FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

ČSOB

Offline - Inventář Profil 
6. 2. 2017 20:02 Odeslat příspěvek
Hezká prasárna. Od začátku tam žádný limit plateb nebyl.
Poslední příspěvek


Offline - Inventář Profil 
6. 2. 2017 20:46 Odeslat příspěvek
Jinak tyhle způsoby nejsou u ČSOB nic neobvyklého, třeba někdy vloni tuším vytasili s kampaní "Investiční rozjezd", kde podbízí při jednorázové investici 30 tisíc Kč a pak 12 pravidelných měsíčních objednávkách do jejich skvělých fondů tisíckorunový bonus.... když jsem se na podmínky díval pak nedávno, už tam byla hvězdička, že pro klienty ČSOB Premium musí být první jednorázová investice 100 tisíc Kč... A u těch podmínek se ani nenamáhali dát datum platnosti, takže s klienty, co to "stihli" můžou docela hezky vypéct...


Offline - Nadšenec Profil 
6. 2. 2017 22:33 Odeslat příspěvek
fremantle píše
Tohle spíš vypadá, že banka ty podmínky mírně upravila, protože se mi nezdá, že by tam ta podmínka minimálních plateb předtím byla...

Původní pravidla akce NaNákupy z 27.10.2016 neobsahují žádnou podmínku pro minimální výši plateb. V novějších pravidlech z 26.1.2017 je již nová podmínka - celkový součet 20-ti plateb musí být nad 400 Kč (ověřeno na infolince ČSOB).


Offline - Nadšenec Profil 
7. 2. 2017 08:22 Odeslat příspěvek
... škoda, že té akce se lze zúčastnit jen jednou. :-) Už jsem to absolvoval s Era Online účtem a debetkou.

Včera jsem si založil ČSOB Premium, KK MasterCard World Elite a Priority Pass dostanu už v pátek :tleskani (na rozdíl od zabržděného Erste Premier). Vedle u stolu si ze 3 možných pojištění pán volil "Pojištění internetových rizik" (což nechápu), já si dal "Pojištění odpovědnosti".


Offline - Nadšenec Profil 
7. 2. 2017 15:12 Odeslat příspěvek
Jak moc na tu KK MasterCard World Elite ověřují příjmy/úvěrovou angažovanost? Nevím, jestli do toho jít, když nemám příjem ze zaměstnání 50k a zbytek bych musel dotáčet. Asi by jim to bylo podezřelý...


Offline - Inventář Profil 
7. 2. 2017 15:16 Odeslat příspěvek
IMHO budou klidně počítat i příjmy z podnikání, nemusí být jen ze zaměstnání... ;-)


Offline - Diskutér Profil 
7. 2. 2017 16:28 Odeslat příspěvek
Je možné spojit více různých trvalých příjmů, ale jejich součet by měl být pravdivý a v případě potřeby jednoznačně doložitelný. Stíhání za úvěrový podvod určitě za prémiovou kreditku nestojí. Úvěrová angažovanost se samozřejmě ověřuje.


Offline - Nadšenec Profil 
7. 2. 2017 16:51 Odeslat příspěvek
Tomason87 píše
Jak moc na tu KK MasterCard World Elite ověřují příjmy/úvěrovou angažovanost?


... po mě chtěli jen poslední výpis z účtu, kam mi chodí výplata. Žádné dotazy na úvěry, půjčky nebo jiné KK nepadly. Prošel jsem v pohodě a to mám už řadu KK.


Offline - Inventář Profil 
7. 2. 2017 18:28 Odeslat příspěvek
S posledním výpisem kreditní karty mi přišel přehled plánovaných změn k 1. květnu letošního roku (upravovat se budou sazebníky, obchodní podmínky, podmínky pro přímé bankovnictví, prakticky téměř všechno...), zajímavé plány, na webu jsem ještě žádnou zmínku nenašel...

Tak jen orientačne - platby zadané přes IB do 12:00 hod. budou zasílány v režimu D+0, bude nové internetové bankovnictví (očekávám nicméně facelift podobný jako má Era portál), v prodeji zůstane už jen ČSOB Plus konto ("základní" ČSOB konto už nebude) a bude mít vstřícnější podmínky (požadovaný kreditní obrat 10 tisíc Kč místo 15 tisíc Kč, v případě nesplnění 69 Kč místo 99 Kč); 1 výběr debetní kartou na poště bude v ceně u ČSOB Plus konta a ČSOB Premium, úrokové sazby budou u běžných účtů na rovné nule místo 0,01 % p.a., jinak jen úprava pár poplatečků, většinou mimo kont, něco k lepšímu, něco k horšímu


-
14. 2. 2017 09:10 Odeslat příspěvek
Ještě jsem si všiml: "U tohoto účtu (Konto plus) zároveň poskytujeme vedení druhé debetní karty zdarma".


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 2. 2017 16:08 Odeslat příspěvek
nevi někdo, jak se pocita 20 plateb mobilem ohledne odmeny 400 kc, zdali se musí platit debetni k uctu, nebo je to jedno? mam nahrany obe dve a omylem platim kreditni, tak aby me pak pripsali odmenu :) v podmínkách jsem rozliseni karet nenasel, nebo blbe hledam :)

diky


Offline - Inventář Profil 
22. 2. 2017 16:12 Odeslat příspěvek
V podmínkách to opravdu není jednoznačně uvedeno, já třeba běžně platil kreditkou, ale pro účely kampaně jsem udělal 20 plateb i debetkou, ale stejně jsem musel reklamovat, takže kdyžtak reklamuj. Ale odměnu nakonec připsali.


Offline - Inventář Profil 
22. 2. 2017 17:44 Odeslat příspěvek
Já platil jen kreditkou a normálně to připsali.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 2. 2017 06:57 Odeslat příspěvek
Mně taky. A dokonce jsem uvedl účet v ČSOB a platil jsem kreditkou ERA. Původně jsem měl strach, že to nedokáží spárovat, ale evidentně to zvládli.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 2. 2017 08:29 Odeslat příspěvek
a po jake době od splneni podmínek odmenu poslali?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 300  Další stránka
Stránka 34 z 300 [ Příspěvků: 4486 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies