FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

ČSOB

Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 10. 2021 13:19 Odeslat příspěvek
minarjo píše
...Týden přitom možná není kalendářní, ale rolovací od poslední změny...


Týden je kalendářní. A kdo pochybuje, ať si nainstaluje aplikaci Do kapsy ČSOB, tam ten limit uvidí.
Poslední příspěvek


Offline - Inventář Profil 
19. 10. 2021 17:02 Odeslat příspěvek
No pochybuje především sám tazatel, když mu to "v příštím týdnu do limitu nešlo" jak píše (já si myslel, že kalendářní ten týden bude, to byla jen domněnka, zda to nezměnili). Pak tedy nevím, jaký byl důvod jeho neúspěchu: že nastaveným týdenním limitem a tím i jednou platbou nelze jít přes rámec je u kreditek ČSOB známé, ale v jednotlivých týdnech (po vynulování limitu) by to být použitelné zase na celý limit mělo.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 10. 2021 15:20 Odeslat příspěvek
Kdyby někdo nepotřeboval mi band 6 za 1kc, tak se hlásím, bohužel účet mám.

https://www.csob.cz/portal/lide/ucty/pl ... nat-online


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 10. 2021 22:28 Odeslat příspěvek
nevite, jestli muze Plus konto zalozit online i clovek, ktery nema ani pas, ani ridicak, jenom obcanku? diky
Online tedy myslim pres webovy formular, nikoli pres mobilni appku.


Offline - Diskutér Profil 
30. 10. 2021 00:32 Odeslat příspěvek
klikni na ten odkaz a zkus to. Máš tam různé linky podle toho, jaké doklady máš k dispozici.
Předpokládám že čistě online jen s 2 doklady, možná by šla občanka a kurýr.


Offline - Přeborník Profil 
30. 10. 2021 00:52 Odeslat příspěvek
kamil2268 píše
Kdyby někdo nepotřeboval mi band 6 za 1kc, tak se hlásím, bohužel účet mám.

https://www.csob.cz/portal/lide/ucty/pl ... nat-online

Nebude na to zase všeobecný kód, jako např., když spustila FIO Garmin pay? Za korunu bych to na hraní taky vzal..


Offline - Návštěvník Profil 
30. 10. 2021 09:56 Odeslat příspěvek
web xiaomicesko.cz není dostupný


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 10. 2021 18:55 Odeslat příspěvek
Web normálně funguje, taky si myslím, že kód bude univerzální. Nedokážu si představit, že by eshop generoval X tisíc kódů...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 10. 2021 19:47 Odeslat příspěvek
A1rh- píše
klikni na ten odkaz a zkus to. Máš tam různé linky podle toho, jaké doklady máš k dispozici.
Předpokládám že čistě online jen s 2 doklady, možná by šla občanka a kurýr.

No ja sam Plus konto mam, ja jsem chtel pred koncem mesice nekoho doporucit v ramci akce, ted do toho ale pristupuje jeste otazka, jakou kombinaci online zalozeni a kuryra by jeste povazovali za "online zalozeni" pripustne v ramci teto bonus akce.

-- 30. 10. 2021 20:57 --

kamil2268 píše
Web normálně funguje, taky si myslím, že kód bude univerzální. Nedokážu si představit, že by eshop generoval X tisíc kódů...

no a jakypak dobrodinec sem ten kod napise? Zaklada si to nekdo?


Offline - Návštěvník Profil 
30. 10. 2021 20:22 Odeslat příspěvek
škoda nezrušil jsem červené konto takže jsem stále klientem :-(


Offline - Přeborník Profil 
31. 10. 2021 20:00 Odeslat příspěvek
Tak pokud to bude nějaký univerzální kód typu ČSOBXIAOMI, snad ho někdo pustí.


Offline - Diskutér Profil 
1. 11. 2021 00:16 Odeslat příspěvek
podle mě to bude individuální kód stejně jako máte slevy do Mall apod. Logicky hromadné nesleví náramek z 1300 za 1 Kč pro kohokoliv.
Univerzální kód se snad dává jen na akce typu 10% sleva. Vždyť by přišli na buben :-)

-- 1. 11. 2021 01:17 --

btw za doporučení je u ČSOB něco navíc?

-- 1. 11. 2021 01:19 --

kamil2268 píše
Web normálně funguje, taky si myslím, že kód bude univerzální. Nedokážu si představit, že by eshop generoval X tisíc kódů...

nedokážu si představit, že by si teď ČSOB Konto založilo X tisíc lidí (co ho ještě nemají)


Offline - Diskutér Profil 
1. 11. 2021 06:32 Odeslat příspěvek
Mr.Rosch píše
škoda nezrušil jsem červené konto takže jsem stále klientem :-(


V podminkach maji, ze technicke a sporici ucty se nepocitaji.

Je ten ucet skutecne "zdarma"?


Offline - Inventář Profil 
1. 11. 2021 09:13 Odeslat příspěvek
octaviampi píše
Je ten ucet skutecne "zdarma"?

Hlavně pozor, že v ČSOB zcela nesmyslně i u plně online založeného účtu jsou ve výchozím nastavení měsíční výpisy tištěné poštou (za 45 Kč). Je třeba to po založení v IB včas změnit, navíc pro ty, co jejich IB neznají, to je na nečekaném místě v nastavování informačních SMS/emailů: tedy v menu Nastavení-Moje info-Účty-tam pro ten účet v řádku Nový výpis aktivovat email verzi. Já při založení před měsícem na člena rodiny (jiná odměna do konce září, 700 Kč založení+300 Kč využívání Smartbanky) toto neudělal a těch 45 Kč jejich systém za říjen tuto sobotu naúčtoval :(. Tedy na to bacha, až po aktivaci těch e-mail výpisů to je fakt zdarma (tak to mám já u nich skrz Poštovní spořitelnu už léta, jen mě nenapadlo, že u nového plně on-line založeného účtu budou papírové výpisy jako výchozí bez možnosti změny hned při zakládání, v tom je snad ČSOB jediná? Jinde běžně emailem či do IB, aniž by se to extra nastavovalo).


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 11. 2021 09:55 Odeslat příspěvek
Prosím za jak dlouho, po odeslání aktivační 1,- (okamžitou platbou z RB) odpověděli, že je učet aktivní a poslali dokumenty.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161 ... 300  Další stránka
Stránka 158 z 300 [ Příspěvků: 4486 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies