FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Komerční banka

Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 2. 2021 21:46 Odeslat příspěvek
A má cenu toto řešit? Není lepší si to dát rovnou do nějakých ETF sám? Zpravidla i nejobyčejnější ETF na S&P500 má vždy lepší výnos než tyhle fondy přes banky a v dnešní době je nákup ETF snadnější než kdy dřív. Na spořící účet tak leda nějaký svůj "rezervní fond", ale cokoliv co chci zhodnotit bych řešil jinak než přes banku.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
15. 2. 2021 12:44 Odeslat příspěvek
Pondělí 15. A kB nefungují celý dopoledne IB SB, vklady taky tak o hodinu zpoždění připsány, okamžitá platba vůbec nejde ani poslat z jiný banky k nim. Chvílemi se šlo do SB přihlásit, kde to napsalo Dočasně nedostupný zůstatek.


Offline - Diskutér Profil 
15. 2. 2021 13:56 Odeslat příspěvek
miro_cz píše
A má cenu toto řešit? Není lepší si to dát rovnou do nějakých ETF sám? Zpravidla i nejobyčejnější ETF na S&P500 má vždy lepší výnos než tyhle fondy přes banky a v dnešní době je nákup ETF snadnější než kdy dřív. Na spořící účet tak leda nějaký svůj "rezervní fond", ale cokoliv co chci zhodnotit bych řešil jinak než přes banku.

asi ano, ale moc se v tom nevyznám


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 2. 2021 14:05 Odeslat příspěvek
PULPANM: Potom bych doporučil například portu.cz to je vhodné i pro lidi, kteří tomu moc nerozumí :)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 2. 2021 20:54 Odeslat příspěvek
Zdravím, chtěl bych požádat všechny z Vás, kteří jste klienty KB o vyplnění krátkého anonymního dotazníku k mé diplomové práci.

https://www.survio.com/survey/d/G7O3O3K2P8B2E2Z9Q

Mockrát děkuji za Vaše odpovědi! �


Offline - Návštěvník Profil 
9. 3. 2021 14:18 Odeslat příspěvek
Nevíte někdo zda je kontokorent u KB zobrazován v MB extra nebo je součástí vašeho zustatku? Dík Potřeboval bych to vědět než o něj požádám


Offline - Návštěvník Profil 
10. 3. 2021 07:05 Odeslat příspěvek
Zobrazuje se jako součást účtu


Offline - Diskutér Profil 
10. 3. 2021 10:00 Odeslat příspěvek
miro_cz píše
PULPANM: Potom bych doporučil například portu.cz to je vhodné i pro lidi, kteří tomu moc nerozumí :)

Díky


Offline - Diskutér Profil 
18. 3. 2021 07:11 Odeslat příspěvek
Zhodnoťte své úspory na spořicím účtu Bonus Invest s úrokovou sazbou až 3 % p.a.
Nabízíme: Úrokovou sazbu spoření až 3 % p.a. do výše 3 mil. Kč do konce roku 2021.
Za podmínky, že stejnou nebo vyšší částku investujete do vybraných fondů.
Tato nabídka platí pro nově otevřená Spořicí konta Bonus Invest v období od 1. 1. 2021 do 30. 6. 2021.
Podmínkou pro založení spořicího účtu Bonus Invest je běžný účet vedený u KB bez investiční historie.
https://www.kb.cz/cs/obcane/sporeni/spo ... orici-ucty

Nemáte k doporučení vhodný investiční produkt od KB, který je vcelku použitelný ?


Offline - Nadšenec Profil 
18. 3. 2021 08:12 Odeslat příspěvek
https://www.amundi-kb.cz/fondy/detail/LU1049757393


Offline - Inventář Profil 
18. 3. 2021 10:56 Odeslat příspěvek
Takže vstupní poplatek 3 %, hrubá úroková úroková sazba 3 % p.a.... V konečném důsledku jen sleva ze vstupního poplatku do fondu, který bude odpovídat 0,45 %, pokud tu samou částku bude investor držet na spořicím účtu... Nic proti tomu, nicméně nízkonákladová ETF si už lze koupit i bez vstupního poplatku... :hm


Offline - Diskutér Profil 
19. 3. 2021 23:46 Odeslat příspěvek
Strašný, zoufalý :grr: :-\


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 4. 2021 19:41 Odeslat příspěvek
Kolem.jdouci píše
https://www.amundi-kb.cz/fondy/detail/LU1049757393


Jak já jsem naivně doufal že už se KB té hrůzy Amundi zbavila a je to marný, je to marný.
To u Fidelity nebo Vanguardu vyjimečně BNP Paribas je občas i něco použitelnýho... Ale toto teda mam pocit že jsem v roce 1999. Kdysi jsem s kolegou právě v tomto roce podobné fondy zkoušel a dobrý jsou jen pro banku.
Zkus radši ten vanguard sám třeba přes Degiro . Když moc bude nákladovost od 0,40 do 1%. Jako kdyby dali 3% pro nové bez těch blbostí snad bych tam prolezl dveřma taky. Ale takto nebrat.


Offline - Návštěvník Profil 
11. 4. 2021 05:47 Odeslat příspěvek
Jinak produkty KB a.s., ( fondy, spořící účty, nic moc, podobně jako u jiných velkých bank. )
Nikde nelze čekat nějaké výrazné zázraky.

Mě však KB a.s. vyhovuje z důvodu, že mám u nich více produktů, kromě spořícího účtu také stavební spoření, penzijní připojištění, pojištění karty Merlin, Pojištění domácnostim možnost investování-neinvestuji a mám u nich vyjednanou slevu na Mlůj účet GOLD ve výši 100% ( běžně 169 Kč). ( výběry po celém světě zdarma, základní cestovní pojištění a pojištění asistence auta-2x využito) Takto to máme všichni tři v rodině a vše vidím v jednom systému, včetně elektronické správy účtů u disponentů.

Vyhovuje mi internetové bankovnictví, které má často vylepšení ( spíše drobné) a vyšší bezpečnost, kdy KB a.s., jako jedna z mála bank si vyžádá PIN při bezk. platbě kartou do částky 500 Kč po každé 6. platbě.
Stači zaplatit 6x 20 Kč za kafe v automatě nebo se identifikova kartou třeba kupónem v rámci systému PID a karty si vyžádá zadání PIN a bankomat při výběru hotovosti u bezk. bankomatů vložení karty. ( u jiných bank se čeká zpravidla na limit dosaŽENÍ 150 eur - dle směrnice EP)

Dle info s mojí bankéřkou mi vedení účtu zdarma, opět prodlouží.


Offline - Inventář Profil 
11. 4. 2021 07:34 Odeslat příspěvek
Takový přístup rozhodně chválím. Já tam sice nic nemám, zato mám ale trochu jejích akcií.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 136  Další stránka
Stránka 72 z 136 [ Příspěvků: 2028 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies