FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Komerční banka

Offline - Přeborník Profil 
16. 11. 2010 21:46 Odeslat příspěvek
SocPredator píše
Ano, říkají tomu pasivní strana transakce - stojí to až 5 Kč. Nechápu, že u nich někdo má ještě účet.

Extra konto je za 125,- /měsíc, s platebním stykem zdarma. Ale od ledna už si z bankomatu KB peníze nevyberete zdarma, jen když platíte kartou (námět asi z mBank). Kolega ho tam půjde zrušit, jsem zvědav na ty obličeje ;-]


Ale právě, že vybereš zdarma.. Jen jsi to nepochopil nebo mateš záměrně. Nikdo tě ve výběrech nebude omezovat, vybereš si prostě 1x nebo i 10x a ten měsíc to zaplatíš. Pokud kartou i 10x zaplatíš 1 rohlík u obchodníka, peníze za výběry ti druhý měsíc vrátí. Znám spoustu lidí, co platí všechno postaru (asi komunistický přežitek) sipem a dojde jim na účet výplata. Proto takovému člověku stačí Perfekt konto za 49,-, kde měl jen 2 výběry. Po novém roce si bude moct vybrat více a nebude muset hlídat limity... Mimochodem bankomatu v každém větším městě je od KB taky dost, takže s hledáním bankomatu na mě nechoďte :-) Nejvíc lidí u bankomatu sleduju vždy v ČSOB

-- 16. 11. 2010 21:48 --

Patriku ty jsi mě nepochopil. Já si KB nevybral, protože bych tam měl předtím účet a ani jsem neměl. To jsem byl veden ještě pod studenstkým kontem v ČSOB. KB jsem si právě vybral pro nejvýhodnější hypotéku. Jenže spousta bank vyžaduje vedení běžného účtu, když máš u ní hypotéku :-)
Poslední příspěvek


Offline - Administrátor Profil 
16. 11. 2010 21:52 Odeslat příspěvek
dr._lukas píše
. Jenže spousta bank vyžaduje vedení běžného účtu, když máš u ní hypotéku :-)

No, naštěstí jich už není tolik co dřív. Navíc stačí si ho založit zároveň s hypotékou. Není tedy nutné tam mít účet "preventivně".


Offline - Přeborník Profil 
16. 11. 2010 21:55 Odeslat příspěvek
A kdo tu mluví o preventivnosti? :-) Dneska tolik ne, ale dneska je dneska a když jsem zakládal před 3 lety hypotéku a fixoval na deset let, takto jsem nepřemýšlel


Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 11. 2010 12:43 Odeslat příspěvek
Jaký je nejlevnější produkt ČP, který na to funguje?


Offline - Diskutér Profil 
17. 11. 2010 13:04 Odeslat příspěvek
Penzijko?


Offline - Diskutér Profil 
17. 11. 2010 13:27 Odeslat příspěvek
dr._lukas píše
Ale právě, že vybereš zdarma.. Jen jsi to nepochopil nebo mateš záměrně.


Přečti si mou větu ještě jednou - ta nemůže nikoho zmást. Dneska má majitel Extra konta neomezený počet výběrů z bankomatů KB zdarma. Od ledna nemá ani jeden, pokud neplatí kartou. Nechápu proč do toho taháš limity.


Offline - Diskutér Profil 
17. 11. 2010 14:19 Odeslat příspěvek
K akci KB vedení účtu zdarma pro klienty ČP při splnění obratu:

Asi před rokem jsem byl v jedné větší regionální firmě a na nástěnce pro zaměstnance jsem si přečetl stejnou nabídku. Kdo přišel do vybrané pobočky KB a prokázal se že je zaměstnancem dané společnosti, mohl mít vedení vybraného účtu při splnění požadovaného obratu zdarma. Jenom ten bonus pero nebo poukázka na benzín nebyl nabízen.

Je to prostě snaha KB a jednotlivých regionálních ředitelů KB rozšířit "retailovou klientelu".


Offline - Přeborník Profil 
17. 11. 2010 14:29 Odeslat příspěvek
SocPredator píše
Přečti si mou větu ještě jednou - ta nemůže nikoho zmást. Dneska má majitel Extra konta neomezený počet výběrů z bankomatů KB zdarma. Od ledna nemá ani jeden, pokud neplatí kartou. Nechápu proč do toho taháš limity.


Jo četl jsem to, dneska má majitel Extra konta veškeré výběry zdarma, od ledna je bude mít taky, jen občas zaplatí kartou :-) A neznám mnoho lidí co neplatí kartou, když už jí má... Třeba kamaráda jsem to naučil teprve před půl rokem, myslel si, že se za to platí :-D

Kromě majitele Extra konta bude mít však i majitel Perfekt, Ideal konta veškeré výběry zdarma, pokud také bude platit občas kartou. Nebo ty vidíš problém 5x vybrat a 5x zaplatit nějakou věc kartou? I kdyby to byly třeba žvýkačky? Pokud vím obchodník musí brát kartu na všechno a nesmí si dle zákona stanovovat minimální částky... A pokud na to někde narazím nechám zboží na pokladně a jdu :-D


Offline - Nadšenec Profil 
17. 11. 2010 15:36 Odeslat příspěvek
cili staci mit u cp penzijko rekneme s placenim 50kc mesicne, a timpadem usetrim 250 na premiumkontu?


Offline - Diskutér Profil 
17. 11. 2010 16:42 Odeslat příspěvek
A víte vůbec přesně, jak to je?

Dle podkladu od S474Na musíte být klienty České pojišťovny!

Klient např. Penzijního fondu České pojišťovny, a.s. (IČ 61858692), ale určitě není klientem České pojišťovny, a.s. (IČ 45272956)!

O finanční skupině ČP se v dopise nic nepíše.
http://www.ceskapojistovna.cz/financni-skupina-cp.html

"Staňte se tedy klienty ČP Investu (samozřejmě nic neinvestujte - nemusíte) a máte slevu zadarmo..." :roll:


Offline - Diskutér Profil 
17. 11. 2010 19:30 Odeslat příspěvek
fikyyy píše
cili staci mit u cp penzijko rekneme s placenim 50kc mesicne, a timpadem usetrim 250 na premiumkontu?


Technická: Není nejmenší možný příspěvek na PP 100Kč?


Offline - Přeborník Profil 
17. 11. 2010 21:41 Odeslat příspěvek
Co se týče toho pojištění, to teda nevím... Spíš si myslím, že PP je součástí pojišťovny české pojišťovny... Každopádně chci i pojištění nemovitosti, pač ho mám teď u Allianz, před 3 lety s KB spolupracovali, ale je oproti nabídce ČP o poloviny drahší


Offline - Nadšenec Profil 
17. 11. 2010 21:52 Odeslat příspěvek
otazka je,jestli ten dopis poslou do konce roku, bez nej to pocitam nepujde?


Offline - Nadšenec Profil 
18. 11. 2010 16:49 Odeslat příspěvek
tak nove info z infolajny KB, udajne tato nabidkaneni pro vsechny,ale jen pro vybrane klienty CP


Offline - Přeborník Profil 
21. 11. 2010 14:05 Odeslat příspěvek
Tak slečna osobní bankéřka :-) nebyla schopná od úterka nic zjistit ani potvrdit :-) Údajně se ozve dnes :-)...

Zatím žádná odpověď, prý do večera :-) Jen Satan nám zapoměl sdělit, že tato nabídka je jaksik určena pro zaměstnance pojišťovny :-D A možná pár vybraných klientů
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 136  Další stránka
Stránka 3 z 136 [ Příspěvků: 2028 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies