FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka 

Komerční banka

Offline - Návštěvník Profil 
6. 11. 2019 20:55 Odeslat příspěvek
Notifikace o příchozích platbách mi chodí až následující den ráno, jak z aplikace tak na mail. To je normální?
Poslední příspěvek

Offline - Diskutér Profil 
6. 11. 2019 21:04 Odeslat příspěvek
Nevím, jestli je to normální, ale mně se to děje také.

7. 11. 2019 20:09 Odeslat příspěvek
Jj chodí to druhéj den, jak mejly tak notifikace

7. 11. 2019 20:20 Odeslat příspěvek
A já doufal, že mám jen něco blbě nastavený. No mohli by na tom teda máknout, když už podporují ty okamžité platby.

8. 11. 2019 21:19 Odeslat příspěvek
me take tak.

9. 11. 2019 20:50 Odeslat příspěvek
Mně tento měsíc byla výplata oznámena emailem v okamžik objevení se v mobilní bance. Dříve to bylo ráno den poté.

4. 12. 2019 11:00 Odeslat příspěvek
https://www.mesec.cz/aktuality/komercni ... -asistenci

Citace
Komerční banka začala v prosinci 2019 nabízet klientům novou kreditní kartu. Ta nese název 4U a nabízí úrokovou sazbu 13,9 % ročně. Karta zahrnuje bezplatné pojištění schopnosti splácet a asistenční službu Domácnost.

Za vystavení a vedení karty neplatíte nic. Měsíčně máte jeden výběr z jakéhokoli bankomatu bezplatný. Kromě toho si u karty můžete sjednat automatické splátky v bezúročném období. To činí 45 dnů.

Asistenční služba Domácnost poskytuje pozáruční servis spotřebičů, opravy v případě havárie vody nebo elektřiny v domácnosti a IT asistenci.

Do konce února 2020 si můžete vybrat, jaký bude mít vaše karta design. Vybírat můžete z návrhů v galerii designů MojeKarta nebo použít vlastní obrázek či fotografii.

4. 12. 2019 12:11 Odeslat příspěvek
Automatická splátka v bezúročném období, zhruba poloviční úroková sazba než je běžné (a jen o trošičku vyšší než sazby revolvingových úvěrových karet bez bezúročného období), a celé zdarma - to je fakt hezké, že by se trh kreditek konečně trochu hnul správným směrem? Zatím jsme poslední roky jen viděli osekávání odměn.

Trochu mě udivuje limit 10000 v reprezentativním příkladu.

(Mimochodem garance top 3 RPSN, kterou má kreditka ČSOB, se vztahuje jen na vyjmenované produkty, takže tohle je ke snížení sazeb, aspoň formálně vzato, nenutí.)

4. 12. 2019 12:35 Odeslat příspěvek
ČSOB Premium má kreditku na 8%, ne?

4. 12. 2019 12:47 Odeslat příspěvek
Jasně, prémiové kreditky (a náborové akce Diners Club) mají nižší sazby, ale tohle je masová karta bez poplatku.

4. 12. 2019 13:51 Odeslat příspěvek
Ale bez vratky, takže to není žádný zázrak. Alespoň to půl procento tam mohli dát a bylo by to fakt hodně zajímavé...

4. 12. 2019 15:12 Odeslat příspěvek
Automatická splátka inkasem z účtu u KB nebo libovolného?

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 59, 60, 61, 62, 63
Stránka 63 z 63 [ Příspěvků: 942 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies