FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

ČSOB

Offline - Nadšenec Profil 
15. 7. 2021 14:44 Odeslat příspěvek
Akorát u ČSOB je to jen za pajsku.
Poslední příspěvek


Offline - Poslední varování Profil 
16. 7. 2021 10:09 Odeslat příspěvek
Tahani na pobocku, to se me nestalo ani u premium CSOB, ani u UCB, Erste to zkusila jen 1x nez to radsi vzdali sami :D
btw bude asi hodne i zalezet na bankeri :)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 7. 2021 14:21 Odeslat příspěvek
hannys85 píše
Vidím, že s rušením poboček, to nemůže být tak horké, když jsem teď volal na infolinku a bylo mi sděleno, že dle obchodních podmínek lze kreditka vypovědět jen na pobočce...

Proč se nejdříve nepodíváte do platných OP, kde je výslovně uvedeno, že výpověď kreditní karty musí být písemná. O nutnosti navštívit pobočku se tam nic neuvádí.

PULPANM píše
Naopak s RB se teď dohaduju, že jim nefunguje SB na IOS 15 developer beta, takže s tím mám problémy, přihlášení jen přes sms a za poplatek apod.

Oni mají problémy i s telefony Google Pixel nebo Huawei. Což je obzvlášť vtipné, vzhledem tomu, že RB klíč lze mít aktivní jen na jednom zařízení. Takže záložní varianta není možná.

Citace
Navíc když omylem vybereš KK prachy a za 5 mnut uhradíš komplet celou KK nejen ten výběr z ATM, tak ti naúčtují milých 350 Kč.

Z jakého titulu konkrétně to naúčtovali? Úroky?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 7. 2021 06:52 Odeslat příspěvek
Tak jsem byl nucen nainstalovat si novou aplikaci. Je celkem dobrá, kam se ale ztratil Svět odměn?


Offline - Nadšenec Profil 
17. 7. 2021 07:13 Odeslat příspěvek
Nabidky (ikonka hvezdicky) - Zalozka Svet odmen


Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 7. 2021 08:58 Odeslat příspěvek
Mockrát díky, prohlížel jsem všechny záložky, ale přehlédl jsem při tom horní lištu...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 7. 2021 09:30 Odeslat příspěvek
Umí už ČSOB individuálně nastavit transakční limity pro kreditní karty nebo tato funkcionalita v IB a SB stále chybí?

A jdou už tyto KK smysluplně přebíjet, tj. nejen že se zvýší disponibilní zůstatek kartového účtu, ale také následně lze částku (vyšší než úvěrový limit) skutečně v jedné transakci vyčerpat?


Offline - Diskutér Profil 
19. 7. 2021 13:29 Odeslat příspěvek
qwertz375 píše
hannys85 píše
Vidím, že s rušením poboček, to nemůže být tak horké, když jsem teď volal na infolinku a bylo mi sděleno, že dle obchodních podmínek lze kreditka vypovědět jen na pobočce...

Proč se nejdříve nepodíváte do platných OP, kde je výslovně uvedeno, že výpověď kreditní karty musí být písemná. O nutnosti navštívit pobočku se tam nic neuvádí.

PULPANM píše
Naopak s RB se teď dohaduju, že jim nefunguje SB na IOS 15 developer beta, takže s tím mám problémy, přihlášení jen přes sms a za poplatek apod.

Oni mají problémy i s telefony Google Pixel nebo Huawei. Což je obzvlášť vtipné, vzhledem tomu, že RB klíč lze mít aktivní jen na jednom zařízení. Takže záložní varianta není možná.

Citace
Navíc když omylem vybereš KK prachy a za 5 mnut uhradíš komplet celou KK nejen ten výběr z ATM, tak ti naúčtují milých 350 Kč.

Z jakého titulu konkrétně to naúčtovali? Úroky?


To nebyly úroky ale poplatek za výběr KK Takže oprávněně. Moje chyba


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 7. 2021 14:08 Odeslat příspěvek
No jo vlastně - 3,5 % z vybírané částky, min. 89 Kč. Hezký to má RB poplateček. :D

V ČSOB nebo ČS tak přísní nejsou. Tam je fixní poplatek od 50CZK podle provozovatele bankomatu.

Mimochodem jaké jsou výhody migrace (předpokládám hlavního účtu) z RB do ČSOB? Dá se nějak říct co má ČSOB řešené lépe, a eventuálně (pokud vůbec) hůře?


Offline - Diskutér Profil 
19. 7. 2021 14:55 Odeslat příspěvek
qwertz375---já si založil u ČSOB premium konto hlavně kvůli pojištění, zatím mám RB stále jako hlavní banku, máme tam i firemní účet, ale když se něco podobného stane, tak vážně uvažuji o změně. Jednak tento příklad a pak, že RB nepodporuje veřejné beta verze IOS, takže teď se přihlašuji k oběma účtům přes sms, což je otravné a zpoplatněné.


Offline - Diskutér Profil 
19. 7. 2021 17:39 Odeslat příspěvek
v IB i SB je aktuálně nedostupné info o bodech ve Světě odměn


Offline - Poslední varování Profil 
20. 7. 2021 18:07 Odeslat příspěvek
ČSOB filtruje platby?

viewtopic.php?style=2&p=12942764#p12942764


Offline - Přeborník Profil 
20. 7. 2021 19:39 Odeslat příspěvek
Já to chápu tak, že nějaký dobrodruh se rozhodl poslat vklad do Degiro přímo z bankomatu… což zní dost odvážně, např. tu platbu není kam vrátit.


Offline - Poslední varování Profil 
21. 7. 2021 09:36 Odeslat příspěvek
to jde odesílat z ATM bez přiřazeného čísla účtu klienta? Nemám ČSOB tak nevím :-)


Offline - Návštěvník Profil 
29. 7. 2021 06:26 Odeslat příspěvek
Zdravím, zakládal někdo učet s bonusem na MAll, případně kreditku s bonusem? Po jaké době Vám přišly bonusy?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154 ... 300  Další stránka
Stránka 151 z 300 [ Příspěvků: 4486 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies