FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Komerční banka

Offline - Návštěvník Profil 
11. 5. 2021 17:51 Odeslat příspěvek
Já jsem k ní přešel ted se vším všudy Ted když zanikne Equa. KB má pro mě nejlepší MB,přehledné bez nějakych kravin jako Moneta nebo RB. Učet mám zdarma na 5 let a dnes jsem volal že potřebuju učet v eurech a taky bude zdarma Peníze navíc mám v připojeném učtu u J T banky KB má dva vyběry měsíčně zdarma z cizích bankomatů i v Evropě a to mi stačí
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
12. 5. 2021 11:13 Odeslat příspěvek
Přesně , chci zkusit hlavně ten jejich smart banking :-)


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Offline - VIP uživatel Profil 
17. 5. 2021 18:01 Odeslat příspěvek
Mám u KB firemní prachy a jsem velmi, velmi spokojený. Přístup, spolehlivost, servis, služby. Jo, mohl jsem to mít v nízkonákladovce, ale ta nemá ty služby.


Offline - Návštěvník Profil 
6. 6. 2021 07:13 Odeslat příspěvek
Jsme s účtem u KB a.s. velice spokojený. Kromě hlavní banky , mám účet ještě u Fio banky a.s. U KB jsem velice spokojen, vše je super, samozřejmně pár drobností, bych určitěb vylepšil, žádná banka není ideální.

Teď k věci. Při založení účtu mi byla nabídnuta sleva ve výši 100% na můj účet GOLD. Běžná cena účtu je 169 Kč aktuálně.
Tehdy jsem převedl ještě 3 klienty, kteří dostali tento účet také zdarma se slevou 100% na 3 roky.
Účet je super, výběry ze všech bankomatů v Čr a i kdekoliv v zahraničí zcela zdarma. Další výhoda je cestovní pojištění do zahraničí, pro Evropu dostačují a nově s vyššími limity a také s tím, že nemusí jet držitel karty třeba s manželkou dohromady.

Co jsem hlavně využil, byly asistenční služby, hlavně práce technika na místě a u otce odtah vozidla do servisu. k účtu je vydání Zlatá karta VISA.
U Komerční banky mám ještě další produkty - spořící účet, stavební spoření, penzijní připojištění, pojištění karty Merlin, pojištění odpovědnosti.

Myslíte, že mi vedení účtu zdarma, zase prodlouží?

Budu argumentovat, že jinak zruším účet, mám u nich další produkty a také slušné množství peněz? Současně, že účet zruší i jiní, kteří mají účet GOLD?
Asi za 5. měsíců skončí bezplatné vedení účtu.

Děkuji za rady a názor.


Offline - Nadšenec Profil 
6. 6. 2021 07:32 Odeslat příspěvek
Pokud tam máš slušné množství peněz, tak přejdi na Top nabídku, což je účet, který je oficiálně zdarma při splnění podmínek (1.5mil na účtě, či investic, nebo hypotéka 5mil, nebo příjem 100 000 měsíčně).

Budeš tam mít ještě o něco více výhod a hlavně se nemusíš doprošovat o účet zdarma. Jinak výběry z bankomatů po celém světě má dost bank v rámci účtů zdarma.


Offline - Diskutér Profil 
6. 6. 2021 09:04 Odeslat příspěvek
Nejlépe v případě KB je domluvit se otevřeně s bankéřem, co je reálně možné získat, přičemž předem promyslet další postup, pokud nevyhoví. Rozhodně bych nevyhrožoval něčím, co byste pak eventuálně neudělal. Je možné získat srovnatelné služby u jiných bank, tak bych nikde nedůstojně nešaškoval.


Offline - Přeborník Profil 
6. 6. 2021 09:53 Odeslat příspěvek
Nechci ti brát iluze, ale taky jsem měl už 2x GOLD účet a nikdy ho po nějaké roční slevě neobnovili. Mám taky hypo, stavebko a pojistku k hypotéce, na které jsem 10 let platil úrok 5,88% a jsem rád za účet plus, který mám aktuálně nastavený na 5 let bez poplatku za vedení.


Offline - VIP uživatel Profil 
6. 6. 2021 11:55 Odeslat příspěvek
@pedrysek7
Rodinne cestovni pojisteni zdarma lze ted ziskat na 3 roky zdarma u Creditas (akce zlata karta):
https://www.creditas.cz/akce-zlata-karta-zdarma/
https://www.penize.cz/debetni-karty/426 ... a-creditas


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 6. 2021 07:38 Odeslat příspěvek
Velký rozhovor o novém mobilním a internetovém bankovnictví i dalších novinkách. Bohužel jenom potvrzení, že tahle banka prostě retail neumí. Vysvětlení, proč jako jediná na trhu chce poplatky za základní služby, je k smíchu :) Možnost delší historie transakcí než dva roky? Ne, proč? Možnost zablokovat si DCC? Ne, proč? (Protože to jsou věci, které klienti hodně chtějí, a už to začínají chápat i konkurenti). https://www.penize.cz/osobni-ucty/42706 ... e-klientum
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 136  Další stránka
Stránka 74 z 136 [ Příspěvků: 2028 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies