FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

ČSOB

Offline - Přeborník Profil 
21. 6. 2021 13:19 Odeslat příspěvek
Nedava ani pri platbach v obchode? To jsem nevedel, diky z aupozorneni 8-D
Poslední příspěvek


Offline - Inventář Profil 
21. 6. 2021 14:09 Odeslat příspěvek
Tušíte, kdy je u KK konec zúčtovacího období, když splátka je 24.? Kdy tak připíšou body (je to vidět) z běžné platby v běžném obchodě (Kaufland, Penny ...)? Díky.


Offline - Diskutér Profil 
21. 6. 2021 15:44 Odeslat příspěvek
řekl bych že máš klasický kalendářní měsíc 1.-3x.

-- 21. 6. 2021 16:46 --

slavo963 píše
Nedava ani pri platbach v obchode? To jsem nevedel, diky z aupozorneni 8-D

mám ji nově, nemám osobně vyzkoušeno, ale co jsem tu četl, tak žádné "čarování" s ní dělat nelze, pochopil jsem, že v zásadě jen a pouze přímé platby (kartou nebo Google/Apple Pay). Takže s Curve asi nic.


Offline - Přeborník Profil 
21. 6. 2021 15:58 Odeslat příspěvek
Ano, obdobi je kalendarni mesic. Ale zauctovane platby posledniho dne jsou "rizikove" tzn, nektere jsou zapocteny az do dalsiho mesice.

napr. 28.5. jsem platil 3x, vsechny byly zauctovane 31.5., ale jedna z plateb neni ve vypisu za kvetem. A dalsi zmatecnost je, ze dle poradi plateb (v IB/SB)se zda , ze by mela byt zapocitana jiz do kvetnoveho vypisu(poplatek za spravu uveru je az "nad" danou platbu...)

A kdyz jde o body, ty se zapocitavaji s dalsim nekolkadennim spozdenim, tzn., kdo by chtel vyuzit komplet body v danem mesici, je nutno na to myslet a platby udelat tak tyden pred koncem mesice.

//
A body za vsechny 3 platby pres CRV se pripsaly, takze mas spatne info ;-)
(placeno 2x 15.6. a 1x16.6. , zauctovano 17.6. resp. 18.6., body pripsany za vsechny 3 transakce s dnesnim datem)


Offline - Inventář Profil 
21. 6. 2021 17:32 Odeslat příspěvek
A1rh- píše
řekl bych že máš klasický kalendářní měsíc 1.-3x.


Dík. Na to jsem se snažil cílit, ovšem na výběr byl jen den splátky.


Offline - Diskutér Profil 
23. 6. 2021 11:35 Odeslat příspěvek
psal jsem to už ve vlákně Curve, volal jsem na info ČSOB proč mi nejde přidat nová KK ČSOB do CURVE, podle kartové infolinky je na mé kartě prý nějaké špatné nastavení, předává dál technikům. Blíže to odmítla specifikovat tak nevím nic.


Naposledy upravil A1rh- dne 23. 6. 2021 13:46, celkově upraveno 1


Offline - Návštěvník Profil 
23. 6. 2021 13:42 Odeslat příspěvek
KK jsem aktivoval v pondělí platbou přes terminál v obchodě. Dnes neprošla internetová platba (ověřil jsem SMS a bylo odmítnuta bankou). Na podpoře mi bylo sděleno, že mám použít smart klíč, tak jsem naistaloval, aktivoval a tentokrát platba neprošla ani k autorizaci. Bankou mi bylo sděleno, že karta, zatím, není plně aktivovaná, a že nedošlo k "propsání" aktivace do systému prý to "popostrčí" a mám zkusit později, případně zítra. Tak jestli to nebude podobný případ.


Offline - Diskutér Profil 
23. 6. 2021 15:44 Odeslat příspěvek
u mě už přidání do CRV prošlo. Měli zavolat že je to opravené, tak jsem zvědav. Zvláštní je, že přidání i následná verifikace proběhly bez jakéhokoliv ověření ze strany ČSOB :hm :shock:
Každopádně pokud cokoliv v kombinaci CRV/KK_ČSOB nevrací, tak je to jen tak pro strýčka příhodu a příp. jednoduché splnění limitu.

-- 23. 6. 2021 17:01 --

narážím u ČSOB pořád na nějaké nesmysly, nefunkčnosti. Teď se dívám do pohybů kreditky v SB a mám tam 5 pohybů provedených v pondělí 21.6. ale jsou označeny jako Dnes (je středa 23.6., možná myslí zaúčtování, ale je to matoucí). Navíc po rozkliknutí detailu platby je tam "Splatnost - Dnes". Jaká SPLATNOST, u všech plantážníků??


Offline - Nadšenec Profil 
23. 6. 2021 17:32 Odeslat příspěvek
Splatnost dnes je myšleno splacení kreditky za minulé období.


Offline - Přeborník Profil 
23. 6. 2021 17:55 Odeslat příspěvek
A1rh- píše
Každopádně pokud cokoliv v kombinaci CRV/KK_ČSOB nevrací, tak je to jen tak pro strýčka příhodu a příp. jednoduché splnění limitu.


Uz jem ti psal, ze kombinace CRV s CSOB je funkcni a body do sveta odmen se pocitaji :-)


Offline - Inventář Profil 
23. 6. 2021 19:45 Odeslat příspěvek
ČSOB má Curve uvedenou přímo ve výjimkách pro sběr bodů. Nicméně poslední dva měsíce co mám novou obnovenou Curve kartu pozoruji, že z některých plateb mám body připsané, dokonce i z některých výběrů z bankomatu. Vypozoroval jsem, že pokud je v identifikaci platby CRV*London, tak body připsané nejsou, pokud je tam CRV*Vilnius, tak body připsané jsou.


Offline - Přeborník Profil 
23. 6. 2021 20:21 Odeslat příspěvek
Mám Vilnius.


Offline - Diskutér Profil 
24. 6. 2021 11:58 Odeslat příspěvek
mate59 píše
Splatnost dnes je myšleno splacení kreditky za minulé období.

myslím že ne, splatnost by měla být k 25. v každém měsíci, toto bude podivně označené datum zaúčtování platby.

-- 24. 6. 2021 13:05 --

jinak mi volali, že problém s KK, kdy ji nešlo přidat do CRV byl včera odstraněn, měla to být systémová věc, kdy u nově aktivovaných karet měl být problém právě u obchodníků vyžadujících 3DS, tak se to může týkat více lidí.
Mě jak jsem psal ale zarazilo, že přidání té karty do CRV pak proběhlo naprosto bez jakéhokoliv požadavku na ověření.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 6. 2021 23:21 Odeslat příspěvek
Pokud se podíváte do aplikace ČSOB “Do kapsy” či aplikace hypermarketů Globus, je zpět funkčnost plateb za phm na čerpacích stanicích přes QR kódy, která byla v aplikaci Masterpassu…


Offline - Diskutér Profil 
1. 7. 2021 12:32 Odeslat příspěvek
Milos píše
ČSOB má Curve uvedenou přímo ve výjimkách pro sběr bodů. Nicméně poslední dva měsíce co mám novou obnovenou Curve kartu pozoruji, že z některých plateb mám body připsané, dokonce i z některých výběrů z bankomatu. Vypozoroval jsem, že pokud je v identifikaci platby CRV*London, tak body připsané nejsou, pokud je tam CRV*Vilnius, tak body připsané jsou.


CRV*London už nemám snad u žádné platby, tak by se tato KK dala možná úspěšně využít i na výběr z ATM CRV/KK ČSOB a následně GBIT na eShop. Podle infa z jiného vlákna, ti zůstávají body do Světa odměn i za GBITy.
Bude to potřeba vyzkoušet :)


Naposledy upravil A1rh- dne 1. 7. 2021 14:37, celkově upraveno 1
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 ... 300  Další stránka
Stránka 149 z 300 [ Příspěvků: 4486 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies