FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Komerční banka

Offline - Diskutér Profil 
29. 9. 2019 18:14 Odeslat příspěvek
Debetní karta se standardním designem je zdarma, výběry z bankomatů KB a příchozí platby také. Odchozí platby i v rámci banky jsou za 6,- Kč.
Poslední příspěvek

1. 10. 2019 17:18 Odeslat příspěvek
Tak okamžité platby spuštěny, zatím jen IB a android app. IOS prý na konci listopadu.

A vyzkoušeno, funguje. Bylo to v AB skutečně hned.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 10. 2019 08:17 Odeslat příspěvek
I mně funguje instantní KB->Creditas (nazpět jen z aplikace Richee nikoliv Creditas).

-
5. 10. 2019 04:32 Odeslat příspěvek
Tak jsem si na pobočce KB a.s, bez jakéhokoliv dohadování vyjednal běžný účet - MŮJ ÚČET GOLD - zcela zdarma, ale to nejen pro mě, ale pro moji celou rodinu na období 3. roky.

Jsem moc spokojen. Dostal někdo taky takovou nabídku?

Stačilo se zmínit, že mám účet o účet zájem a žen mám u nich Penzijní fond a pojištění odpovědnosti. Vše bylo bez řečí.

5. 10. 2019 07:54 Odeslat příspěvek
Asi tak nějak. Na ty 3 roky nic moc, potom už úplně na houby. Marně vzpomínám na to, kdy přišla KB s něčím použitelným pro retail.

-
5. 10. 2019 08:47 Odeslat příspěvek
Chápu, ze je to jen na 3 roky, ale pak pod pohrůžkou zrušení účtu a i jiných produktu banka slevu ráda prodlouží doufám.
V nejhorším případě dávají všem zdarma Můj účet PLUS.

Jaká banka pro retail vám připadá lepší, jak pro důchodce, tak pro pracujícího středního věku?

5. 10. 2019 13:07 Odeslat příspěvek
já bych ty škarohlídy poslal někam,
Gold od KB (pokud je bez poplatku) nadprůměrný

Offline - všude byl, všechno zná Profil 
5. 10. 2019 15:12 Odeslat příspěvek
A jak tedy ten Gold zdarma ziskat?

Offline - Administrátor Profil 
5. 10. 2019 15:57 Odeslat příspěvek
Já mám od KB Top nabídku. Je zdarma při obratu 100 tisíc na účtu.

Každopádně důchodcům bez potíží stačí nějaký bezplatný účet (Fio, Equa, Air, mBank, Hello, Richee/Creditas). Myslím, že KB jim v tomto moc nemá co víc nabídnout.

-
5. 10. 2019 20:04 Odeslat příspěvek
S474N píše

Normálně jsem přišel na jedno pobočku v Praze a poradkyně jsme se zeptal, že bych měl zájem si založit účet a že mám u KB produkty jako penzijní připojištění, poj. odpovědnsoti, stavební spoření a zda by šel založit zdarma účet Můj účet GOLD.
Bez jakéhokoliv problému bylo založeno, dokonce dostal jsem papír, kde je garantována sleva ve výši 100% na 3 roky.

Určitě velmi dobrá nabídka.

Offline - všude byl, všechno zná Profil 
6. 10. 2019 16:03 Odeslat příspěvek
Ja puvodne myslel, ze je to ten nejvyssi typ uctu.

Nicmene ma Top nabidka neco vyjimecneho? Proti Erste Premier a CSOB Premium?

Offline - Administrátor Profil 
7. 10. 2019 05:00 Odeslat příspěvek
Nemá. Má Priority Pass, ale bez volných vstupů. Snad jen cestovní pojištění, které u EP nekryje zrušení letu (jen zpoždění), což už se mi jednou vyplatilo (dostal jsem asi 4,5 tisíce za hotel na náhradní dopravu).

7. 10. 2019 07:37 Odeslat příspěvek
kamarad.michal píše
S474N píše

Normálně jsem přišel na jedno pobočku v Praze a poradkyně jsme se zeptal, že bych měl zájem si založit účet a že mám u KB produkty jako penzijní připojištění, poj. odpovědnsoti, stavební spoření a zda by šel založit zdarma účet Můj účet GOLD.
Bez jakéhokoliv problému bylo založeno, dokonce dostal jsem papír, kde je garantována sleva ve výši 100% na 3 roky.

Určitě velmi dobrá nabídka.

A mohl bys sem ten papír naskenovat? Asi nejsem sám kdo tomu moc nevěří....

-
7. 10. 2019 11:20 Odeslat příspěvek
Určitě ho naskenuji, není problém. BUde to nejdříve zítra, protože teď ho nemám k dispozici.

V každém případě nemám důvod lhát. Záleží hodně pobočku od pobočky.

Offline - Návštěvník Profil 
23. 10. 2019 17:42 Odeslat příspěvek
Zlevní výběry z bankomatů v cizině. A další drobnosti. https://www.penize.cz/osobni-ucty/41042 ... zi-pobocky

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 59, 60, 61, 62, 63  Další stránka
Stránka 62 z 63 [ Příspěvků: 942 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies