FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Komerční banka

Offline - Diskutér Profil 
19. 6. 2020 17:11 Odeslat příspěvek
Diky za info,tak proc standartni platba dojde az druhy den rano.Firma zasila hromadne do KB,tak to vypada ze prikaz
zpracuji az nekdy na vecer.
Poslední příspěvek

19. 6. 2020 17:28 Odeslat příspěvek
Treba maji splatnost +1 den, kdo vi? KB neznam, ale jeste nedavno tam i pripisy chodily nejak divne, ze nebyly videt (zauctovane), informace mam jen z doslechu

19. 6. 2020 19:00 Odeslat příspěvek
cca 2x mi platba prisla jeste ten den kolem 16h,ale to byla opravdu vyjimka.Nic s tim nenadelam

20. 6. 2020 20:20 Odeslat příspěvek
Platba krátce po 14 hod odešla z KB do HB, napsalo mi to ze to přijde druhý den, a překvapivě po 15 hod se to připsalo v HB.

21. 6. 2020 13:40 Odeslat příspěvek
A kdy pripisuje Moneta standartni odeslane platby z KB zpracovane rekneme ve 13h,to nekdo zkusenost ma?

11. 7. 2020 12:23 Odeslat příspěvek
Nedaří se mi DO KB od včera zadat okamžitou platbu. To mají nějakou větší odstávku?

Offline - Návštěvník Profil 
11. 7. 2020 20:10 Odeslat příspěvek
Mám pocit, že Komerční bance včera něco spadlo. Včera někdy dopoledne jsem chtěl odeslat nějaké okamžité platby. Když jsem se o to pokoušel, tak jednu dobu dokonce všechny aplikace spadly a nebylo dostupné nic. Po asi 20 minutách se jim to zase rozběhlo, ovšem s informací že okamžité platby nejdou odesílat do pátku 23:00. Nakonec jsem ty platby včera odeslal normálně, faktem je že do dvou hodin odpoledne byly ve všech ostatních bankách, takže to ani nevadilo. Dnes se jim ten termín "odstávky" prodloužil až na pondělí 10:00, zřejmě je potřeba počkat než "Franta přijde do práce".

11. 7. 2020 21:13 Odeslat příspěvek
KB má release, takže asi proto.

12. 7. 2020 10:35 Odeslat příspěvek
Mám ve svých poznámkách, že KB odesílá běžné platby do 13:00 (neoficiálně i 14:00*)

Offline - Návštěvník Profil 
8. 9. 2020 16:58 Odeslat příspěvek
KB zdražuje kvůli ekologii. Tak určitě :) Ale může mi někdo z klientů vysvětlit, proč platit 39 Kč měsíčně za služby, které jsou jinde bez poplatku a přinejmenším ve stejné kvalitě? Natož 6 Kč za každou (!) odchozí platbu? https://www.penize.cz/bezne-ucty/420216 ... sni-platby

11. 9. 2020 14:26 Odeslat příspěvek
Asi má KB dražší elektriku. Než se ten příkaz přechroupá, stojí to víc, než jinde.

11. 9. 2020 14:46 Odeslat příspěvek
Někdo je při změnách první, někdo musí být i poslední. Vypadá to, že se KB na retail úplně vykašlala. Ani se jí nedivím, dost práce a při "všem zdarma" je lepší dřít z kůže firmy.

11. 9. 2020 19:42 Odeslat příspěvek
Maj teď pro nový klienty MůjÚčet Plus na 12 měsíců zdarma
https://www.kb.cz/cs/obcane/bankovni-uc ... jucet-plus

11. 9. 2020 20:06 Odeslat příspěvek
To je úžasný založit si účet na 12 měsíců zdarma, když je dost variant se zdarma bez omezení.

11. 9. 2020 20:57 Odeslat příspěvek
Taky úplně nevím, čím chtěj lidi přilákat. Nejvíc sranda jsou notifikace o příchozích platbách, který choděj až druhej den ráno...

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 65, 66, 67, 68, 69  Další stránka
Stránka 68 z 69 [ Příspěvků: 1025 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies