušil letos v lednu a do té doby jsem měl ve svém MP Home i stavebko nezletilého syna. V průběhu mi vypadly dcery z důvodu nabytí zletilosti. Ale je fakt, že nejdřív jsem musel mít účet (MP Home nebylo), který jsem zrušil s nástupem MP Home. Ale vše kolem MP Home jsem řešil u poradců MPSS (což je ovšem vždy očistec).


Offline - Nadšenec Profil 
15. 10. 2021 13:49 Odeslat příspěvek
No spíš to neumí, já tam mám všechny tři děti v pohodě, změnit poradce by mohla být cesta...


Offline - Nadšenec Profil 
18. 10. 2021 13:45 Odeslat příspěvek
Volal jsem i na infolinku. Pokud zákonný zástupce není klientem (nemá účet ani vlastní stavebko), neumí to. Protože nemá vlastní klientské číslo a bez vlastního účtu/stavebka ho neumí přidělit.


Offline - Inventář Profil 
19. 10. 2021 06:09 Odeslat příspěvek
No, to jsi nepsal, že Ty tam stavebko nemáš. :) Nějak jsem automaticky (chybně) předpokládal, že jo. Každopádně by to pro ně nemusel být takový problém. Zvláště když to ani nevyžaduje úpravu softwaru, jen přidělení klientského čísla. Ale asi se na to vykašlou, když se na to vykašleš. Njn, cesta je zřídit si bezplatný účet, k čemuž před existencí MP Home (ale v době, kdy ostatní SS náhled a el. výpisy už dávno měly) "donutili" mně.


Online - Diskutér Profil 
19. 10. 2021 13:26 Odeslat příspěvek
KB je snad jediná banka, kterou jsem nikdy nezkusil dobrovolně, jen na nějakou dobu kvůli hypotéce. Přišlo mi to tam jak někde v JZD v zasedačce, takový selský přátelský přístup, káva, pokec nikam nikdo nespěchal, až na mne, tedy.


Offline - Návštěvník Profil 
31. 10. 2021 18:16 Odeslat příspěvek
No já tam mám zase zítra sraz. Jsem u nich jenom kvůli MB,které mi vyhovuje. Učet Plus mám zdarma a ted chci zdarma i učet v eurech. To zase bude nabídek,když tak to tam ukončím přežiju kocoura a dám to do Monety. Tam je to vše co potřebuju zdarma


Offline - Návštěvník Profil 
2. 11. 2021 17:37 Odeslat příspěvek
Tak mi to dali na rok zdarma


Offline - Návštěvník Profil 
24. 11. 2021 14:17 Odeslat příspěvek
V únoru 2022 mi bode končit 3-leté období, kdy jsme měl účet - Můj účet GOLD s 100% slevou tj. zcela zdarma.

Včera jsem na schůzce s bankéřem a probírali jsme možnost investování do fondů a sdělil mi, že může požádat opět na 3-leté obdobé zdarma, určitě nebude problém.

Jen je třeba si nastavit do nějakého z námi nabízených fondů trvalý příkaz, třeba na částku klidně 500 Kč měsíčně a vše bude na 3. roky zdarma. On si to jenom zkontroluje a vyjímka bude schválená.

Napadlo mě, to tak udělat a příkaz nenechat provést ( abych nemusel investovat) a tím by to bylo vše vyřízené.


Online - Diskutér Profil 
24. 11. 2021 14:26 Odeslat příspěvek
Takže podvod? Nechápu lidi, kteří stále přemýšlí jak s druhými vy**bat. Takové to Čecháčkovství. :roll:


Offline - Návštěvník Profil 
24. 11. 2021 14:44 Odeslat příspěvek
Podvod.... To jsme psal v uvozkovkách.

Spíš jde o to, zda se to vyplatí, dle ostatních investovat a mít zajištěn účet GOLD zdarma.
Nikde není psáno, že člověk musí investovat třeba 10.let, ale klidně 6. měsíců. To nemůžou nikomu nařizovat.


Offline - Nadšenec Profil 
24. 11. 2021 14:50 Odeslat příspěvek
Asi záleží jak ti to napíšou do tý smlouvy, na základě který ti daj ten GOLD zdarma


Offline - Návštěvník Profil 
24. 11. 2021 15:11 Odeslat příspěvek
Ve smlouvě bude pravděpodobně psáno, jako minule, že je poskytována do data xxxx/xxxx 100% sleva z vedení účtu.
Nic víc by tam psáno být nemělo.


Offline - Trvalý BAN Profil 
24. 11. 2021 17:19 Odeslat příspěvek
Vykašlal bych se na to, jsou tu lepší banky. A nějaká schúzka s bankéřem, to je ztráta času, nikdy bych tam nešel.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 136  Další stránka
Stránka 77 z 136 [ Příspěvků: 2028 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies