FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

ČSOB

Offline - Nadšenec Profil 
2. 6. 2021 06:43 Odeslat příspěvek
Jo, nůžkama a je to hned ;-)

Mělo by to jít vypovědět např. písemně (Obchodní podmínky pro kreditní kartu):

11.2. Klient je oprávněn Smlouvu písemně vypovědět bez uvedení důvodů. Výpovědní doba je jeden měsíc. V
poslední den této doby musí být uhrazena aktuálně čerpaná částka úvěru včetně příslušenství, poplatků a
smluvní pokuty, nebudou-li všechny dlužné částky v poslední den výpovědi uhrazeny, zůstává Smlouva platná
a účinná jako by k podání výpovědi nedošlo. V průběhu výpovědní doby není Klient oprávněn čerpat úvěr a
je odpovědný za zneužití všech nevrácených Kreditních karet vydaných dle Smlouvy Klientovi a popřípadě
osobám, pro které Klient o vydání Kreditní karty požádal.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
2. 6. 2021 10:36 Odeslat příspěvek
ta ČSOB je tragédie. Chápu, že překopávají systémy, ale ani online založení běžného účtu nezvládli, musel jsem na pobočku (kdysi jsem byl klient, tak se jim tam asi hádalo staré přihlášení a nová bankovní identita).
Teď žádám online z nového IB o kreditku, po vyplnění všeho se 5 minut točilo kolečko, pak něco ve smyslu, že už to ověřování trvá moc dlouho a mám se k žádosti vrátit za 15 minut, zatím prý můžu na titulní stránku.
Po 15 minutách se chci vrátit k rozpracované žádosti a je tam Stav žádosti - Chyba a jediná možnost Zrušit.

Na infolince mi říká, že to už asi neproběhne, že to můžeme vyplnit spolu po telefonu, pak kurýr a bla bla ... Jsou skvělou ukázkou naprosto nefunkčního systému.


Offline - Poslední varování Profil 
2. 6. 2021 12:20 Odeslat příspěvek
Já ČSOB používám 10let jako hlavní banku a nikdy jsem problémy nezaznamenal.
Srali mě s těmi 3D secure 9 místnými alfanumerickkými kódy, ale i ty jsou minulosti. Teď maj inteligentní 3D secure a fakt super.
Druhé nebo třetí léto podojim o šestku na kreditce a mám klid. ČSOB mohu jen doporučit.

EDIT: vlastně návštěvy pobočky při rušeni kreditky v listopadu jsou porod, ale i to se dá přežit.


Offline - Nadšenec Profil 
2. 6. 2021 12:34 Odeslat příspěvek
Měl jsem účet na Společenství vlastníků jednotek u ČSOB, soukromý u ERA, a k tomu ještě chvíli měl neplnoletý synek "dorostenecký" účet u ČSOB. Tedy řeknu vám, propojení některých fragmentů ze všech tří účtů na moji osobu mi občas hodně komplikovalo život. Komplikace při postupném zřizování účtů, neschopnost banky doručit přihlašovací údaje do bankovnictví, sdělit jak je to s přihlašovacími údaji. Zřizování platební karty na Společenství, která mi ležela dva měsíce na pobočce a nikdo mi nedal vědět, že je k vyzvednutí, komplikace po zrušení IB CEB ČSOB při následném přihlašování a potvrzování plateb přes ERA. Neoprávněné účtování poplatků na účet pro Společenství. Banka, nebo aspoň pohyby na účtu fungovaly, ale tak nějak v globále to bylo chucpe. Dojem - rozpačitost.


Offline - Inventář Profil 
2. 6. 2021 15:15 Odeslat příspěvek
@Kamča:
V internetovém bankovnictví Poštovní spořitelny (tedy "červené ČSOB") jsem naposled cca 2,5 roku zpět rušil kreditku plně online přes celkem nenápadný odkaz "Už nechci využívat tento produkt" v detailech úvěrového účtu kreditky. Zda to tam ještě je i v novém, to nevím.


Naposledy upravil minarjo dne 2. 6. 2021 15:19, celkově upraveno 1


Offline - Návštěvník Profil 
2. 6. 2021 15:19 Odeslat příspěvek
Ahoj,

kamaradovi prisla podvodna SMS, odesilatel se zobrazuje jako CSOB.

"Vazeny kliente, Vase identifikacni cislo jsou z bezpecnostnich duvodu zablokovan. Prosime, obratte se na: https://bit.ly...

Proklik vede samozrejme na podvodnou CSOB login stranku. Tak bacha, na co klikate :)


Offline - Inventář Profil 
2. 6. 2021 16:12 Odeslat příspěvek
minarjo píše
@Kamča:
V internetovém bankovnictví Poštovní spořitelny (tedy "červené ČSOB") jsem naposled cca 2,5 roku zpět rušil kreditku plně online přes celkem nenápadný odkaz "Už nechci využívat tento produkt" v detailech úvěrového účtu kreditky. Zda to tam ještě je i v novém, to nevím.


V současném IB ani SB tato možnost už bohužel není.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 6. 2021 20:35 Odeslat příspěvek
@A1rh- mám stejnou zkušenost. Nakonec nutnost založit účet na infolince :-(

No a jinak mě třeba v IB ČSOB dost zarazilo, že nemohu ani přidat vlastní poznámku k přijaté platbě nebo karetní transakci. To mám u ostatních bank už jako samozřejmost. O nějaké pokročilé kategorizaci plateb tvrdí, že ji v roce 2019 zrušili a později nahradí vlastním řešením. A o dva roky později ticho po pěšině...

Takže systémy ČSOB jsou asi opravdu archaismus. To taková Spořka je sice taky moloch, ale to IB má jinak docela obstojný.


Offline - Diskutér Profil 
2. 6. 2021 20:51 Odeslat příspěvek
taky jsem nakonec dnes založil KK přes infolinku, s naprosto stejnými parametry jako jsem asi 10x zkoušel s přestávkami v IB. Ještě si vyžádají doložení příjmu a výpisy a pak kurýr.


Online - Nadšenec Profil 
3. 6. 2021 08:14 Odeslat příspěvek
Mně se podání žádosti o KK v IB prý podařilo (podle hlášky na konci procesu) a vzápětí mi má přijít e-mail s informacemi, jak doložit příjem. A tak už třetí den čekám na mail - asi mají dost pomalý mail server. :-)


Offline - Nadšenec Profil 
3. 6. 2021 08:16 Odeslat příspěvek
A1rh- píše
Teď žádám online z nového IB o kreditku, po vyplnění všeho se 5 minut točilo kolečko, pak něco ve smyslu, že už to ověřování trvá moc dlouho a mám se k žádosti vrátit za 15 minut, zatím prý můžu na titulní stránku.
Po 15 minutách se chci vrátit k rozpracované žádosti a je tam Stav žádosti - Chyba a jediná možnost Zrušit.


No, úplně stejně to vypadalo u PS před rokem, takže překopáváním systémů to asi nebude... Neměl jsi nějakou sbírku Cool karet? :hm


Offline - Diskutér Profil 
4. 6. 2021 08:47 Odeslat příspěvek
Klient ps píše
Druhé nebo třetí léto podojim o šestku na kreditce a mám klid. ČSOB mohu jen doporučit.

to bych taky rád, ale litr za měsíc obnáší útratu 50 litrů a vzhledem k podmínkám tolik protočit neumím :-( Pokud to nemáš jako běžnou útratu a měl bys tip třeba do SZ jak na to ...

-- 4. 6. 2021 09:52 --

stejně nechápu ten jejich postup se založením kreditky, kde přímo na pobočce mi doporučila si to založit online, protože bych na tu pobočku prý musel stejně asi ještě znovu. Co dosáhli tím, že jen kvůli ověření a podpisu smlouvy mi dnes poslali kurýra, když totéž mohla udělat přímo ta ženská za stolem na pobočce? Teď budou chtít někam poslat doložení příjmů, které jsem měl také ssebou na pobočce. Vše to trvá dny navíc, stojí to peníze a čas navíc, ...


Offline - Diskutér Profil 
4. 6. 2021 09:08 Odeslat příspěvek
Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jak fungují slevy na CSOB karty v barvách fotbalových klubů. Slevu dá partner přímo na kase (jako v RB klubu) nebo to přijde do vyúčtování jako vratka/bonus? Díky.


Offline - Diskutér Profil 
4. 6. 2021 09:31 Odeslat příspěvek
při zakládání konta a výběru karty byly u každé poskytované výhody uvedeny. Pobavilo mě, že všechny kluby něco nabízely, jen Kometa Brno nic :)


Offline - Inventář Profil 
4. 6. 2021 15:21 Odeslat příspěvek
A1rh- píše
Klient ps píše
Druhé nebo třetí léto podojim o šestku na kreditce a mám klid. ČSOB mohu jen doporučit.

to bych taky rád, ale litr za měsíc obnáší útratu 50 litrů a vzhledem k podmínkám tolik protočit neumím :-( Pokud to nemáš jako běžnou útratu a měl bys tip třeba do SZ jak na to ...



Mě by ten "tip" taky zajímal. Děkuji ;-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 300  Další stránka
Stránka 147 z 300 [ Příspěvků: 4486 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies